0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

RKDVC 1

Vormt selectie met: RKDVC 2

Teamleden

Spelers
Daan Dekkers Keeper      
Guus Berens        
Damian van Bijnen        
Giel Brandts        
Jan Bullens        
Steven ten Cate        
Yori van Delft        
Martijn van Esch        
Ray Kivits        
Tim Poel        
Bas Verhoeven        
Yannick van Zutphen        
 
Overige teamleden
John Meijs Selectietrainer
Berry van Bladel Keeperstrainer
Mark van Engeland Verzorger
Peter Damen Ass. scheids.
Gerard Klerx Ass. scheids.
Martin Elshout PR
Jan Kuijsten Team Manager
Maarten Schellekens Team Manager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 31-05-2018 19:30 ODC 1 RKDVC 1 143135 3-1
C 27-05-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 Avanti'31 1 23586 3-3
C 27-05-2018 14:30 ODC 1 RKDVC 1 22647 2-1
C 27-05-2018 14:30 FC Engelen 1 Taxandria 1 21912 5-1
C 27-05-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 Real Lunet 1 24236 2-2
C 27-05-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Nieuwkuijk 1 23502 3-6
C 27-05-2018 14:30 Wilhelmina 1 Sint Michielsgestel 1 23506 1-0
C 27-05-2018 14:30 BMC 1 Haarsteeg 1 21987 2-2
C 27-05-2018 19:30 Wilhelmina 1 Sint Michielsgestel 1 143134 1-0
C 20-05-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 FC Engelen 1 24363 1-5
C 20-05-2018 14:30 Real Lunet 1 ODC 1 21834 3-1
C 20-05-2018 14:30 RKDVC 1 BMC 1 24169 3-0
C 20-05-2018 14:30 Haarsteeg 1 Wilhelmina 1 22685 0-1
C 20-05-2018 14:30 Avanti'31 1 Vlijmense Boys 1 23981 3-1
C 20-05-2018 14:30 Taxandria 1 Zwaluw VFC 1 22778 3-2
C 20-05-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Schijndel/DE WIT 1 23573 3-3
C 13-05-2018 14:00 FC Engelen 1 Nieuwkuijk 1 21542 4-1
C 13-05-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Taxandria 1 23585 2-1
C 13-05-2018 14:30 ODC 1 BMC 1 24457 2-3
C 13-05-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 Haarsteeg 1 23229 1-1
C 13-05-2018 14:30 Wilhelmina 1 Avanti'31 1 23504 0-2
C 13-05-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 RKDVC 1 24287 0-0
C 12-05-2018 19:00 Zwaluw VFC 1 Real Lunet 1 22967 2-2
C 10-05-2018 14:30 Haarsteeg 1 Vlijmense Boys 1 24182 2-2
C 10-05-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 Nieuwkuijk 1 22617 4-3
C 10-05-2018 14:30 Wilhelmina 1 Taxandria 1 24650 1-2
C 06-05-2018 14:30 ODC 1 Sint Michielsgestel 1 24114 5-0
C 06-05-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 FC Engelen 1 24422 0-2
C 06-05-2018 14:30 Haarsteeg 1 Avanti'31 1 22145 2-1
C 06-05-2018 14:30 RKDVC 1 Nieuwkuijk 1 22951 2-1
C 06-05-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Zwaluw VFC 1 24283 4-1
C 06-05-2018 14:30 Real Lunet 1 Taxandria 1 24569 8-0
C 06-05-2018 14:30 BMC 1 Wilhelmina 1 22780 5-1
C 29-04-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Real Lunet 1 24573 1-1
C 29-04-2018 14:30 Taxandria 1 Haarsteeg 1 23221 1-1
C 29-04-2018 14:00 FC Engelen 1 ODC 1 23296 0-3
C 22-04-2018 14:30 RKDVC 1 Sint Michielsgestel 1 24582 0-0
C 22-04-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Zwaluw VFC 1 22124 2-1
C 22-04-2018 14:30 BMC 1 Schijndel/DE WIT 1 23172 1-2
C 22-04-2018 14:30 Haarsteeg 1 ODC 1 23966 1-0
C 22-04-2018 14:30 Avanti'31 1 FC Engelen 1 22027 1-0
C 22-04-2018 14:30 Real Lunet 1 Vlijmense Boys 1 24144 2-0
C 22-04-2018 14:30 Taxandria 1 Wilhelmina 1 24338 2-1
C 19-04-2018 18:45 Nieuwkuijk 1 Avanti'31 1 21673 2-3
C 19-04-2018 20:00 Schijndel/DE WIT 1 Taxandria 1 23915 3-2
C 15-04-2018 14:30 Wilhelmina 1 FC Engelen 1 21478 2-3
C 15-04-2018 14:30 ODC 1 Nieuwkuijk 1 21817 7-2
C 15-04-2018 14:30 BMC 1 Real Lunet 1 22604 0-2
C 15-04-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Taxandria 1 23033 5-0
C 15-04-2018 14:30 Haarsteeg 1 RKDVC 1 21377 2-2
C 14-04-2018 19:30 Zwaluw VFC 1 Sint Michielsgestel 1 24710 3-1
C 14-04-2018 19:00 Schijndel/DE WIT 1 Avanti'31 1 23320 0-2
C 12-04-2018 20:00 Wilhelmina 1 Haarsteeg 1 23890 1-0
C 12-04-2018 18:30 Nieuwkuijk 1 FC Engelen 1 24435 0-3
C 08-04-2018 14:30 Wilhelmina 1 Schijndel/DE WIT 1 21551 3-0
C 08-04-2018 14:00 FC Engelen 1 Zwaluw VFC 1 24686 5-0
C 08-04-2018 14:30 Real Lunet 1 RKDVC 1 22605 0-0
C 08-04-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Haarsteeg 1 22905 2-0
C 08-04-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Vlijmense Boys 1 23514 1-2
C 08-04-2018 14:30 Taxandria 1 ODC 1 21946 2-1
C 08-04-2018 14:30 Avanti'31 1 BMC 1 22416 1-2
C 05-04-2018 19:30 BMC 1 Nieuwkuijk 1 141389 2-2
C 02-04-2018 14:30 Avanti'31 1 Taxandria 1 22476 3-0
C 01-04-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Sint Michielsgestel 1 21367 2-2
C 01-04-2018 14:30 RKDVC 1 Zwaluw VFC 1 24360 0-1
C 01-04-2018 14:30 Haarsteeg 1 FC Engelen 1 23589 1-3
C 01-04-2018 14:30 Real Lunet 1 Wilhelmina 1 23082 5-1
C 31-03-2018 19:00 BMC 1 Vlijmense Boys 1 23054 5-1
C 29-03-2018 19:30 ODC 1 Schijndel/DE WIT 1 23759 0-3
C 25-03-2018 14:30 Wilhelmina 1 Nieuwkuijk 1 24337 3-2
C 25-03-2018 14:00 FC Engelen 1 Real Lunet 1 23216 1-4
C 25-03-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 ODC 1 21568 1-1
C 25-03-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 RKDVC 1 22698 1-0
C 25-03-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 Haarsteeg 1 22198 5-2
C 25-03-2018 14:30 Taxandria 1 BMC 1 21461 3-4
C 25-03-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Avanti'31 1 23800 1-0
C 18-03-2018 14:30 RKDVC 1 FC Engelen 1 23816 3-2
C 18-03-2018 14:30 BMC 1 Zwaluw VFC 1 24270 1-1
C 18-03-2018 14:30 Real Lunet 1 Sint Michielsgestel 1 23381 2-2
C 18-03-2018 14:30 ODC 1 Wilhelmina 1 22850 8-1
C 11-03-2018 14:00 FC Engelen 1 BMC 1 22624 1-1
C 11-03-2018 14:30 Avanti'31 1 Real Lunet 1 23922 2-2
C 11-03-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Haarsteeg 1 22407 1-2
C 11-03-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 ODC 1 21400 1-1
C 11-03-2018 14:30 Taxandria 1 Nieuwkuijk 1 24510 2-1
C 11-03-2018 14:30 Wilhelmina 1 RKDVC 1 21462 0-2
C 11-03-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Schijndel/DE WIT 1 22505 1-0
C 25-02-2018 14:30 Avanti'31 1 RKDVC 1 23140 2-0
C 25-02-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 BMC 1 23238 0-2
C 25-02-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 Schijndel/DE WIT 1 21703 2-1
C 25-02-2018 14:30 Wilhelmina 1 Vlijmense Boys 1 22039 2-7
C 18-02-2018 14:30 Real Lunet 1 Schijndel/DE WIT 1 22283 3-1
C 18-02-2018 14:30 Avanti'31 1 Zwaluw VFC 1 22256 0-0
C 18-02-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 Vlijmense Boys 1 22756 1-1
C 18-02-2018 14:30 Haarsteeg 1 BMC 1 24545 3-4
C 18-02-2018 14:30 RKDVC 1 ODC 1 22466 0-3
C 18-02-2018 14:30 Taxandria 1 FC Engelen 1 21590 1-1
C 18-02-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Wilhelmina 1 21708 2-0
C 04-02-2018 14:30 BMC 1 Nieuwkuijk 1 22973 2-2
C 04-02-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 Wilhelmina 1 21679 3-1
C 04-02-2018 14:30 Haarsteeg 1 Real Lunet 1 24544 1-5
C 04-02-2018 14:30 Schijndel/DE WIT 1 Sint Michielsgestel 1 22097 0-1
C 04-02-2018 14:30 RKDVC 1 Taxandria 1 24035 3-1
C 04-02-2018 14:30 ODC 1 Avanti'31 1 21512 1-2
C 04-02-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 FC Engelen 1 22683 3-2
C 28-01-2018 14:30 Real Lunet 1 BMC 1 23325 3-0
C 28-01-2018 14:30 RKDVC 1 Haarsteeg 1 22981 1-2
C 28-01-2018 14:30 Sint Michielsgestel 1 Zwaluw VFC 1 22402 4-2
C 28-01-2018 14:00 FC Engelen 1 Wilhelmina 1 22075 2-2
C 28-01-2018 14:30 Taxandria 1 Vlijmense Boys 1 21738 3-2
C 28-01-2018 14:30 Avanti'31 1 Schijndel/DE WIT 1 22700 1-0
C 28-01-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 ODC 1 23393 2-0
C 17-12-2017 14:15 BMC 1 RKDVC 1 23969 5-2
C 17-12-2017 14:15 Zwaluw VFC 1 Taxandria 1 23304 4-2
C 17-12-2017 14:15 Vlijmense Boys 1 Avanti'31 1 21764 1-3
C 17-12-2017 14:00 FC Engelen 1 Sint Michielsgestel 1 23953 4-0
C 16-12-2017 19:00 ODC 1 Real Lunet 1 22961 2-1
C 03-12-2017 14:30 Vlijmense Boys 1 Real Lunet 1 24618 1-6
C 03-12-2017 14:30 Schijndel/DE WIT 1 BMC 1 23241 0-2
C 03-12-2017 14:30 ODC 1 Haarsteeg 1 24526 1-4
C 03-12-2017 14:30 Zwaluw VFC 1 Nieuwkuijk 1 21477 2-1
C 03-12-2017 14:30 Sint Michielsgestel 1 RKDVC 1 22245 1-4
C 03-12-2017 14:00 FC Engelen 1 Avanti'31 1 21792 0-1
C 26-11-2017 14:30 Avanti'31 1 Wilhelmina 1 24061 6-2
C 26-11-2017 14:30 Taxandria 1 Sint Michielsgestel 1 21694 2-1
C 26-11-2017 14:30 BMC 1 ODC 1 24504 3-2
C 26-11-2017 14:30 RKDVC 1 Vlijmense Boys 1 21645 2-0
C 26-11-2017 14:30 Haarsteeg 1 Schijndel/DE WIT 1 23143 3-1
C 25-11-2017 19:00 Real Lunet 1 Zwaluw VFC 1 23793 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Real Lunet 1 26 17 8 1 59 77 24 53 0
2 Avanti'31 1 26 17 4 5 55 51 25 26 0
3 BMC 1 26 14 7 5 49 60 41 19 0
4 FC Engelen 1 26 14 3 9 45 65 44 21 0
5 Zwaluw VFC 1 26 12 6 8 42 54 49 5 0
6 ODC 1 26 13 2 11 41 59 37 22 0
7 RKDVC 1 26 11 5 10 38 42 36 6 0
8 Vlijmense Boys 1 26 9 4 13 31 53 63 -10 0
9 Taxandria 1 26 9 4 13 31 42 73 -31 0
10 Sint Michielsgestel 1 26 8 6 12 30 32 48 -16 0
11 Haarsteeg 1 26 7 5 14 26 43 59 -16 0
12 Nieuwkuijk 1 26 6 7 13 25 47 62 -15 0
13 Schijndel/DE WIT 1 26 7 3 16 24 34 55 -21 0
14 Wilhelmina 1 26 5 2 19 17 29 72 -43 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria 1 3 2 0 1 6 12 3 9 0
2 SV Reeshof 1 3 2 0 1 6 6 11 -5 0
3 RKDVC 1 3 1 1 1 4 8 8 0 0
4 ZIGO 1 3 0 1 2 1 5 9 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-09-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 12-09-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 19-09-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 26-09-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 03-10-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 10-10-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 17-10-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 24-10-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 31-10-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 07-11-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 14-11-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 21-11-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 28-11-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 05-12-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 12-12-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 19-12-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 26-12-17 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 02-01-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 09-01-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 16-01-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 23-01-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 30-01-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 06-02-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 13-02-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 20-02-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 27-02-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 06-03-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 13-03-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 20-03-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 27-03-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 03-04-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 10-04-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 17-04-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 24-04-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 01-05-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 08-05-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 15-05-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 22-05-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 29-05-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 05-06-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 12-06-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 19-06-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 26-06-18 19:45 - 21:15 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 07-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 14-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 21-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 28-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 05-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 12-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 19-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 26-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 02-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 09-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 16-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 23-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 30-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 07-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 14-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 21-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 28-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 04-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 11-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 18-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 25-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 01-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 08-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 15-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 22-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 01-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 08-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 15-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 22-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 29-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 05-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 12-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 19-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 26-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 03-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 10-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 17-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 24-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 31-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 07-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 14-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 21-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door
do 28-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven