0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
RKDVC JO17-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Thijmen Coesmans | |||||||
Joost van Esdonk | |||||||
Stef van den Hoven | |||||||
Luc Koevoets | |||||||
Noah Louer | |||||||
Pim Schapendonk | |||||||
Thijs van de Wiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Mitchell de Jager | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-06-2018 19:00 | Taxandria JO17-3 | Wilhelmina'26 JO17-2 | 109202 | 1-1 | ||
C | 02-06-2018 13:00 | OSC'45 JO17-1 | Wilhelmina'26 JO17-2 | 109892 | 3-0 | ||
C | 30-05-2018 19:15 | SV BLC JO17-2 | SC Elshout JO17-1 | 109607 | 2-1 | ||
C | 30-05-2018 19:45 | RKDVC JO17-3 | Taxandria JO17-3 | 107841 | 2-2 | ||
C | 26-05-2018 14:45 | Taxandria JO17-3 | SV BLC JO17-2 | 108098 | 4-3 | ||
C | 26-05-2018 11:15 | ODC JO17-4 | Hedel JO17-1 | 108756 | 2-7 | ||
C | 26-05-2018 11:15 | NOAD'32 JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 110319 | 0-2 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | SC Elshout JO17-1 | OSC'45 JO17-1 | 110579 | 2-2 | ||
C | 19-05-2018 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | SC Elshout JO17-1 | 110443 | 5-2 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | RKDVC JO17-3 | ODC JO17-4 | 110640 | 2-4 | ||
C | 19-05-2018 13:00 | OSC'45 JO17-1 | NOAD'32 JO17-1 | 110837 | 4-1 | ||
C | 19-05-2018 13:15 | Hedel JO17-1 | Taxandria JO17-3 | 110228 | 5-1 | ||
C | 16-05-2018 19:45 | RKDVC JO17-3 | Wilhelmina'26 JO17-2 | 109069 | 1-1 | ||
C | 14-05-2018 19:30 | OJC ROSMALEN JO17-8 | OSC'45 JO17-1 | 110434 | 2-1 | ||
C | 12-05-2018 13:00 | SC Elshout JO17-1 | NOAD'32 JO17-1 | 108246 | 1-3 | ||
C | 12-05-2018 14:45 | Taxandria JO17-3 | OSC'45 JO17-1 | 109635 | 4-0 | ||
C | 12-05-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-8 | SV BLC JO17-2 | 110980 | 1-4 | ||
C | 09-05-2018 19:00 | SV BLC JO17-2 | RKDVC JO17-3 | 110747 | 1-0 | ||
C | 07-05-2018 19:00 | OSC'45 JO17-1 | SV BLC JO17-2 | 108435 | 7-1 | ||
C | 05-05-2018 11:15 | ODC JO17-4 | NOAD'32 JO17-1 | 108557 | 1-3 | ||
C | 05-05-2018 13:00 | Hedel JO17-1 | Wilhelmina'26 JO17-2 | 108191 | 2-3 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | RKDVC JO17-3 | SC Elshout JO17-1 | 110490 | 3-1 | ||
C | 28-04-2018 11:15 | NOAD'32 JO17-1 | Taxandria JO17-3 | 110110 | 1-3 | ||
C | 21-04-2018 13:00 | OSC'45 JO17-1 | ODC JO17-4 | 109521 | 3-2 | ||
C | 21-04-2018 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-2 | SC Elshout JO17-1 | 111054 | 3-2 | ||
C | 21-04-2018 13:00 | Hedel JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 110014 | 4-0 | ||
C | 18-04-2018 19:30 | Wilhelmina'26 JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 110723 | 3-0 | ||
C | 14-04-2018 16:00 | ODC JO17-4 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 110909 | 3-2 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | RKDVC JO17-3 | OSC'45 JO17-1 | 109452 | 3-2 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | Hedel JO17-1 | SV BLC JO17-2 | 108861 | 9-1 | ||
C | 14-04-2018 11:15 | NOAD'32 JO17-1 | TSV Gudok JO17-4 | 110652 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 12:45 | SV BLC JO17-2 | NOAD'32 JO17-1 | 110630 | 1-5 | ||
C | 07-04-2018 13:00 | OSC'45 JO17-1 | Hedel JO17-1 | 107831 | 0-4 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | SC Elshout JO17-1 | Taxandria JO17-3 | 109603 | 1-2 | ||
C | 07-04-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-8 | RKDVC JO17-3 | 108151 | 0-4 | ||
C | 07-04-2018 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-2 | ODC JO17-4 | 110206 | 3-2 | ||
C | 04-04-2018 19:30 | SC Elshout JO17-1 | ODC JO17-4 | 108428 | 1-0 | ||
C | 04-04-2018 20:15 | TSV Gudok JO17-4 | OSC'45 JO17-1 | 111119 | 0-0 | ||
C | 31-03-2018 13:30 | Hedel JO17-1 | NOAD'32 JO17-1 | 108009 | 5-2 | ||
C | 24-03-2018 11:15 | NOAD'32 JO17-1 | Wilhelmina'26 JO17-2 | 108730 | 3-2 | ||
C | 24-03-2018 16:15 | ODC JO17-4 | SV BLC JO17-2 | 109484 | 3-0 | ||
C | 24-03-2018 14:45 | Taxandria JO17-3 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 108244 | 5-3 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | RKDVC JO17-3 | Hedel JO17-1 | 109121 | 0-3 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | SC Elshout JO17-1 | TSV Gudok JO17-4 | 108751 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | TSV Gudok JO17-4 | 110112 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 14:15 | ODC JO17-4 | FC Engelen JO17-2 | 110767 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 15:00 | FC Engelen JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 110298 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 14:45 | Taxandria JO17-3 | ODC JO17-4 | 108951 | 1-0 | ||
C | 10-03-2018 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-2 | SV BLC JO17-2 | 109611 | 3-2 | ||
C | 10-03-2018 11:15 | NOAD'32 JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 108933 | 0-2 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | SC Elshout JO17-1 | Hedel JO17-1 | 109566 | 2-5 | ||
C | 03-03-2018 14:45 | Taxandria JO17-3 | FC Engelen JO17-2 | 110271 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 12:45 | SV BLC JO17-2 | TSV Gudok JO17-4 | 110004 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 15:00 | FC Engelen JO17-2 | RKDVC JO17-3 | 109786 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 14:00 | TSV Gudok JO17-4 | Hedel JO17-1 | 109716 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-12-2017 19:30 | BMC JO17-2 | DSC JO17-2 | 58491 | 2-4 | ||
C | 16-12-2017 12:30 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 56102 | 4-1 | ||
C | 16-12-2017 13:00 | RKDVC JO17-3 | Zwaluw VFC JO17-3 | 55842 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 14:45 | Haarsteeg JO17-2 | Essche Boys JO17-1 | 56218 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 15:00 | Den Dungen JO17-2 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | 58013 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | Hedel JO17-1 | Vlijmense Boys JO17-1 | 57538 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 13:00 | Haarsteeg JO17-2 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 56636 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-6 | Essche Boys JO17-1 | 58593 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 10:15 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Hedel JO17-1 | 55320 | 4-3 | ||
C | 02-12-2017 13:00 | Essche Boys JO17-1 | BMC JO17-2 | 57663 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 57446 | 3-2 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Vlijmense Boys JO17-1 | Den Dungen JO17-2 | 55437 | 3-3 | ||
C | 02-12-2017 15:00 | Zwaluw VFC JO17-3 | Haarsteeg JO17-2 | 57653 | 5-0 | ||
C | 02-12-2017 15:15 | DSC JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-6 | 57519 | 4-2 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | Vlijmense Boys JO17-1 | Essche Boys JO17-1 | 58746 | 3-3 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | RKDVC JO17-3 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 56807 | 5-1 | ||
C | 25-11-2017 14:45 | Haarsteeg JO17-2 | Hedel JO17-1 | 57258 | 0-0 | ||
C | 25-11-2017 15:00 | BMC JO17-2 | Zwaluw VFC JO17-3 | 56407 | 2-1 | ||
C | 25-11-2017 16:45 | OJC ROSMALEN JO17-6 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | 58181 | 3-6 | ||
C | 25-11-2017 15:00 | Den Dungen JO17-2 | DSC JO17-2 | 58040 | 5-1 | ||
C | 18-11-2017 12:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-6 | 56374 | 2-2 | ||
C | 18-11-2017 12:45 | Hedel JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 55960 | 1-3 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Essche Boys JO17-1 | Den Dungen JO17-2 | 57758 | 2-5 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | DSC JO17-2 | 56677 | 1-4 | ||
C | 18-11-2017 15:00 | Zwaluw VFC JO17-3 | Vlijmense Boys JO17-1 | 56790 | 2-2 | ||
C | 18-11-2017 15:00 | BMC JO17-2 | Haarsteeg JO17-2 | 56063 | 4-4 | ||
C | 11-11-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-6 | Zwaluw VFC JO17-3 | 56691 | 3-0 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | RKDVC JO17-3 | BMC JO17-2 | 55419 | 1-2 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | Vlijmense Boys JO17-1 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 58024 | 1-1 | ||
C | 11-11-2017 14:45 | Haarsteeg JO17-2 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | 58462 | 1-4 | ||
C | 11-11-2017 15:00 | Den Dungen JO17-2 | Hedel JO17-1 | 58259 | 4-1 | ||
C | 11-11-2017 15:15 | DSC JO17-2 | Essche Boys JO17-1 | 58103 | 3-2 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | RKDVC JO17-3 | Den Dungen JO17-2 | 58223 | 3-1 | ||
C | 04-11-2017 13:00 | Hedel JO17-1 | DSC JO17-2 | 56189 | 2-2 | ||
C | 04-11-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-6 | Vlijmense Boys JO17-1 | 57335 | 3-5 | ||
C | 04-11-2017 15:00 | BMC JO17-2 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | 58240 | 3-6 | ||
C | 04-11-2017 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-3 | 56025 | 4-5 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | Vlijmense Boys JO17-1 | BMC JO17-2 | 57713 | 3-4 | ||
C | 28-10-2017 13:00 | Essche Boys JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 58497 | 5-0 | ||
C | 28-10-2017 15:00 | Zwaluw VFC JO17-3 | Hedel JO17-1 | 57973 | 2-2 | ||
C | 28-10-2017 15:00 | Den Dungen JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-6 | 58813 | 4-1 | ||
C | 28-10-2017 15:15 | DSC JO17-2 | Haarsteeg JO17-2 | 55480 | 3-0 | ||
C | 25-10-2017 19:00 | Haarsteeg JO17-2 | Vlijmense Boys JO17-1 | 58774 | 0-0 | ||
C | 21-10-2017 12:00 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Den Dungen JO17-2 | 55798 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 12:00 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Essche Boys JO17-1 | 56425 | 6-1 | ||
C | 14-10-2017 12:30 | Hedel JO17-1 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | 56869 | 1-4 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | RKDVC JO17-3 | OJC ROSMALEN JO17-6 | 58797 | 3-4 | ||
C | 14-10-2017 15:00 | BMC JO17-2 | Den Dungen JO17-2 | 55423 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 15:00 | Zwaluw VFC JO17-3 | DSC JO17-2 | 58273 | 1-1 | ||
C | 09-10-2017 19:00 | OJC ROSMALEN JO17-6 | BMC JO17-2 | 57631 | 4-5 | ||
C | 07-10-2017 13:00 | Essche Boys JO17-1 | Hedel JO17-1 | 56995 | 5-1 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | Vlijmense Boys JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 57429 | 3-1 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-3 | 56686 | 6-0 | ||
C | 07-10-2017 15:15 | DSC JO17-2 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 56036 | 2-3 | ||
C | 07-10-2017 15:00 | Den Dungen JO17-2 | Haarsteeg JO17-2 | 56049 | 5-0 | ||
C | 30-09-2017 15:15 | DSC JO17-2 | RKDVC JO17-3 | 58777 | 1-0 | ||
C | 30-09-2017 15:00 | Zwaluw VFC JO17-3 | Essche Boys JO17-1 | 58300 | 1-1 | ||
C | 30-09-2017 14:45 | Haarsteeg JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-6 | 56085 | 6-1 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | Vlijmense Boys JO17-1 | 57036 | 3-2 | ||
C | 30-09-2017 12:45 | Hedel JO17-1 | BMC JO17-2 | 56507 | 3-6 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | Vlijmense Boys JO17-1 | DSC JO17-2 | 56969 | 5-3 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | RKDVC JO17-3 | Haarsteeg JO17-2 | 58800 | 2-3 | ||
C | 23-09-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-6 | Hedel JO17-1 | 56750 | 0-2 | ||
C | 23-09-2017 15:00 | Den Dungen JO17-2 | Zwaluw VFC JO17-3 | 56153 | 1-1 | ||
C | 23-09-2017 15:00 | BMC JO17-2 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 58333 | 9-0 | ||
C | 23-09-2017 13:00 | Essche Boys JO17-1 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | 58011 | 5-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hedel JO17-1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 44 | 11 | 33 | 0 |
2 | Taxandria JO17-3 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 23 | 16 | 7 | 0 |
3 | Wilhelmina'26 JO17-2 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 19 | 16 | 3 | 0 |
4 | RKDVC JO17-3 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 17 | 14 | 3 | 0 |
5 | OSC'45 JO17-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 22 | 19 | 3 | 0 |
6 | NOAD'32 JO17-1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 18 | 21 | -3 | 0 |
7 | ODC JO17-4 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 17 | 22 | -5 | 0 |
8 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 15 | 26 | -11 | 0 |
9 | SV BLC JO17-2 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 15 | 33 | -18 | 0 |
10 | SC Elshout JO17-1G | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 13 | 25 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO17-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18 | 4 | 14 | 0 |
2 | RKDVC JO17-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 6 | 4 | 0 |
3 | GDC JO17-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 15 | -9 | 0 |
4 | DESK JO17-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 14 | -9 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BVV/Timmermans Infra JO17-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 37 | 22 | 15 | 0 |
2 | BMC JO17-2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 37 | 26 | 11 | 0 |
3 | DSC JO17-2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 28 | 23 | 5 | 0 |
4 | Den Dungen JO17-2 | 10 | 5 | 4 | 1 | 19 | 28 | 12 | 16 | 0 |
5 | Vlijmense Boys JO17-1 | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | 27 | 23 | 4 | 0 |
6 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 22 | 32 | -10 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO17-3 | 11 | 2 | 6 | 3 | 12 | 18 | 22 | -4 | 0 |
8 | Essche Boys JO17-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 24 | 19 | 5 | 0 |
9 | RKDVC JO17-3 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 20 | 24 | -4 | 0 |
10 | Haarsteeg JO17-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 14 | 24 | -10 | 0 |
11 | OJC ROSMALEN JO17-6 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 23 | 37 | -14 | 0 |
12 | Hedel JO17-1 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 16 | 30 | -14 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:45 - 21:00 | Tr. veld 2 | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:45 - 21:00 | 1-A (k.gr.) | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|