0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

RKDVC JO15-3

Teamleden

Spelers
Jari Kivits Keeper      
Sem Biesheuvel        
Rick den Boer        
Niek Buijs        
Jaime De Gouw        
Mees van Helvert        
Jaron de Jong        
Jens Kneijber        
Sebastiaan Meijer        
Bram Schalken        
Teun Van Sluisveld        
Ruben Verhoeven        
Julian van de Water        
Maikel van de Wiel        
 
Overige teamleden
Dennis Biesheuvel Leider/Trainer
Joost van Oosterhout Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 12:15 Were Di JO15-3 Haarsteeg JO15-3
C 29-02-2020 13:00 RKDVC JO15-3 Nemelaer JO15-2
C 07-03-2020 13:30 ODC JO15-3 SV BLC JO15-2
C 07-03-2020 13:00 Helvoirt JO15-2 SVSSS JO15-2
C 07-03-2020 13:00 Haarsteeg JO15-3 FC Engelen JO15-4
C 07-03-2020 13:00 Nieuwkuijk JO15-2 Were Di JO15-3
C 07-03-2020 13:00 SCG'18 JO15-2 RKDVC JO15-3
C 07-03-2020 11:30 Nemelaer JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8
C 14-03-2020 11:00 SV BLC JO15-2 SVSSS JO15-2
C 14-03-2020 11:30 Nemelaer JO15-2 Haarsteeg JO15-3
C 14-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 SCG'18 JO15-2
C 14-03-2020 12:15 Were Di JO15-3 Helvoirt JO15-2
C 14-03-2020 13:00 RKDVC JO15-3 ODC JO15-3
C 14-03-2020 15:35 FC Engelen JO15-4 Nieuwkuijk JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 13:00 RKDVC JO15-3 Nieuwkuijk JO15-2 J.P.A. (Jasper) van Beurden… (+1) 105194 4 - 1
C 08-02-2020 13:15 FC Engelen JO15-4 RKDVC JO15-3 B. (Bert) Geerts 104080 2 - 1
V 25-01-2020 10:00 RKDVC JO15-3 RKDVC JO14-2 Flynn van Mook (Scheidsrechter)
C 14-12-2019 13:00 RKDVC JO15-3 SVSSS JO15-2 B.H.T. (Bart) van Drunen 88552 4 - 3
C 07-12-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 RKDVC JO15-3 CAM (Kees) van den Hoven 37559 3 - 1
C 30-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 SC 't Zand JO15-3 C.W.J. (Corne) Kiesebrink… (+1) 37065 0 - 6
C 23-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 Haarsteeg JO15-3 N.A.C. (Nick) van den Brand… (+1) 36495 0 - 0
C 16-11-2019 vervallen SCG'18 JO15-3 RKDVC JO15-3 36841
C 16-11-2019 10:45 GDC JO15-1 RKDVC JO15-3 Afgeschermd 93147 7 - 1
C 09-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 Afgeschermd… (+1) 37992 0 - 4
C 02-11-2019 10:30 WSC JO15-3 RKDVC JO15-3 N. (Niek) Stokwielder 37402 1 - 0
C 28-10-2019 19:30 RKDVC JO15-3 HHC'09 JO15-1 Rob Robben (Scheidsrechter) 35460
C 05-10-2019 vervallen Wilhelmina JO15-2 RKDVC JO15-3 38022
C 28-09-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 RKDVC JO15-3 D (Daan) Hobbelen 37587 8 - 0
C 21-09-2019 13:00 RKDVC JO15-3 ZIGO JO15-4 Afgeschermd… (+1) 36853 1 - 4
B 14-09-2019 12:30 WSC JO15-4 RKDVC JO15-3 F. (Frank) Reijns 8768 3 - 2
B 07-09-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 RKDVC JO15-3 A.C.M. (Jos) van den Hoven 8705 2 - 1
B 03-09-2019 18:45 RKDVC JO15-3 Vlijmense Boys JO15-1 Afgeschermd… (+1) 8398 3 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Haarsteeg JO15-3 108271 3-3
C 15-02-2020 13:00 RKDVC JO15-3 Nieuwkuijk JO15-2 105194 4-1
C 15-02-2020 12:15 Were Di JO15-3 SCG'18 JO15-2 107819 2-3
C 15-02-2020 11:30 SVSSS JO15-2 ODC JO15-3 104164 1-3
C 15-02-2020 15:30 FC Engelen JO15-4 Nemelaer JO15-2 105417 2-3
C 15-02-2020 12:15 SV BLC JO15-2 Helvoirt JO15-2 105800 5-1
C 08-02-2020 13:00 Haarsteeg JO15-3 SVSSS JO15-2 108212 2-1
C 08-02-2020 13:00 Nieuwkuijk JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 107240 1-5
C 08-02-2020 13:15 SCG'18 JO15-2 Helvoirt JO15-2 104109 2-0
C 08-02-2020 13:30 ODC JO15-3 Were Di JO15-3 108478 2-2
C 08-02-2020 13:15 FC Engelen JO15-4 RKDVC JO15-3 104080 2-1
C 08-02-2020 11:30 Nemelaer JO15-2 SV BLC JO15-2 105470 1-3
C 01-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 FC Engelen JO15-4 104401 2-0
C 01-02-2020 13:00 Helvoirt JO15-2 ODC JO15-3 107070 1-7
C 01-02-2020 11:30 SVSSS JO15-2 Nieuwkuijk JO15-2 104486 7-14
C 01-02-2020 11:00 SV BLC JO15-2 SCG'18 JO15-2 103980 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 12:30 Vlijmense Boys JO15-1 SC Elshout JO15-1 8910 6-2
B 14-09-2019 12:30 WSC JO15-4 RKDVC JO15-3 8768 3-2
B 07-09-2019 12:30 Vlijmense Boys JO15-1 WSC JO15-4 8482 0-4
B 07-09-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 RKDVC JO15-3 8705 2-1
B 03-09-2019 18:45 RKDVC JO15-3 Vlijmense Boys JO15-1 8398 3-4
B 31-08-2019 12:30 WSC JO15-4 SC Elshout JO15-1 8198 11-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 13:00 RKDVC JO15-3 SVSSS JO15-2 88552 4-3
C 14-12-2019 11:15 SC 't Zand JO15-3 ZIGO JO15-4 38019 3-0
C 14-12-2019 12:30 HHC'09 JO15-1 SC Elshout JO15-1 36854 0-0
C 14-12-2019 11:00 WSC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 37609 1-2
C 14-12-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 Haarsteeg JO15-3 35908 4-1
C 07-12-2019 11:30 SVSSS JO15-2 Haarsteeg JO15-3 88551 0-0
C 07-12-2019 09:00 GDC JO15-1 SC 't Zand JO15-3 93150 3-5
C 07-12-2019 12:30 ZIGO JO15-4 OSC'45 JO15-1 36861 1-5
C 07-12-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 RKDVC JO15-3 37559 3-1
C 07-12-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-6 HHC'09 JO15-1 37763 2-2
C 30-11-2019 12:00 HHC'09 JO15-1 WSC JO15-3 36604 0-1
C 30-11-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 SVSSS JO15-2 88550 7-1
C 30-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 SC 't Zand JO15-3 37065 0-6
C 30-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 ZIGO JO15-4 35758 2-2
C 30-11-2019 09:00 GDC JO15-1 SC Elshout JO15-1 93149 4-1
C 23-11-2019 12:00 HHC'09 JO15-1 OSC'45 JO15-1 35576 0-3
C 23-11-2019 12:30 WSC JO15-3 ZIGO JO15-4 36174 3-1
C 23-11-2019 12:45 SC 't Zand JO15-3 SVSSS JO15-2 88549 3-1
C 23-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 Haarsteeg JO15-3 36495 0-0
C 23-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 GDC JO15-1 93148 4-2
C 16-11-2019 11:30 SVSSS JO15-2 WSC JO15-3 88548 4-0
C 16-11-2019 10:45 GDC JO15-1 RKDVC JO15-3 93147 7-1
C 16-11-2019 12:30 ZIGO JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-6 36689 0-4
C 16-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 HHC'09 JO15-1 36913 2-8
C 16-11-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 SC 't Zand JO15-3 36931 2-8
C 09-11-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 GDC JO15-1 93146 7-1
C 09-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 SC Elshout JO15-1 37297 4-2
C 09-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 37992 0-4
C 09-11-2019 11:15 SC 't Zand JO15-3 WSC JO15-3 36453 0-0
C 09-11-2019 11:30 SVSSS JO15-2 ZIGO JO15-4 88547 0-6
C 02-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 SC 't Zand JO15-3 35630 5-3
C 02-11-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 OSC'45 JO15-1 36762 0-6
C 02-11-2019 12:30 ZIGO JO15-4 HHC'09 JO15-1 38095 1-5
C 02-11-2019 10:30 WSC JO15-3 RKDVC JO15-3 37402 1-0
C 02-11-2019 09:00 GDC JO15-1 Haarsteeg JO15-3 93145 3-2
C 28-10-2019 19:30 RKDVC JO15-3 HHC'09 JO15-1 35460 0-3
C 26-10-2019 12:30 ZIGO JO15-4 SCG'18 JO15-3 36563 0-0
C 26-10-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 35669 2-3
C 26-10-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 WSC JO15-3 37810 5-1
C 26-10-2019 12:30 ZIGO JO15-4 GDC JO15-1 93144 1-3
C 26-10-2019 11:30 SVSSS JO15-2 SC Elshout JO15-1 88546 3-6
C 12-10-2019 09:00 GDC JO15-1 WSC JO15-3 93142 1-3
C 05-10-2019 12:30 WSC JO15-3 Haarsteeg JO15-3 36372 4-3
C 05-10-2019 12:00 HHC'09 JO15-1 SC 't Zand JO15-3 36551 1-3
C 05-10-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 ZIGO JO15-4 36155 1-0
C 05-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-6 OSC'45 JO15-1 36892 0-5
C 05-10-2019 13:00 SCG'18 JO15-3 SVSSS JO15-2 88545 0-0
C 05-10-2019 09:00 GDC JO15-1 SVSSS JO15-2 93143 6-0
C 28-09-2019 11:15 Audacia JO15-2 HHC'09 JO15-1 35582 0-0
C 28-09-2019 12:30 ZIGO JO15-4 Wilhelmina JO15-2 37250 0-0
C 28-09-2019 13:15 SCG'18 JO15-3 WSC JO15-3 35755 0-12
C 28-09-2019 13:00 Haarsteeg JO15-3 SC 't Zand JO15-3 37614 2-7
C 28-09-2019 13:00 OSC'45 JO15-1 RKDVC JO15-3 37587 8-0
C 28-09-2019 13:00 SC Elshout JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-6 36963 2-5
C 28-09-2019 13:00 SVSSS JO15-2 HHC'09 JO15-1 88544 0-8
C 21-09-2019 11:30 HHC'09 JO15-1 SCG'18 JO15-3 36775 21-1
C 21-09-2019 12:30 WSC JO15-3 SC Elshout JO15-1 36404 7-1
C 21-09-2019 12:45 SC 't Zand JO15-3 OSC'45 JO15-1 37261 0-7
C 21-09-2019 13:00 RKDVC JO15-3 ZIGO JO15-4 36853 1-4
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 Audacia JO15-2 36739 0-0
C 21-09-2019 11:30 Wilhelmina JO15-2 Haarsteeg JO15-3 37823 0-0
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 SVSSS JO15-2 88543 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCG'18 JO15-2 3 3 0 0 9 7 3 4 0
2 ODC JO15-3 3 2 1 0 7 12 4 8 0
3 OJC ROSMALEN JO15-8 3 2 1 0 7 10 4 6 0
4 SV BLC JO15-2 3 2 0 1 6 9 4 5 0
5 Haarsteeg JO15-3 2 1 1 0 4 5 4 1 0
6 RKDVC JO15-3 2 1 0 1 3 5 3 2 0
7 Nemelaer JO15-2 2 1 0 1 3 4 5 -1 0
8 Nieuwkuijk JO15-2 3 1 0 2 3 16 16 0 0
9 FC Engelen JO15-4 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
10 Were Di JO15-3 2 0 1 1 1 4 5 -1 0
11 SVSSS JO15-2 3 0 0 3 0 9 19 -10 0
12 Helvoirt JO15-2 3 0 0 3 0 2 14 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO15-4 3 3 0 0 9 18 2 16 0
2 Vlijmense Boys JO15-1 3 2 0 1 6 10 9 1 0
3 SC Elshout JO15-1 3 1 0 2 3 4 18 -14 0
4 RKDVC JO15-3 3 0 0 3 0 6 9 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OSC'45 JO15-1 10 10 0 0 30 57 5 52 0
2 OJC ROSMALEN JO15-6 10 7 2 1 23 31 19 12 0
3 SC 't Zand JO15-3 10 7 1 2 22 38 21 17 0
4 WSC JO15-3 10 6 1 3 19 21 17 4 0
5 GDC JO15-1 9 5 0 4 15 30 24 6 0
6 HHC'09 JO15-1 8 4 1 3 13 27 12 15 0
7 SC Elshout JO15-1 9 3 0 6 9 18 38 -20 0
8 ZIGO JO15-4 10 2 1 7 7 16 27 -11 0
9 Haarsteeg JO15-3 9 1 2 6 5 18 33 -15 0
10 SVSSS JO15-2 9 1 1 7 4 14 42 -28 0
11 RKDVC JO15-3 10 1 1 8 4 7 39 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld Kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
ma 08-07-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
ma 15-07-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
ma 22-07-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
ma 29-07-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
ma 05-08-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 4 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld Kleedkamer type periode status
wo 03-07-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 Team training gaat_door
wo 10-07-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 Team training gaat_door
wo 17-07-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 Team training gaat_door
wo 24-07-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 Team training gaat_door
wo 31-07-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 4 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 4 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 4 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 4 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 4 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 4 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 4 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 4 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 4 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 3 4 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:15 - 19:30 Tr. veld 4-A 4 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven