B4335 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 3e ronde
RKDVC JO10-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Carlos Antonissen | |||||||
Tom van Bijnen | |||||||
Julian Bos | |||||||
Tigo van Duren | |||||||
Just de Hart | |||||||
Mees van der Pol | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Bram Bakkers | Trainer | ||||||
Stijn Holtslag | Trainer | ||||||
Folkert Gorter | JBC | ||||||
Michiel Nass | Jeugdcoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 23-02-2019 10:15 | TGG JO10-1 | RKDVC JO10-2 | 149149 | 7-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 10:15 | Hedel JO10-1 | TGG JO10-1 | 126398 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | RKDVC JO10-2 | 127613 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Helvoirt JO10-1 | SV BLC JO10-2 | 128695 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | FC Engelen JO10-2 | 129177 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | Emplina JO10-3 | 128764 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | RKKSV JO10-1 | 126921 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | RKDVC JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 129070 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:15 | TGG JO10-1 | Helvoirt JO10-1 | 127755 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:45 | SV BLC JO10-2 | Haarsteeg JO10-3 | 126623 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Emplina JO10-3 | Hedel JO10-1 | 126909 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | RKKSV JO10-1 | Nieuwkuijk JO10-1 | 128498 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 11:45 | FC Engelen JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 126845 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | SV BLC JO10-2 | 126248 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | RKDVC JO10-2 | 126518 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Hedel JO10-1 | 126128 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Helvoirt JO10-1 | Emplina JO10-3 | 128957 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | TGG JO10-1 | 127885 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | RKKSV JO10-1 | FC Engelen JO10-2 | 127154 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | RKDVC JO10-2 | RKKSV JO10-1 | 127072 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:15 | TGG JO10-1 | Haarsteeg JO10-3 | 127741 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:45 | SV BLC JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 128390 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | Emplina JO10-3 | Nieuwkuijk JO10-1 | 128529 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Hedel JO10-1 | Helvoirt JO10-1 | 129438 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | Emplina JO10-3 | 128798 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | Hedel JO10-1 | 126183 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | RKDVC JO10-2 | TGG JO10-1 | 127324 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | Helvoirt JO10-1 | 127157 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | RKKSV JO10-1 | SV BLC JO10-2 | 127642 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | FC Engelen JO10-2 | 128718 | 0-0 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Hedel JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 127579 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Hedel JO10-1 | RKKSV JO10-1 | 126559 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Emplina JO10-3 | Haarsteeg JO10-3 | 126420 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:15 | TGG JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 127615 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Helvoirt JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 129245 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | SV BLC JO10-2 | Nieuwkuijk JO10-1 | 129336 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 13:15 | FC Engelen JO10-2 | RKDVC JO10-2 | 126592 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:45 | SV BLC JO10-2 | RKDVC JO10-2 | 127258 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 10:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 129238 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 10:00 | Emplina JO10-3 | TGG JO10-1 | 128029 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 11:15 | FC Engelen JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 129230 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | FC Engelen JO10-2 | SV BLC JO10-2 | 128350 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | Helvoirt JO10-1 | 128775 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | TGG JO10-1 | 126969 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | RKDVC JO10-2 | Hedel JO10-1 | 127791 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | Haarsteeg JO10-3 | 127190 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | RKKSV JO10-1 | Emplina JO10-3 | 128490 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | RKKSV JO10-1 | 126165 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 09:00 | Helvoirt JO10-1 | FC Engelen JO10-2 | 128616 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | FC Engelen JO10-2 | Hedel JO10-1 | 126192 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | Haarsteeg JO10-3 | 128278 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | Nieuwkuijk JO10-1 | 126222 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | RKDVC JO10-2 | Emplina JO10-3 | 127921 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:15 | TGG JO10-1 | SV BLC JO10-2 | 128438 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | RKKSV JO10-1 | Helvoirt JO10-1 | 129011 | 0-0 | ||
C | 28-02-2019 18:30 | RKDVC JO10-2 | Haarsteeg JO10-3 | 129263 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-5 | RKKSV JO10-1 | 129267 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 126062 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Helvoirt JO10-1 | RKDVC JO10-2 | 128676 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:15 | TGG JO10-1 | FC Engelen JO10-2 | 127104 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | Emplina JO10-3 | SV BLC JO10-2 | 127025 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Hedel JO10-1 | Nieuwkuijk JO10-1 | 129227 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | RKKSV JO10-1 | TGG JO10-1 | 126893 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | Nieuwkuijk JO10-1 | Helvoirt JO10-1 | 128311 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | SV BLC JO10-2 | Hedel JO10-1 | 129427 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-5 | 128980 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | FC Engelen JO10-2 | Emplina JO10-3 | 129350 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 25-10-2018 18:30 | RKDVC JO10-2 | VCW JO10-1 | 103089 | 13-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 09:00 | Uno Animo JO10-1 | RKDVC JO10-2 | 11499 | 3-5 | ||
B | 15-09-2018 11:00 | RWB JO10-2 | DESK JO10-2 | 12354 | 15-1 | ||
B | 08-09-2018 09:00 | RKDVC JO10-2 | DESK JO10-2 | 11936 | 16-3 | ||
B | 08-09-2018 09:00 | Uno Animo JO10-1 | RWB JO10-2 | 11843 | 5-4 | ||
B | 01-09-2018 11:00 | RWB JO10-2 | RKDVC JO10-2 | 12207 | 5-8 | ||
B | 01-09-2018 11:00 | DESK JO10-2 | Uno Animo JO10-1 | 11684 | 3-11 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 09:30 | Willem II JO10-1 | FC Engelen JO10-3 | 100103 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 08:45 | Boxtel JO10-2 | Wilhelmina JO10-2 | 104869 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 08:45 | Boxtel JO10-2 | Helvoirt JO10-1 | 104879 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | GDC JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-4 | 53877 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:15 | TGG JO10-1 | FC Engelen JO10-3 | 54199 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | OSC'45 JO10-1 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 53063 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:00 | Emplina JO10-3 | Wilhelmina JO10-2 | 54100 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Willem II JO10-1 | RKDVC JO10-2 | 100113 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:45 | Wilhelmina JO10-2 | OSC'45 JO10-1 | 53123 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | RKDVC JO10-2 | GDC JO10-1 | 53924 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Helvoirt JO10-1 | TGG JO10-1 | 54213 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO10-1 | Willem II JO10-1 | 100112 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | Zwaluw VFC JO10-4 | Boxtel JO10-2 | 104878 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | FC Engelen JO10-3 | Emplina JO10-3 | 55760 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 08:45 | Boxtel JO10-2 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 104877 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | RKDVC JO10-2 | FC Engelen JO10-3 | 53387 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | OSC'45 JO10-1 | Helvoirt JO10-1 | 54048 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | GDC JO10-1 | Wilhelmina JO10-2 | 53201 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Willem II JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-4 | 100111 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | Emplina JO10-3 | TGG JO10-1 | 55969 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:45 | Wilhelmina JO10-2 | RKDVC JO10-2 | 54971 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:45 | Boxtel JO10-2 | GDC JO10-1 | 104876 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO10-1 | FC Engelen JO10-3 | 54080 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Helvoirt JO10-1 | Emplina JO10-3 | 53709 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:15 | TGG JO10-1 | Willem II JO10-1 | 100110 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-4 | OSC'45 JO10-1 | 54145 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | GDC JO10-1 | Helvoirt JO10-1 | 54762 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | RKDVC JO10-2 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 54315 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | OSC'45 JO10-1 | TGG JO10-1 | 53581 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | Willem II JO10-1 | Wilhelmina JO10-2 | 100109 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | Emplina JO10-3 | Boxtel JO10-2 | 104875 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:45 | FC Engelen JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-4 | 54270 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Emplina JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-4 | 55102 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 08:45 | Boxtel JO10-2 | FC Engelen JO10-3 | 104874 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | OSC'45 JO10-1 | RKDVC JO10-2 | 56159 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:15 | TGG JO10-1 | Wilhelmina JO10-2 | 55843 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | GDC JO10-1 | Willem II JO10-1 | 100108 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Helvoirt JO10-1 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 54763 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | FC Engelen JO10-3 | GDC JO10-1 | 53013 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:45 | Wilhelmina JO10-2 | Helvoirt JO10-1 | 53062 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO10-1 | Emplina JO10-3 | 53050 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Willem II JO10-1 | OSC'45 JO10-1 | 100107 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-4 | TGG JO10-1 | 54113 | 0-0 | ||
C | 20-10-2018 09:00 | GDC JO10-1 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 54210 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:45 | Emplina JO10-3 | Haarsteeg JO10-3 | 54453 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | HHC'09 JO10-1 | OSC'45 JO10-1 | 55346 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:15 | TGG JO10-1 | RKDVC JO10-2 | 54108 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:45 | Wilhelmina JO10-2 | Zwaluw VFC JO10-4 | 53318 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | Emplina JO10-3 | Willem II JO10-1 | 100106 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Helvoirt JO10-1 | FC Engelen JO10-3 | 53486 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO10-1 | TGG JO10-1 | 54003 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | RKDVC JO10-2 | Emplina JO10-3 | 54914 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | FC Engelen JO10-3 | Wilhelmina JO10-2 | 54775 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | HHC'09 JO10-1 | 54314 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | OSC'45 JO10-1 | GDC JO10-1 | 56193 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-4 | Helvoirt JO10-1 | 54824 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | Willem II JO10-1 | HHC'09 JO10-1 | 100105 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | FC Engelen JO10-3 | OSC'45 JO10-1 | 55884 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:45 | Wilhelmina JO10-2 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 54618 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Helvoirt JO10-1 | Haarsteeg JO10-3 | 55315 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Emplina JO10-3 | GDC JO10-1 | 53696 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO10-4 | RKDVC JO10-2 | 54815 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:15 | TGG JO10-1 | HHC'09 JO10-1 | 54992 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Helvoirt JO10-1 | Willem II JO10-1 | 100104 | 0-0 | ||
C | 26-09-2018 18:30 | HHC'09 JO10-1 | Wilhelmina JO10-2 | 53830 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | OSC'45 JO10-1 | Emplina JO10-3 | 55926 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | GDC JO10-1 | TGG JO10-1 | 55239 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Haarsteeg JO10-3 | FC Engelen JO10-3 | 55868 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO10-1 | Zwaluw VFC JO10-4 | 55219 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | RKDVC JO10-2 | Helvoirt JO10-1 | 54411 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TGG JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 4 | 3 | 0 |
2 | RKDVC JO10-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 7 | -3 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO10-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 13 | 3 | 10 | 0 |
2 | VCW JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 13 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO10-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 29 | 11 | 18 | 0 |
2 | Uno Animo JO10-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 19 | 12 | 7 | 0 |
3 | RWB JO10-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 24 | 14 | 10 | 0 |
4 | DESK JO10-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 42 | -35 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | Tr. veld 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | 1-A (k.gr.) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|