0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

RKDVC JO17-2

Teamleden

Spelers
Tijs Bertens Keeper      
Jamiro Blikslager        
Mats van Bokhoven        
Thijmen Coesmans        
Patrick van Deurse        
NoĆ«ll van Drunen        
Bjorn Dumont        
Brent van Erp        
Joost van Esdonk        
Max Hoogenboom        
Stef van den Hoven        
Noah Kamp        
Jordy van Kempen        
Sven Klerx        
Finn van Loon        
Duuk van der Mee        
Pim Schapendonk        
 
Overige teamleden
Fouad Kalai Leider/Trainer
Julius Elshout Leider
Rinie van Spijk Ass. scheids.
Dorus de Peffer Jeugdcoƶrdinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 13:30 WSC JO17-2 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) van Spijk 110988 6 - 1
C 18-05-2019 14:45 RKDVC JO17-2 VOAB JO17-2 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 110180 2 - 2
C 11-05-2019 14:45 RKDVC JO17-2 Blauw Wit'81 JO17-1 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 110153 2 - 1
C 04-05-2019 14:30 Jong Brabant JO17-2 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) van Spijk 111445 4 - 2
C 17-04-2019 19:30 OVC'26 JO17-1 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) van Spijk 111950 1 - 2
C 13-04-2019 14:45 RKDVC JO17-2 Uno Animo JO17-1 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 111527 4 - 0
C 10-04-2019 19:00 SV Capelle JO17-1 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) van Spijk 111272 2 - 1
C 30-03-2019 14:45 RKDVC JO17-2 JEKA JO17-2 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 110607 1 - 3
C 23-03-2019 14:45 RKDVC JO17-2 Were Di JO17-1 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 111547 2 - 9
C 23-02-2019 14:45 RKDVC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 R. (Rinie) van Spijk 150897 3 - 1
C 23-02-2019 13:00 RKDVC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 R. (Rinie) van Spijk… (+1) 109694 3 - 1
C 16-02-2019 12:15 RFC JO17-1 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) van Spijk 110671 3 - 1
V 02-02-2019 afgelast RKDVC JO17-2 WODAN JO17-2 Wout Otte (Scheidsrechter)
V 26-01-2019 afgelast Blauw Geel '38 /JUMBO JO17-2 RKDVC JO17-2
V 19-01-2019 15:00 Beek Vooruit JO17-2 RKDVC JO17-2
C 15-12-2018 14:30 NOAD'32 JO17-1 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) vanSpijk 35661 2 - 3
C 01-12-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Nemelaer JO17-1 R. (Rinie) vanSpijk… (+1) 35761 0 - 0
C 17-11-2018 14:45 RKDVC JO17-2 CHC JO17-1 R. (Rinie) vanSpijk 36315 -
C 10-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-4 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) vanSpijk 35623 0 - 2
C 03-11-2018 12:45 SV BLC JO17-1 RKDVC JO17-2 Afgeschermd 36967 0 - 0
C 27-10-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Helvoirt JO17-1 R. (Rinie) vanSpijk… (+1) 38132 1 - 3
C 13-10-2018 12:00 GRC-14 JO17-1 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) vanSpijk 37562 0 - 4
C 06-10-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 R. (Rinie) vanSpijk… (+1) 36319 0 - 1
V 01-10-2018 19:00 BMC JO17-1 RKDVC JO17-2
C 29-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 RKDVC JO17-2 R. (Rinie) vanSpijk 38061 1 - 3
C 22-09-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Boxtel JO17-1 WC (Wilco) derKinderen… (+1) 37178 2 - 1
B 15-09-2018 14:45 RKDVC JO17-2 SVSSS JO17-2 P. (Paul) Schijven… (+1) 5204 1 - 3
B 08-09-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 A.L.H. (Adri) Pulles… (+1) 5490 4 - 3
B 01-09-2018 13:00 Jong Brabant JO17-2 RKDVC JO17-2 B.W.M. (Bas) Wasser 5496 3 - 2
V 25-08-2018 13:30 HVCH JO17-2 RKDVC JO17-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-06-2019 12:15 JEKA JO17-2 Uno Animo JO17-1 111769 9-0
C 25-05-2019 15:00 OVC'26 JO17-1 JEKA JO17-2 109658 0-4
C 25-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Uno Animo JO17-1 111514 0-0
C 25-05-2019 14:45 VOAB JO17-2 Jong Brabant JO17-2 111162 1-6
C 25-05-2019 13:30 WSC JO17-2 RKDVC JO17-2 110988 6-1
C 25-05-2019 12:15 RFC JO17-1 Were Di JO17-1 111139 5-2
C 25-05-2019 12:00 SV Capelle JO17-1 Blauw Wit'81 JO17-1 110770 0-0
C 18-05-2019 11:45 JEKA JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 110542 2-0
C 18-05-2019 13:00 Jong Brabant JO17-2 WSC JO17-2 110199 2-0
C 18-05-2019 13:00 Were Di JO17-1 OVC'26 JO17-1 109671 7-3
C 18-05-2019 11:00 Uno Animo JO17-1 SV Capelle JO17-1 111921 2-1
C 18-05-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 RFC JO17-1 111526 2-3
C 18-05-2019 14:45 RKDVC JO17-2 VOAB JO17-2 110180 2-2
C 11-05-2019 11:45 SV Capelle JO17-1 OVC'26 JO17-1 109889 0-0
C 11-05-2019 12:15 RFC JO17-1 Jong Brabant JO17-2 111326 4-1
C 11-05-2019 13:30 WSC JO17-2 Uno Animo JO17-1 111875 2-2
C 11-05-2019 14:45 RKDVC JO17-2 Blauw Wit'81 JO17-1 110153 2-1
C 11-05-2019 14:45 VOAB JO17-2 JEKA JO17-2 109958 3-2
C 11-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Were Di JO17-1 110295 3-1
C 08-05-2019 19:00 Jong Brabant JO17-2 OVC'26 JO17-1 111942 3-2
C 06-05-2019 19:00 Uno Animo JO17-1 RFC JO17-1 111510 3-2
C 04-05-2019 14:40 Blauw Wit'81 JO17-1 WSC JO17-2 111413 3-2
C 04-05-2019 14:30 Jong Brabant JO17-2 RKDVC JO17-2 111445 4-2
C 04-05-2019 12:00 JEKA JO17-2 SV Capelle JO17-1 109991 3-2
C 04-05-2019 14:45 Were Di JO17-1 VOAB JO17-2 111236 4-2
C 04-05-2019 15:00 OVC'26 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 110456 2-3
C 17-04-2019 19:30 OVC'26 JO17-1 RKDVC JO17-2 111950 1-2
C 16-04-2019 20:00 OJC ROSMALEN JO17-3 Blauw Wit'81 JO17-1 111344 3-2
C 13-04-2019 12:00 SV Capelle JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 111871 3-1
C 13-04-2019 13:00 Jong Brabant JO17-2 JEKA JO17-2 111613 4-6
C 13-04-2019 13:30 WSC JO17-2 Were Di JO17-1 111743 2-4
C 13-04-2019 14:30 RFC JO17-1 OVC'26 JO17-1 110559 5-4
C 13-04-2019 14:45 VOAB JO17-2 Blauw Wit'81 JO17-1 109879 3-3
C 13-04-2019 14:45 RKDVC JO17-2 Uno Animo JO17-1 111527 4-0
C 10-04-2019 18:30 Uno Animo JO17-1 Jong Brabant JO17-2 110028 9-1
C 10-04-2019 19:00 SV Capelle JO17-1 RKDVC JO17-2 111272 2-1
C 06-04-2019 14:30 Uno Animo JO17-1 VOAB JO17-2 110675 3-1
C 06-04-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 RFC JO17-1 109859 0-2
C 06-04-2019 13:45 Were Di JO17-1 SV Capelle JO17-1 110681 11-1
C 06-04-2019 13:00 JEKA JO17-2 WSC JO17-2 111857 0-1
C 06-04-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 Jong Brabant JO17-2 111063 8-3
C 30-03-2019 14:45 Blauw Wit'81 JO17-1 OVC'26 JO17-1 110315 3-0
C 30-03-2019 13:00 Jong Brabant JO17-2 Were Di JO17-1 111141 1-2
C 30-03-2019 12:15 SV Capelle JO17-1 WSC JO17-2 110640 0-0
C 30-03-2019 14:45 RKDVC JO17-2 JEKA JO17-2 110607 1-3
C 30-03-2019 14:45 VOAB JO17-2 RFC JO17-1 111786 3-3
C 27-03-2019 20:00 RFC JO17-1 SV Capelle JO17-1 111000 8-0
C 23-03-2019 12:15 RFC JO17-1 JEKA JO17-2 111635 1-3
C 23-03-2019 13:30 WSC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 110235 1-1
C 23-03-2019 14:45 VOAB JO17-2 SV Capelle JO17-1 111850 2-1
C 23-03-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 Uno Animo JO17-1 110700 6-0
C 23-03-2019 14:45 RKDVC JO17-2 Were Di JO17-1 111547 2-9
C 16-03-2019 15:00 OVC'26 JO17-1 WSC JO17-2 109488 2-4
C 16-03-2019 13:30 Were Di JO17-1 JEKA JO17-2 111589 4-1
C 09-03-2019 13:30 WSC JO17-2 VOAB JO17-2 110769 2-1
C 23-02-2019 13:00 RKDVC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 109694 3-1
C 23-02-2019 14:45 RKDVC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 150897 3-1
C 23-02-2019 13:00 Jong Brabant JO17-2 SV Capelle JO17-1 149365 2-2
C 16-02-2019 11:45 JEKA JO17-2 Blauw Wit'81 JO17-1 110068 4-2
C 16-02-2019 12:15 RFC JO17-1 RKDVC JO17-2 110671 3-1
C 16-02-2019 14:30 OVC'26 JO17-1 VOAB JO17-2 110925 3-2
C 16-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Jong Brabant JO17-2 109703 4-5
C 16-02-2019 14:30 Were Di JO17-1 Uno Animo JO17-1 110444 1-1
C 09-02-2019 13:00 Jong Brabant JO17-2 SV Capelle JO17-1 110008 0-0
C 09-02-2019 14:45 VOAB JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 111677 0-1
C 09-02-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 Were Di JO17-1 110800 2-3
C 09-02-2019 12:00 Uno Animo JO17-1 OVC'26 JO17-1 111614 2-0
C 09-02-2019 13:30 WSC JO17-2 RFC JO17-1 111660 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:45 Zwaluw VFC JO17-2 Jong Brabant JO17-2 4844 0-2
B 15-09-2018 14:45 RKDVC JO17-2 SVSSS JO17-2 5204 1-3
B 08-09-2018 13:00 SVSSS JO17-2 Jong Brabant JO17-2 4757 5-2
B 08-09-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 5490 4-3
B 04-09-2018 19:30 Zwaluw VFC JO17-2 SVSSS JO17-2 5282 4-0
B 01-09-2018 13:00 Jong Brabant JO17-2 RKDVC JO17-2 5496 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 12:45 SV BLC JO17-1 CHC JO17-1 37488 3-1
C 15-12-2018 14:30 NOAD'32 JO17-1 RKDVC JO17-2 35661 2-3
C 15-12-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Boxtel JO17-1 38007 4-4
C 08-12-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-2 CHC JO17-1 36346 5-4
C 08-12-2018 11:30 Nemelaer JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 37449 5-2
C 08-12-2018 12:00 GRC-14 JO17-1 Boxtel JO17-1 36181 1-2
C 08-12-2018 14:45 Helvoirt JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1 35806 3-0
C 01-12-2018 12:45 SV BLC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 36425 3-4
C 01-12-2018 14:30 CHC JO17-1 Helvoirt JO17-1 37451 2-5
C 01-12-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 NOAD'32 JO17-1 37316 10-0
C 01-12-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Nemelaer JO17-1 35761 0-0
C 01-12-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-4 GRC-14 JO17-1 37407 1-4
C 24-11-2018 11:30 Nemelaer JO17-1 Boxtel JO17-1 36429 1-2
C 24-11-2018 11:00 NOAD'32 JO17-1 SV BLC JO17-1 36632 2-1
C 24-11-2018 12:00 GRC-14 JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1 36472 7-3
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-4 CHC JO17-1 37243 3-2
C 24-11-2018 14:45 Helvoirt JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 36658 2-1
C 17-11-2018 12:45 SV BLC JO17-1 Helvoirt JO17-1 36693 2-2
C 17-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-2 Nemelaer JO17-1 37194 2-1
C 17-11-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 36747 1-4
C 17-11-2018 14:45 RKDVC JO17-2 CHC JO17-1 36315 0-0
C 17-11-2018 15:00 Boxtel JO17-1 NOAD'32 JO17-1 37322 2-1
C 10-11-2018 11:10 NOAD'32 JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 36929 2-3
C 10-11-2018 12:00 GRC-14 JO17-1 SV BLC JO17-1 36829 3-2
C 10-11-2018 13:00 CHC JO17-1 Boxtel JO17-1 36573 4-3
C 10-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-4 RKDVC JO17-2 35623 0-2
C 10-11-2018 13:00 Nemelaer JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1 36046 3-2
C 03-11-2018 14:45 Helvoirt JO17-1 Boxtel JO17-1 36886 4-0
C 03-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-2 Vlijmense Boys JO17-1 37916 6-1
C 03-11-2018 12:45 SV BLC JO17-1 RKDVC JO17-2 36967 0-0
C 03-11-2018 12:00 GRC-14 JO17-1 Nemelaer JO17-1 36523 2-1
C 03-11-2018 09:45 NOAD'32 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 35955 2-5
C 27-10-2018 13:00 Nemelaer JO17-1 NOAD'32 JO17-1 36681 4-0
C 27-10-2018 15:00 Boxtel JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 36733 4-2
C 27-10-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 SV BLC JO17-1 37077 3-1
C 27-10-2018 13:00 CHC JO17-1 GRC-14 JO17-1 36083 1-3
C 27-10-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Helvoirt JO17-1 38132 1-3
C 13-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-4 37124 1-0
C 13-10-2018 12:00 GRC-14 JO17-1 RKDVC JO17-2 37562 0-4
C 06-10-2018 09:45 NOAD'32 JO17-1 GRC-14 JO17-1 36256 0-1
C 06-10-2018 13:00 CHC JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1 36560 5-3
C 06-10-2018 13:15 Boxtel JO17-1 SV BLC JO17-1 37627 4-3
C 06-10-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 36319 0-1
C 06-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-4 Helvoirt JO17-1 37692 0-0
C 03-10-2018 19:00 Helvoirt JO17-1 Nemelaer JO17-1 36971 0-3
C 29-09-2018 12:45 SV BLC JO17-1 Nemelaer JO17-1 35856 1-3
C 29-09-2018 13:00 CHC JO17-1 NOAD'32 JO17-1 35828 2-2
C 29-09-2018 13:15 Boxtel JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 36801 8-1
C 29-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 RKDVC JO17-2 38061 1-3
C 29-09-2018 11:25 Helvoirt JO17-1 GRC-14 JO17-1 35648 1-2
C 22-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 SV BLC JO17-1 36574 2-1
C 22-09-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Boxtel JO17-1 37178 2-1
C 22-09-2018 13:05 Nemelaer JO17-1 CHC JO17-1 37108 3-2
C 22-09-2018 12:00 GRC-14 JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 36768 2-1
C 22-09-2018 09:45 NOAD'32 JO17-1 Helvoirt JO17-1 35522 3-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Were Di JO17-1 11 8 1 2 25 48 23 25 0
2 RFC JO17-1 11 8 1 2 25 39 20 19 0
3 JEKA JO17-2 11 8 0 3 24 37 18 19 0
4 Uno Animo JO17-1 10 5 2 3 17 22 27 -5 0
5 Jong Brabant JO17-2 11 5 1 5 16 32 40 -8 0
6 WSC JO17-2 10 4 2 4 14 21 19 2 0
7 Blauw Wit'81 JO17-1 10 4 1 5 13 32 23 9 0
8 OJC ROSMALEN JO17-3 10 4 1 5 13 17 21 -4 0
9 RKDVC JO17-2 11 4 1 6 13 21 32 -11 0
10 VOAB JO17-2 11 2 3 6 9 20 30 -10 0
11 SV Capelle JO17-1 8 2 1 5 7 12 30 -18 0
12 OVC'26 JO17-1 10 1 0 9 3 17 35 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO17-2 3 2 0 1 6 8 7 1 0
2 Jong Brabant JO17-2 3 2 0 1 6 7 7 0 0
3 Zwaluw VFC JO17-2 3 1 0 2 3 7 6 1 0
4 RKDVC JO17-2 3 1 0 2 3 7 9 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GRC-14 JO17-1 10 8 0 2 24 25 16 9 0
2 Zwaluw VFC JO17-2 10 7 0 3 21 26 19 7 0
3 Helvoirt JO17-1 10 6 2 2 20 27 14 13 0
4 Nemelaer JO17-1 10 6 1 3 19 24 13 11 0
5 Boxtel JO17-1 10 6 1 3 19 30 23 7 0
6 RKDVC JO17-2 9 5 2 2 17 15 8 7 0
7 OJC ROSMALEN JO17-4 9 3 1 5 10 15 24 -9 0
8 CHC JO17-1 8 2 1 5 7 21 27 -6 0
9 Vlijmense Boys JO17-1 10 2 1 7 7 28 36 -8 0
10 SV BLC JO17-1 10 1 2 7 5 17 24 -7 0
11 NOAD'32 JO17-1 10 1 1 8 4 14 38 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 22-08-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:45 - 21:15 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 31-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 21-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 28-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 06-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven