0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
RKDVC JO17-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Bram Geradts | |||||||
Rick Leijtens | |||||||
Flynn van Mook | |||||||
Stan de Peffer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dorus de Peffer | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 15:00 | Boxtel JO17-2 | Zwaluw VFC JO17-5 | 109665 | 2-8 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | RKDVC JO17-4 | BMC JO17-3 | 111929 | 1-2 | ||
C | 25-05-2019 13:15 | ODC JO17-4 | SCG'18 JO17-3 | 111088 | 1-3 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Jong Brabant JO17-5 | Audacia JO17-2 | 110768 | 10-0 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | SVSSS JO17-3 | 111781 | 3-4 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | SCG'18 JO17-3 | Taxandria JO17-4 | 111111 | 3-4 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | BMC JO17-3 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 110613 | 7-1 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Audacia JO17-2 | Boxtel JO17-2 | 110187 | 2-1 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | SVSSS JO17-3 | RKDVC JO17-4 | 110081 | 9-1 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | Zwaluw VFC JO17-5 | ODC JO17-4 | 109926 | 5-0 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | Jong Brabant JO17-5 | BMC JO17-3 | 111805 | 6-2 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | RKDVC JO17-4 | Zwaluw VFC JO17-5 | 111705 | 2-3 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | ODC JO17-4 | Audacia JO17-2 | 111169 | 0-2 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | SCG'18 JO17-3 | 110190 | 0-4 | ||
C | 11-05-2019 12:45 | Taxandria JO17-4 | Boxtel JO17-2 | 110230 | 3-2 | ||
C | 04-05-2019 13:00 | BMC JO17-3 | SVSSS JO17-3 | 110565 | 2-2 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | Boxtel JO17-2 | ODC JO17-4 | 111792 | 2-10 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | Audacia JO17-2 | RKDVC JO17-4 | 110834 | 1-3 | ||
C | 04-05-2019 13:00 | SCG'18 JO17-3 | Jong Brabant JO17-5 | 110680 | 2-7 | ||
C | 20-04-2019 13:00 | Jong Brabant JO17-5 | Taxandria JO17-4 | 111778 | 2-1 | ||
C | 17-04-2019 19:30 | Zwaluw VFC JO17-5 | Taxandria JO17-4 | 110494 | 0-1 | ||
C | 13-04-2019 12:45 | Taxandria JO17-4 | ODC JO17-4 | 111622 | 2-1 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | BMC JO17-3 | Zwaluw VFC JO17-5 | 111803 | 0-5 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | Audacia JO17-2 | 110265 | 2-6 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | SVSSS JO17-3 | SCG'18 JO17-3 | 110345 | 11-1 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | Jong Brabant JO17-5 | Boxtel JO17-2 | 109536 | 5-2 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | Boxtel JO17-2 | SVSSS JO17-3 | 110782 | 4-4 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | Zwaluw VFC JO17-5 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 111640 | 6-0 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Audacia JO17-2 | Taxandria JO17-4 | 110739 | 3-2 | ||
C | 06-04-2019 13:15 | ODC JO17-4 | Jong Brabant JO17-5 | 109875 | 1-0 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | SCG'18 JO17-3 | RKDVC JO17-4 | 111593 | 2-2 | ||
C | 30-03-2019 12:45 | Taxandria JO17-4 | SVSSS JO17-3 | 111473 | 3-4 | ||
C | 30-03-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | RKDVC JO17-4 | 110069 | 0-3 | ||
C | 30-03-2019 13:00 | Jong Brabant JO17-5 | Zwaluw VFC JO17-5 | 110298 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | SVSSS JO17-3 | Audacia JO17-2 | 110920 | 1-3 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | ODC JO17-4 | 111234 | 1-4 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | RKDVC JO17-4 | Taxandria JO17-4 | 109438 | 5-3 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | BMC JO17-3 | Boxtel JO17-2 | 110668 | 1-0 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | RKDVC JO17-4 | Jong Brabant JO17-5 | 111894 | 3-3 | ||
C | 16-03-2019 13:00 | SCG'18 JO17-3 | BMC JO17-3 | 111174 | 1-2 | ||
C | 16-03-2019 15:00 | Boxtel JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 109678 | 2-4 | ||
C | 09-03-2019 13:00 | BMC JO17-3 | Audacia JO17-2 | 110620 | 2-4 | ||
C | 09-03-2019 13:00 | SVSSS JO17-3 | ODC JO17-4 | 110110 | 3-1 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | Zwaluw VFC JO17-5 | SCG'18 JO17-3 | 110260 | 5-3 | ||
C | 23-02-2019 14:30 | Audacia JO17-2 | Zwaluw VFC JO17-5 | 111936 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 12:45 | Taxandria JO17-4 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 111042 | 2-0 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | Jong Brabant JO17-5 | SVSSS JO17-3 | 109689 | 3-3 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | Audacia JO17-2 | SCG'18 JO17-3 | 111380 | 6-1 | ||
C | 16-02-2019 13:15 | ODC JO17-4 | BMC JO17-3 | 111117 | 2-6 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | Boxtel JO17-2 | RKDVC JO17-4 | 111401 | 2-2 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | Zwaluw VFC JO17-5 | SV BLC JO17-3 | 147677 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 13:30 | SVSSS JO17-3 | Zwaluw VFC JO17-5 | 111266 | 3-0 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | Jong Brabant JO17-5 | 111318 | 1-9 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | RKDVC JO17-4 | ODC JO17-4 | 110745 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 12:00 | SV BLC JO17-3 | Audacia JO17-2 | 147676 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | BMC JO17-3 | Taxandria JO17-4 | 111329 | 3-0 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | SCG'18 JO17-3 | Boxtel JO17-2 | 111681 | 3-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 20-10-2018 14:30 | RKDVC JO17-4 | SC Elshout JO17-1G | 102697 | 1-7 | ||
B | 15-09-2018 12:30 | WSC JO17-6 | Nieuwkuijk JO17-2 | 4676 | 0-0 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | RKDVC JO17-4 | Haarsteeg JO17-3 | 5243 | 0-0 | ||
B | 08-09-2018 14:30 | RKDVC JO17-4 | WSC JO17-6 | 4855 | 0-0 | ||
B | 08-09-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-3 | Nieuwkuijk JO17-2 | 4777 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 10:40 | WSC JO17-6 | Haarsteeg JO17-3 | 5002 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 16:05 | Nieuwkuijk JO17-2 | RKDVC JO17-4 | 4641 | 0-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 22-12-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Taxandria JO17-3 | 36160 | 3-8 | ||
C | 15-12-2018 15:00 | Den Dungen JO17-2 | RKDVC JO17-4 | 100737 | 2-1 | ||
C | 15-12-2018 15:00 | Zwaluw VFC JO17-4 | Taxandria JO17-2 | 93993 | 3-3 | ||
C | 15-12-2018 13:00 | Jong Brabant JO17-3 | Wilhelmina Boys JO17-3 | 37750 | 1-6 | ||
C | 15-12-2018 12:45 | Taxandria JO17-3 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 37710 | 9-3 | ||
C | 08-12-2018 13:00 | Jong Brabant JO17-3 | Emplina JO17-4 | 36018 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Hilvaria JO17-2 | 36885 | 0-4 | ||
C | 08-12-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Wilhelmina Boys JO17-3 | 97442 | 1-6 | ||
C | 08-12-2018 15:00 | Den Dungen JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 100747 | 4-0 | ||
C | 08-12-2018 12:45 | Taxandria JO17-3 | RKDVC JO17-4 | 37936 | 8-0 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | RKDVC JO17-4 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 36918 | 3-0 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | Zwaluw VFC JO17-4 | 37763 | 1-11 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | Emplina JO17-4 | Den Dungen JO17-2 | 100746 | 0-4 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Taxandria JO17-2 | Haarsteeg JO17-1 | 97441 | 2-2 | ||
C | 01-12-2018 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-3 | Taxandria JO17-3 | 37801 | 4-2 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | Hilvaria JO17-2 | Jong Brabant JO17-3 | 37885 | 11-0 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | RKDVC JO17-4 | 37593 | 3-1 | ||
C | 24-11-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Emplina JO17-4 | 97440 | 0-8 | ||
C | 24-11-2018 15:00 | Den Dungen JO17-2 | Taxandria JO17-2 | 100745 | 4-1 | ||
C | 24-11-2018 15:00 | Zwaluw VFC JO17-4 | Hilvaria JO17-2 | 36434 | 1-4 | ||
C | 17-11-2018 12:00 | Taxandria JO17-3 | Den Dungen JO17-2 | 100744 | 7-1 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Hilvaria JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 37864 | 19-1 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | Emplina JO17-4 | RKDVC JO17-4 | 35573 | 9-0 | ||
C | 17-11-2018 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-3 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 37421 | 2-3 | ||
C | 17-11-2018 16:00 | Taxandria JO17-2 | Jong Brabant JO17-3 | 93990 | 2-2 | ||
C | 17-11-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-4 | 97439 | 2-4 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | Jong Brabant JO17-3 | Taxandria JO17-3 | 36775 | 1-2 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | Emplina JO17-4 | 35778 | 1-5 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | RKDVC JO17-4 | Taxandria JO17-2 | 93989 | 3-8 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 97438 | 2-6 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | Zwaluw VFC JO17-4 | Wilhelmina Boys JO17-3 | 36290 | 1-0 | ||
C | 10-11-2018 15:00 | Den Dungen JO17-2 | Hilvaria JO17-2 | 100743 | 0-1 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | Zwaluw VFC JO17-4 | Den Dungen JO17-2 | 100742 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | RKDVC JO17-4 | 97437 | 6-1 | ||
C | 03-11-2018 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-3 | Emplina JO17-4 | 36027 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Taxandria JO17-2 | 93988 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 13:00 | Jong Brabant JO17-3 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 35562 | 9-4 | ||
C | 03-11-2018 12:00 | Taxandria JO17-3 | Hilvaria JO17-2 | 37614 | 1-3 | ||
C | 27-10-2018 15:30 | Taxandria JO17-2 | Taxandria JO17-3 | 93987 | 0-3 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | Den Dungen JO17-2 | Jong Brabant JO17-3 | 100741 | 3-2 | ||
C | 27-10-2018 12:45 | Emplina JO17-4 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 35551 | 5-1 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | Hilvaria JO17-2 | Wilhelmina Boys JO17-3 | 36149 | 4-2 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | RKDVC JO17-4 | Zwaluw VFC JO17-4 | 35840 | 2-5 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | Haarsteeg JO17-1 | 97436 | 0-7 | ||
C | 22-10-2018 20:00 | Wilhelmina Boys JO17-3 | RKDVC JO17-4 | 37385 | 6-0 | ||
C | 20-10-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Jong Brabant JO17-3 | 97435 | 4-2 | ||
C | 13-10-2018 13:00 | SCG'18 JO17-3 | Jong Brabant JO17-3 | 37408 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Best Vooruit JO17-4 | 37432 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:35 | Hilvaria JO17-2 | Taxandria JO17-2 | 93986 | 4-0 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Den Dungen JO17-2 | 100740 | 0-4 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | Zwaluw VFC JO17-4 | Emplina JO17-4 | 36838 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 12:55 | Emplina JO17-4 | Taxandria JO17-3 | 36935 | 5-2 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | RKDVC JO17-4 | Hilvaria JO17-2 | 37704 | 0-10 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | Jong Brabant JO17-3 | Zwaluw VFC JO17-4 | 37658 | 1-4 | ||
C | 06-10-2018 14:45 | Best Vooruit JO17-4 | SCG'18 JO17-3 | 36218 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | Boxtel JO17-2 | Wilhelmina Boys JO17-3 | 36259 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:45 | Taxandria JO17-2 | Wilhelmina Boys JO17-3 | 93985 | 0-6 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | Den Dungen JO17-2 | Haarsteeg JO17-1 | 100739 | 2-1 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 35916 | 6-8 | ||
C | 29-09-2018 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-3 | Best Vooruit JO17-4 | 36928 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | Boxtel JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 35785 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | RKDVC JO17-4 | Jong Brabant JO17-3 | 36243 | 1-3 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | Hilvaria JO17-2 | Emplina JO17-4 | 35659 | 2-1 | ||
C | 29-09-2018 12:45 | Taxandria JO17-3 | SCG'18 JO17-3 | 37129 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-4 | 37812 | 3-7 | ||
C | 29-09-2018 14:45 | Taxandria JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 93984 | 5-1 | ||
C | 29-09-2018 12:45 | Taxandria JO17-3 | Haarsteeg JO17-1 | 97434 | 1-1 | ||
C | 29-09-2018 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-3 | Den Dungen JO17-2 | 100738 | 3-1 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-8 | Wilhelmina Boys JO17-3 | 37954 | 2-15 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | Jong Brabant JO17-3 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 36369 | 3-4 | ||
C | 22-09-2018 12:45 | Emplina JO17-4 | Boxtel JO17-2 | 36637 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | Best Vooruit JO17-4 | RKDVC JO17-4 | 37394 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | Zwaluw VFC JO17-4 | Taxandria JO17-3 | 35934 | 0-3 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Hilvaria JO17-2 | 97433 | 1-9 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | SCG'18 JO17-3 | Hilvaria JO17-2 | 35959 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 12:45 | Emplina JO17-4 | Taxandria JO17-2 | 93983 | 7-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Audacia JO17-2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 29 | 23 | 6 | 0 |
2 | Jong Brabant JO17-5 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 47 | 17 | 30 | 0 |
3 | SVSSS JO17-3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 44 | 21 | 23 | 0 |
4 | Zwaluw VFC JO17-5 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 35 | 15 | 20 | 0 |
5 | BMC JO17-3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 27 | 22 | 5 | 0 |
6 | Taxandria JO17-4 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 21 | 23 | -2 | 0 |
7 | RKDVC JO17-4 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 22 | 25 | -3 | 0 |
8 | ODC JO17-4 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 20 | 24 | -4 | 0 |
9 | SCG'18 JO17-3 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 23 | 39 | -16 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 12 | 47 | -35 | 0 |
11 | Boxtel JO17-2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 2 | 18 | 42 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Elshout JO17-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 | 6 | 0 |
2 | RKDVC JO17-4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | -6 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hilvaria JO17-2 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 71 | 7 | 64 | 0 |
2 | Den Dungen JO17-2 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 28 | 17 | 11 | 0 |
3 | Taxandria JO17-3 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 46 | 21 | 25 | 0 |
4 | Emplina JO17-4 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 43 | 12 | 31 | 0 |
5 | Wilhelmina Boys JO17-3 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 51 | 18 | 33 | 0 |
6 | Zwaluw VFC JO17-4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 37 | 22 | 15 | 0 |
7 | Haarsteeg JO17-1 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 31 | 37 | -6 | 0 |
8 | Taxandria JO17-2 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 25 | 36 | -11 | 0 |
9 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 25 | 51 | -26 | 0 |
10 | Jong Brabant JO17-3 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 24 | 41 | -17 | 0 |
11 | RKDVC JO17-4 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 12 | 60 | -48 | 0 |
12 | OJC ROSMALEN JO17-8 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 22 | 93 | -71 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
Geplande trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 20-08-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 27-08-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 03-09-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 10-09-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 17-09-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 24-09-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 01-10-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 08-10-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 15-10-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 22-10-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 29-10-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 05-11-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 12-11-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 19-11-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 26-11-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 03-12-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 10-12-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 17-12-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 24-12-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 31-12-18 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 07-01-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 14-01-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 21-01-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 28-01-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-02-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-02-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-02-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-02-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-03-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-03-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-03-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-03-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 01-04-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 08-04-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 15-04-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 22-04-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 29-04-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 06-05-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 13-05-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 20-05-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 27-05-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 03-06-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 10-06-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 17-06-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 24-06-19 | 19:45 - 21:15 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|