0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

RKDVC 1

Vormt selectie met: RKDVC 2

Teamleden

Spelers
Daan Dekkers Keeper      
Guus Berens        
Damian van Bijnen        
Giel Brandts        
Jan Bullens        
Steven ten Cate        
Yori van Delft        
Martijn van Esch        
Ray Kivits        
Tim Poel        
Christiaan van der Velden        
Bas Verhoeven        
Ingmar Voorhaar        
Yannick van Zutphen        
 
Overige teamleden
John Meijs Selectietrainer
Berry van Bladel Keeperstrainer
Mark van Engeland Verzorger
Peter Damen Ass. scheids.
Gerard Klerx Ass. scheids.
Martin Elshout PR
Jan Kuijsten Team Manager
Maarten Schellekens Team Manager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 27-05-2018 14:30 ODC 1 RKDVC 1 R.A.M.W. (Ronald) Mol 22647 Sportpark Molenwijk - -
V 19-08-2018 12:00 Madese Boys 1 RKDVC 1 - -
V 28-08-2018 19:30 RKDVC 1 SVSSS 1 - -
V 12-09-2018 20:00 RKDVC 1 Right Oh 1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-05-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 Avanti'31 1
C 27-05-2018 14:30 ODC 1 RKDVC 1
C 27-05-2018 14:30 FC Engelen 1 Taxandria 1
C 27-05-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 Real Lunet 1
C 27-05-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Nieuwkuijk 1
C 27-05-2018 14:30 Wilhelmina 1 Sint Michielsgestel 1
C 27-05-2018 14:30 BMC 1 Haarsteeg 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 20-05-2018 14:30 RKDVC 1 BMC 1 H.S.A. (Hans) Panjoel 24169 3 - 0
C 13-05-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 RKDVC 1 Afgeschermd 24287 0 - 0
C 06-05-2018 14:30 RKDVC 1 Nieuwkuijk 1 R.M. (Robby) Luyken 22951 2 - 1
C 22-04-2018 14:30 RKDVC 1 Sint Michielsgestel 1 H.J. (Hendrik) deGraaff 24582 0 - 0
C 15-04-2018 14:30 Haarsteeg 1 RKDVC 1 J.D. (Jochem) Masman 21377 2 - 2
C 08-04-2018 14:30 Real Lunet 1 RKDVC 1 P.A.H.M. (Peter) Damen 22605 0 - 0
C 01-04-2018 14:30 RKDVC 1 Zwaluw VFC 1 P.A.H.M. (Peter) Damen 24360 0 - 1
C 25-03-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 RKDVC 1 P.A.H.M. (Peter) Damen 22698 1 - 0
C 18-03-2018 14:30 RKDVC 1 FC Engelen 1 P.A.H.M. (Peter) Damen 23816 3 - 2
V 13-03-2018 20:30 Helvoirt 1 RKDVC 1 1-1
C 11-03-2018 14:30 Wilhelmina 1 RKDVC 1 R.A.M.W. Mol 21462 0 - 2
C 25-02-2018 14:30 Avanti'31 1 RKDVC 1 L. Hendrix 23140 2 - 0
C 18-02-2018 14:30 RKDVC 1 ODC 1 B. Schepers 22466 0 - 3
C 04-02-2018 14:30 RKDVC 1 Taxandria 1 H.S.A. Panjoel 24035 3 - 1
C 28-01-2018 14:30 RKDVC 1 Haarsteeg 1 L.A. Schuurmans 22981 1 - 2
V 21-01-2018 14:00 RKDVC 1 VCB 1 Jan Ulijn (Scheidsrechter) 2-2
C 17-12-2017 14:15 BMC 1 RKDVC 1 J.J.T.M. van den Broek 23969 5 - 2
C 03-12-2017 14:30 Sint Michielsgestel 1 RKDVC 1 J.J.P. de Kroon 22245 1 - 4
C 26-11-2017 14:30 RKDVC 1 Vlijmense Boys 1 T. Visser 21645 2 - 0
C 19-11-2017 14:30 Zwaluw VFC 1 RKDVC 1 L. Hendrix 24214 1 - 1
C 05-11-2017 14:30 RKDVC 1 Wilhelmina 1 J.W.C. Hupkes 22750 4 - 1
C 29-10-2017 14:00 FC Engelen 1 RKDVC 1 R.A.M.W. Mol 21957 5 - 2
C 22-10-2017 14:30 RKDVC 1 Schijndel/DE WIT 1 N. Janssen 23641 5 - 1
C 15-10-2017 14:30 RKDVC 1 Avanti'31 1 S.C.A. van Zuilichem 21872 0 - 1
C 08-10-2017 14:30 Nieuwkuijk 1 RKDVC 1 T.A.L. Renders 22390 0 - 2
C 01-10-2017 14:30 RKDVC 1 Real Lunet 1 G.J.C. (John) van Ooijen 21958 0 - 2
C 24-09-2017 14:30 Taxandria 1 RKDVC 1 22461 1 - 3
V 19-09-2017 20:00 Den Dungen 1 RKDVC 1 0-2
B 17-09-2017 14:30 SV Reeshof 1 RKDVC 1 2900 4 - 3
B 10-09-2017 14:30 ZIGO 1 RKDVC 1 2809 3 - 3
B 03-09-2017 14:30 RKDVC 1 Hilvaria 1 2694 2 - 1
V 31-08-2017 19:45 RFC 1 RKDVC 1 1-1
T 26-08-2017 11:00 RKDVC 1 Openingstoernooi
V 19-08-2017 17:00 Best Vooruit 1 RKDVC 1 3 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-05-2018 14:30 RKDVC 1 BMC 1 24169 3-0
C 20-05-2018 14:30 Taxandria 1 Zwaluw VFC 1 22778 3-2
C 20-05-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Schijndel/DE WIT 1 23573 3-3
C 20-05-2018 14:30 Avanti'31 1 Vlijmense Boys 1 23981 3-1
C 20-05-2018 14:30 Haarsteeg 1 Wilhelmina 1 22685 0-1
C 20-05-2018 14:30 Real Lunet 1 ODC 1 21834 3-1
C 20-05-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 FC Engelen 1 24363 1-5
C 13-05-2018 14:30 ODC 1 BMC 1 24457 2-3
C 13-05-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Taxandria 1 23585 2-1
C 13-05-2018 14:00 FC Engelen 1 Nieuwkuijk 1 21542 4-1
C 13-05-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 Haarsteeg 1 23229 1-1
C 13-05-2018 14:30 Wilhelmina 1 Avanti'31 1 23504 0-2
C 13-05-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 RKDVC 1 24287 0-0
C 12-05-2018 19:00 Zwaluw VFC 1 Real Lunet 1 22967 2-2
C 10-05-2018 14:30 Haarsteeg 1 Vlijmense Boys 1 24182 2-2
C 10-05-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 Nieuwkuijk 1 22617 4-3
C 10-05-2018 14:30 Wilhelmina 1 Taxandria 1 24650 1-2
C 06-05-2018 14:30 RKDVC 1 Nieuwkuijk 1 22951 2-1
C 06-05-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 FC Engelen 1 24422 0-2
C 06-05-2018 14:30 Real Lunet 1 Taxandria 1 24569 8-0
C 06-05-2018 14:30 BMC 1 Wilhelmina 1 22780 5-1
C 06-05-2018 14:30 ODC 1 Sint Michielsgestel 1 24114 5-0
C 06-05-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Zwaluw VFC 1 24283 4-1
C 06-05-2018 14:30 Haarsteeg 1 Avanti'31 1 22145 2-1
C 29-04-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Real Lunet 1 24573 1-1
C 29-04-2018 14:00 FC Engelen 1 ODC 1 23296 0-3
C 29-04-2018 14:30 Taxandria 1 Haarsteeg 1 23221 1-1
C 22-04-2018 14:30 BMC 1 Schijndel/DE WIT 1 23172 1-2
C 22-04-2018 14:30 Real Lunet 1 Vlijmense Boys 1 24144 2-0
C 22-04-2018 14:30 Avanti'31 1 FC Engelen 1 22027 1-0
C 22-04-2018 14:30 Taxandria 1 Wilhelmina 1 24338 2-1
C 22-04-2018 14:30 RKDVC 1 Sint Michielsgestel 1 24582 0-0
C 22-04-2018 14:30 Haarsteeg 1 ODC 1 23966 1-0
C 22-04-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Zwaluw VFC 1 22124 2-1
C 19-04-2018 20:00 Schijndel/DE WIT 1 Taxandria 1 23915 3-2
C 19-04-2018 18:45 Nieuwkuijk 1 Avanti'31 1 21673 2-3
C 15-04-2018 14:30 Haarsteeg 1 RKDVC 1 21377 2-2
C 15-04-2018 14:30 Wilhelmina 1 FC Engelen 1 21478 2-3
C 15-04-2018 14:30 BMC 1 Real Lunet 1 22604 0-2
C 15-04-2018 14:30 ODC 1 Nieuwkuijk 1 21817 7-2
C 15-04-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Taxandria 1 23033 5-0
C 14-04-2018 19:00 Schijndel/DE WIT 1 Avanti'31 1 23320 0-2
C 14-04-2018 19:30 Zwaluw VFC 1 Sint Michielsgestel 1 24710 3-1
C 12-04-2018 18:30 Nieuwkuijk 1 FC Engelen 1 24435 0-3
C 12-04-2018 20:00 Wilhelmina 1 Haarsteeg 1 23890 1-0
C 08-04-2018 14:30 Real Lunet 1 RKDVC 1 22605 0-0
C 08-04-2018 14:30 Taxandria 1 ODC 1 21946 2-1
C 08-04-2018 14:30 Avanti'31 1 BMC 1 22416 1-2
C 08-04-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Haarsteeg 1 22905 2-0
C 08-04-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Vlijmense Boys 1 23514 1-2
C 08-04-2018 14:30 Wilhelmina 1 Schijndel/DE WIT 1 21551 3-0
C 08-04-2018 14:00 FC Engelen 1 Zwaluw VFC 1 24686 5-0
C 05-04-2018 19:30 BMC 1 Nieuwkuijk 1 141389 2-2
C 02-04-2018 14:30 Avanti'31 1 Taxandria 1 22476 3-0
C 01-04-2018 14:30 RKDVC 1 Zwaluw VFC 1 24360 0-1
C 01-04-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Sint Michielsgestel 1 21367 2-2
C 01-04-2018 14:30 Haarsteeg 1 FC Engelen 1 23589 1-3
C 01-04-2018 14:30 Real Lunet 1 Wilhelmina 1 23082 5-1
C 31-03-2018 19:00 BMC 1 Vlijmense Boys 1 23054 5-1
C 29-03-2018 19:30 ODC 1 Schijndel/DE WIT 1 23759 0-3
C 25-03-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Avanti'31 1 23800 1-0
C 25-03-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 ODC 1 21568 1-1
C 25-03-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 RKDVC 1 22698 1-0
C 25-03-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 Haarsteeg 1 22198 5-2
C 25-03-2018 14:30 Taxandria 1 BMC 1 21461 3-4
C 25-03-2018 14:30 Wilhelmina 1 Nieuwkuijk 1 24337 3-2
C 25-03-2018 14:00 FC Engelen 1 Real Lunet 1 23216 1-4
C 18-03-2018 14:30 ODC 1 Wilhelmina 1 22850 8-1
C 18-03-2018 14:30 Real Lunet 1 Sint Michielsgestel 1 23381 2-2
C 18-03-2018 14:30 BMC 1 Zwaluw VFC 1 24270 1-1
C 18-03-2018 14:30 RKDVC 1 FC Engelen 1 23816 3-2
C 11-03-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Schijndel/DE WIT 1 22505 1-0
C 11-03-2018 14:30 Wilhelmina 1 RKDVC 1 21462 0-2
C 11-03-2018 14:30 Taxandria 1 Nieuwkuijk 1 24510 2-1
C 11-03-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 ODC 1 21400 1-1
C 11-03-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Haarsteeg 1 22407 1-2
C 11-03-2018 14:30 Avanti'31 1 Real Lunet 1 23922 2-2
C 11-03-2018 14:00 FC Engelen 1 BMC 1 22624 1-1
C 25-02-2018 14:30 Avanti'31 1 RKDVC 1 23140 2-0
C 25-02-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 Schijndel/DE WIT 1 21703 2-1
C 25-02-2018 14:30 Wilhelmina 1 Vlijmense Boys 1 22039 2-7
C 25-02-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 BMC 1 23238 0-2
C 18-02-2018 14:30 Taxandria 1 FC Engelen 1 21590 1-1
C 18-02-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Wilhelmina 1 21708 2-0
C 18-02-2018 14:30 Haarsteeg 1 BMC 1 24545 3-4
C 18-02-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Vlijmense Boys 1 22756 1-1
C 18-02-2018 14:30 Avanti'31 1 Zwaluw VFC 1 22256 0-0
C 18-02-2018 14:30 RKDVC 1 ODC 1 22466 0-3
C 18-02-2018 14:30 Real Lunet 1 Schijndel/DE WIT 1 22283 3-1
C 04-02-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 Sint Michielsgestel 1 22097 0-1
C 04-02-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 Wilhelmina 1 21679 3-1
C 04-02-2018 14:30 ODC 1 Avanti'31 1 21512 1-2
C 04-02-2018 14:30 RKDVC 1 Taxandria 1 24035 3-1
C 04-02-2018 14:30 Haarsteeg 1 Real Lunet 1 24544 1-5
C 04-02-2018 14:30 BMC 1 Nieuwkuijk 1 22973 2-2
C 04-02-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 FC Engelen 1 22683 3-2
C 28-01-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Zwaluw VFC 1 22402 4-2
C 28-01-2018 14:00 FC Engelen 1 Wilhelmina 1 22075 2-2
C 28-01-2018 14:30 Real Lunet 1 BMC 1 23325 3-0
C 28-01-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 ODC 1 23393 2-0
C 28-01-2018 14:30 RKDVC 1 Haarsteeg 1 22981 1-2
C 28-01-2018 14:30 Avanti'31 1 Schijndel/DE WIT 1 22700 1-0
C 28-01-2018 14:30 Taxandria 1 Vlijmense Boys 1 21738 3-2
C 17-12-2017 14:15 BMC 1 RKDVC 1 23969 5-2
C 17-12-2017 14:15 Zwaluw VFC 1 Taxandria 1 23304 4-2
C 17-12-2017 14:15 Vlijmense Boys 1 Avanti'31 1 21764 1-3
C 17-12-2017 14:00 FC Engelen 1 Sint Michielsgestel 1 23953 4-0
C 16-12-2017 19:00 ODC 1 Real Lunet 1 22961 2-1
C 03-12-2017 14:30 Vlijmense Boys 1 Real Lunet 1 24618 1-6
C 03-12-2017 14:30 Schijndel/DE WIT 1 BMC 1 23241 0-2
C 03-12-2017 14:30 ODC 1 Haarsteeg 1 24526 1-4
C 03-12-2017 14:30 Zwaluw VFC 1 Nieuwkuijk 1 21477 2-1
C 03-12-2017 14:30 Sint Michielsgestel 1 RKDVC 1 22245 1-4
C 03-12-2017 14:00 FC Engelen 1 Avanti'31 1 21792 0-1
C 26-11-2017 14:30 Avanti'31 1 Wilhelmina 1 24061 6-2
C 26-11-2017 14:30 Taxandria 1 Sint Michielsgestel 1 21694 2-1
C 26-11-2017 14:30 BMC 1 ODC 1 24504 3-2
C 26-11-2017 14:30 RKDVC 1 Vlijmense Boys 1 21645 2-0
C 26-11-2017 14:30 Haarsteeg 1 Schijndel/DE WIT 1 23143 3-1
C 25-11-2017 19:00 Real Lunet 1 Zwaluw VFC 1 23793 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Real Lunet 1 25 17 7 1 58 75 22 53 0
2 Avanti'31 1 25 17 3 5 54 48 22 26 0
3 BMC 1 25 14 6 5 48 58 39 19 0
4 FC Engelen 1 25 13 3 9 42 60 43 17 0
5 Zwaluw VFC 1 25 12 5 8 41 51 46 5 0
6 ODC 1 25 12 2 11 38 56 36 20 0
7 RKDVC 1 25 11 5 9 38 41 33 8 0
8 Vlijmense Boys 1 25 9 4 12 31 50 57 -7 0
9 Taxandria 1 25 9 4 12 31 41 68 -27 0
10 Sint Michielsgestel 1 25 8 6 11 30 32 47 -15 0
11 Haarsteeg 1 25 7 4 14 25 41 57 -16 0
12 Schijndel/DE WIT 1 25 7 2 16 23 32 53 -21 0
13 Nieuwkuijk 1 25 5 7 13 22 41 59 -18 0
14 Wilhelmina 1 25 4 2 19 14 28 72 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria 1 3 2 0 1 6 12 3 9 0
2 SV Reeshof 1 3 2 0 1 6 6 11 -5 0
3 RKDVC 1 3 1 1 1 4 8 8 0 0
4 ZIGO 1 3 0 1 2 1 5 9 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-09-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 12-09-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 19-09-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 26-09-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 03-10-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 10-10-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 17-10-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 24-10-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 31-10-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 07-11-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 14-11-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 21-11-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 28-11-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 05-12-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 12-12-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 19-12-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 26-12-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 02-01-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 09-01-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 16-01-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 23-01-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 30-01-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 06-02-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 13-02-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 20-02-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 27-02-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 06-03-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 13-03-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 20-03-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 27-03-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 03-04-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 10-04-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 17-04-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 24-04-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 01-05-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 08-05-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 15-05-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 22-05-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 29-05-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 05-06-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 12-06-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 19-06-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
di 26-06-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training RKDVC 1
donderdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 07-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 14-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 21-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 28-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 05-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 12-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 19-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 26-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 02-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 09-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 16-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 23-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 30-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 07-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 14-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 21-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 28-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 04-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 11-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 18-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 25-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 01-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 08-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 15-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 22-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 01-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 08-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 15-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 22-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 29-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 05-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 12-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 19-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 26-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 03-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 10-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 17-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 24-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 31-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 07-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 14-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 21-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1
do 28-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC 1

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven