0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
RKDVC JO15-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Jari Kivits | Keeper | ||||||
Sem Biesheuvel | |||||||
Niek Buijs | |||||||
Mees van Helvert | |||||||
Jaron de Jong | |||||||
Bram Schalken | |||||||
Teun Van Sluisveld | |||||||
Ruben Verhoeven | |||||||
Maikel van de Wiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dennis Biesheuvel | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 13:00 | Helvoirt JO15-2 | Haarsteeg JO15-3 | 105592 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | SCG'18 JO15-2 | Nieuwkuijk JO15-2 | 105133 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:00 | Were Di JO15-3 | Nemelaer JO15-2 | 106715 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:45 | ODC JO15-3 | FC Engelen JO15-4 | 104279 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:30 | SVSSS JO15-2 | RKDVC JO15-3 | 104299 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:00 | SV BLC JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-8 | 107311 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Nemelaer JO15-2 | ODC JO15-3 | 106549 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | RKDVC JO15-3 | SV BLC JO15-2 | 105966 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Nieuwkuijk JO15-2 | Helvoirt JO15-2 | 104949 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | SCG'18 JO15-2 | 107464 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-8 | SVSSS JO15-2 | 106423 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:30 | FC Engelen JO15-4 | Were Di JO15-3 | 106524 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:30 | Nemelaer JO15-2 | Nieuwkuijk JO15-2 | 105080 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:45 | ODC JO15-3 | OJC ROSMALEN JO15-8 | 105958 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | SCG'18 JO15-2 | SVSSS JO15-2 | 104715 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | RKDVC JO15-3 | 106931 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Helvoirt JO15-2 | FC Engelen JO15-4 | 108386 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:15 | Were Di JO15-3 | SV BLC JO15-2 | 105775 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | SV BLC JO15-2 | FC Engelen JO15-4 | 108583 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:30 | SVSSS JO15-2 | Were Di JO15-3 | 105781 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:45 | ODC JO15-3 | SCG'18 JO15-2 | 108701 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | Nieuwkuijk JO15-2 | Haarsteeg JO15-3 | 105616 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | Helvoirt JO15-2 | Nemelaer JO15-2 | 104370 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-8 | RKDVC JO15-3 | 104354 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:15 | RKDVC JO15-3 | Were Di JO15-3 | 105689 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | Nemelaer JO15-2 | SVSSS JO15-2 | 105057 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:45 | FC Engelen JO15-4 | SCG'18 JO15-2 | 103829 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Nieuwkuijk JO15-2 | ODC JO15-3 | 105784 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-8 | Helvoirt JO15-2 | 104339 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | SV BLC JO15-2 | 105423 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:15 | Were Di JO15-3 | OJC ROSMALEN JO15-8 | 105171 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:15 | SCG'18 JO15-2 | Nemelaer JO15-2 | 104941 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Helvoirt JO15-2 | RKDVC JO15-3 | 106987 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:45 | ODC JO15-3 | Haarsteeg JO15-3 | 106345 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:30 | SVSSS JO15-2 | FC Engelen JO15-4 | 104622 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | SV BLC JO15-2 | Nieuwkuijk JO15-2 | 108700 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | Nemelaer JO15-2 | Haarsteeg JO15-3 | 107606 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | SV BLC JO15-2 | SVSSS JO15-2 | 107752 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-8 | SCG'18 JO15-2 | 106488 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:15 | Were Di JO15-3 | Helvoirt JO15-2 | 108104 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | RKDVC JO15-3 | ODC JO15-3 | 107794 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:35 | FC Engelen JO15-4 | Nieuwkuijk JO15-2 | 108290 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | Nemelaer JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-8 | 108549 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | SCG'18 JO15-2 | RKDVC JO15-3 | 108394 | 4-1 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Nieuwkuijk JO15-2 | Were Di JO15-3 | 108240 | 3-3 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | FC Engelen JO15-4 | 108253 | 3-2 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Helvoirt JO15-2 | SVSSS JO15-2 | 106963 | 0-1 | ||
C | 07-03-2020 13:30 | ODC JO15-3 | SV BLC JO15-2 | 104680 | 4-0 | ||
C | 29-02-2020 12:15 | Were Di JO15-3 | Haarsteeg JO15-3 | 104942 | 1-1 | ||
C | 29-02-2020 13:00 | RKDVC JO15-3 | Nemelaer JO15-2 | 105495 | 1-2 | ||
C | 15-02-2020 12:15 | SV BLC JO15-2 | Helvoirt JO15-2 | 105800 | 5-1 | ||
C | 15-02-2020 15:30 | FC Engelen JO15-4 | Nemelaer JO15-2 | 105417 | 2-3 | ||
C | 15-02-2020 11:30 | SVSSS JO15-2 | ODC JO15-3 | 104164 | 1-3 | ||
C | 15-02-2020 12:15 | Were Di JO15-3 | SCG'18 JO15-2 | 107819 | 2-3 | ||
C | 15-02-2020 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-8 | Haarsteeg JO15-3 | 108271 | 3-3 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | RKDVC JO15-3 | Nieuwkuijk JO15-2 | 105194 | 4-1 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Nemelaer JO15-2 | SV BLC JO15-2 | 105470 | 1-3 | ||
C | 08-02-2020 13:15 | FC Engelen JO15-4 | RKDVC JO15-3 | 104080 | 2-1 | ||
C | 08-02-2020 13:30 | ODC JO15-3 | Were Di JO15-3 | 108478 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 13:15 | SCG'18 JO15-2 | Helvoirt JO15-2 | 104109 | 2-0 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Nieuwkuijk JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-8 | 107240 | 1-5 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | SVSSS JO15-2 | 108212 | 2-1 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-8 | FC Engelen JO15-4 | 104401 | 2-0 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | Helvoirt JO15-2 | ODC JO15-3 | 107070 | 1-7 | ||
C | 01-02-2020 11:30 | SVSSS JO15-2 | Nieuwkuijk JO15-2 | 104486 | 7-14 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | SV BLC JO15-2 | SCG'18 JO15-2 | 103980 | 1-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 13:00 | RKDVC JO15-3 | SVSSS JO15-2 | 88552 | 4-3 | ||
C | 14-12-2019 11:15 | SC 't Zand JO15-3 | ZIGO JO15-4 | 38019 | 3-0 | ||
C | 14-12-2019 12:30 | HHC'09 JO15-1 | SC Elshout JO15-1 | 36854 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | WSC JO15-3 | OJC ROSMALEN JO15-6 | 37609 | 1-2 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | OSC'45 JO15-1 | Haarsteeg JO15-3 | 35908 | 4-1 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | SVSSS JO15-2 | Haarsteeg JO15-3 | 88551 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | GDC JO15-1 | SC 't Zand JO15-3 | 93150 | 3-5 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | ZIGO JO15-4 | OSC'45 JO15-1 | 36861 | 1-5 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | SC Elshout JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 37559 | 3-1 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-6 | HHC'09 JO15-1 | 37763 | 2-2 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | HHC'09 JO15-1 | WSC JO15-3 | 36604 | 0-1 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | OSC'45 JO15-1 | SVSSS JO15-2 | 88550 | 7-1 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | RKDVC JO15-3 | SC 't Zand JO15-3 | 37065 | 0-6 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | ZIGO JO15-4 | 35758 | 2-2 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | GDC JO15-1 | SC Elshout JO15-1 | 93149 | 4-1 | ||
C | 23-11-2019 12:00 | HHC'09 JO15-1 | OSC'45 JO15-1 | 35576 | 0-3 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | WSC JO15-3 | ZIGO JO15-4 | 36174 | 3-1 | ||
C | 23-11-2019 12:45 | SC 't Zand JO15-3 | SVSSS JO15-2 | 88549 | 3-1 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | RKDVC JO15-3 | Haarsteeg JO15-3 | 36495 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-6 | GDC JO15-1 | 93148 | 4-2 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | SVSSS JO15-2 | WSC JO15-3 | 88548 | 4-0 | ||
C | 16-11-2019 10:45 | GDC JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 93147 | 7-1 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | ZIGO JO15-4 | OJC ROSMALEN JO15-6 | 36689 | 0-4 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | HHC'09 JO15-1 | 36913 | 2-8 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | SC Elshout JO15-1 | SC 't Zand JO15-3 | 36931 | 2-8 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | OSC'45 JO15-1 | GDC JO15-1 | 93146 | 7-1 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | SC Elshout JO15-1 | 37297 | 4-2 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | RKDVC JO15-3 | OJC ROSMALEN JO15-6 | 37992 | 0-4 | ||
C | 09-11-2019 11:15 | SC 't Zand JO15-3 | WSC JO15-3 | 36453 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | SVSSS JO15-2 | ZIGO JO15-4 | 88547 | 0-6 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-6 | SC 't Zand JO15-3 | 35630 | 5-3 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | SC Elshout JO15-1 | OSC'45 JO15-1 | 36762 | 0-6 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | ZIGO JO15-4 | HHC'09 JO15-1 | 38095 | 1-5 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | WSC JO15-3 | RKDVC JO15-3 | 37402 | 1-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | GDC JO15-1 | Haarsteeg JO15-3 | 93145 | 3-2 | ||
C | 28-10-2019 19:30 | RKDVC JO15-3 | HHC'09 JO15-1 | 35460 | 0-3 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | ZIGO JO15-4 | SCG'18 JO15-3 | 36563 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | OJC ROSMALEN JO15-6 | 35669 | 2-3 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | OSC'45 JO15-1 | WSC JO15-3 | 37810 | 5-1 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | ZIGO JO15-4 | GDC JO15-1 | 93144 | 1-3 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | SVSSS JO15-2 | SC Elshout JO15-1 | 88546 | 3-6 | ||
C | 12-10-2019 09:00 | GDC JO15-1 | WSC JO15-3 | 93142 | 1-3 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | WSC JO15-3 | Haarsteeg JO15-3 | 36372 | 4-3 | ||
C | 05-10-2019 12:00 | HHC'09 JO15-1 | SC 't Zand JO15-3 | 36551 | 1-3 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | SC Elshout JO15-1 | ZIGO JO15-4 | 36155 | 1-0 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-6 | OSC'45 JO15-1 | 36892 | 0-5 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | SCG'18 JO15-3 | SVSSS JO15-2 | 88545 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | GDC JO15-1 | SVSSS JO15-2 | 93143 | 6-0 | ||
C | 28-09-2019 11:15 | Audacia JO15-2 | HHC'09 JO15-1 | 35582 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | ZIGO JO15-4 | Wilhelmina JO15-2 | 37250 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 13:15 | SCG'18 JO15-3 | WSC JO15-3 | 35755 | 0-12 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | SC 't Zand JO15-3 | 37614 | 2-7 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | OSC'45 JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 37587 | 8-0 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | SC Elshout JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-6 | 36963 | 2-5 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | SVSSS JO15-2 | HHC'09 JO15-1 | 88544 | 0-8 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | HHC'09 JO15-1 | SCG'18 JO15-3 | 36775 | 21-1 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | WSC JO15-3 | SC Elshout JO15-1 | 36404 | 7-1 | ||
C | 21-09-2019 12:45 | SC 't Zand JO15-3 | OSC'45 JO15-1 | 37261 | 0-7 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | RKDVC JO15-3 | ZIGO JO15-4 | 36853 | 1-4 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-6 | Audacia JO15-2 | 36739 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Wilhelmina JO15-2 | Haarsteeg JO15-3 | 37823 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-6 | SVSSS JO15-2 | 88543 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 12:30 | Vlijmense Boys JO15-1 | SC Elshout JO15-1 | 8910 | 6-2 | ||
B | 14-09-2019 12:30 | WSC JO15-4 | RKDVC JO15-3 | 8768 | 3-2 | ||
B | 07-09-2019 12:30 | Vlijmense Boys JO15-1 | WSC JO15-4 | 8482 | 0-4 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | SC Elshout JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 8705 | 2-1 | ||
B | 03-09-2019 18:45 | RKDVC JO15-3 | Vlijmense Boys JO15-1 | 8398 | 3-4 | ||
B | 31-08-2019 12:30 | WSC JO15-4 | SC Elshout JO15-1 | 8198 | 11-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCG'18 JO15-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 11 | 4 | 7 | 0 |
2 | ODC JO15-3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 16 | 4 | 12 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO15-8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 10 | 4 | 6 | 0 |
4 | Nemelaer JO15-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 6 | 0 | 0 |
5 | SV BLC JO15-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | 8 | 1 | 0 |
6 | Haarsteeg JO15-3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 6 | 5 | 1 | 0 |
7 | Nieuwkuijk JO15-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 19 | 19 | 0 | 0 |
8 | FC Engelen JO15-4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 6 | -2 | 0 |
9 | Were Di JO15-3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 0 |
10 | RKDVC JO15-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | 9 | -2 | 0 |
11 | SVSSS JO15-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 10 | 19 | -9 | 0 |
12 | Helvoirt JO15-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 15 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OSC'45 JO15-1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 57 | 5 | 52 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO15-6 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 31 | 19 | 12 | 0 |
3 | SC 't Zand JO15-3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 38 | 21 | 17 | 0 |
4 | WSC JO15-3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 21 | 17 | 4 | 0 |
5 | GDC JO15-1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 30 | 24 | 6 | 0 |
6 | HHC'09 JO15-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 27 | 12 | 15 | 0 |
7 | SC Elshout JO15-1 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 18 | 38 | -20 | 0 |
8 | ZIGO JO15-4 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 16 | 27 | -11 | 0 |
9 | Haarsteeg JO15-3 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 18 | 33 | -15 | 0 |
10 | SVSSS JO15-2 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 14 | 42 | -28 | 0 |
11 | RKDVC JO15-3 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 7 | 39 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO15-4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18 | 2 | 16 | 0 |
2 | Vlijmense Boys JO15-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 9 | 1 | 0 |
3 | SC Elshout JO15-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 18 | -14 | 0 |
4 | RKDVC JO15-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 9 | -3 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 1-B (k.gr.) | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-A | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|