Mannen Zondag reserve nacompetitie 1e ronde, 1e klasse/2e klasse 7
RKDVC 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Roel Bijsterbosch | Keeper | ||||||
Ronald van Driel | |||||||
Danny Hagelaars | |||||||
Ronald van Heeswijk | |||||||
Bram Hendriks | |||||||
Remco van Hoesel | |||||||
Hans van den Hooven | |||||||
Joost van den Hooven | |||||||
Ramon Kok | |||||||
Mikel Lommers | |||||||
Willem Luijk | |||||||
Jelle Rennen | |||||||
Maarten Rensink | |||||||
Joey Snoeren | |||||||
Ruud van Son | |||||||
Luc Trommelen | |||||||
Paul Walters | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rob van Delft | Leider | ||||||
Anko Fennema | Leider | ||||||
Bram Hendriks | Ass. scheids. | ||||||
Ad van Heeswijk | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
N | 21-05-2017 12:00 | RKDVC 4 | Reusel Sport/Faes Gr 2 | Timmers, W.A.P.M. | 137795 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 23-10-2016 11:00 | Boxtel 2 ZO | RKDVC 4 ZO | 98691 | 3-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-05-2017 20:00 | Baardwijk 2 | CHC 2 | 137688 | 14-0 | ||
C | 07-05-2017 12:00 | OJC ROSMALEN 4 | Zwaluw VFC 2 | 30512 | 5-0 | ||
C | 07-05-2017 12:00 | Helvoirt 2 | ODC 3 | 30943 | 2-2 | ||
C | 07-05-2017 12:00 | Den Dungen 2 | TGG 2 | 30449 | 1-0 | ||
C | 07-05-2017 12:00 | Baardwijk 2 | CHC 2 | 30860 | 0-0 | ||
C | 07-05-2017 12:00 | VOAB 3 | RKDVC 4 | 31712 | 1-4 | ||
C | 30-04-2017 11:00 | WSC 3 | Baardwijk 2 | 31677 | 4-3 | ||
C | 30-04-2017 11:00 | ODC 3 | Den Dungen 2 | 31765 | 1-5 | ||
C | 30-04-2017 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Helvoirt 2 | 31057 | 1-5 | ||
C | 30-04-2017 12:00 | TGG 2 | VOAB 3 | 31752 | 4-1 | ||
C | 30-04-2017 11:30 | RKDVC 4 | OJC ROSMALEN 4 | 30306 | 2-4 | ||
C | 23-04-2017 11:00 | CHC 2 | VOAB 3 | 136413 | 1-4 | ||
C | 09-04-2017 11:45 | Helvoirt 2 | Den Dungen 2 | 31734 | 2-1 | ||
C | 09-04-2017 11:00 | CHC 2 | RKDVC 4 | 31172 | 1-11 | ||
C | 09-04-2017 12:00 | Baardwijk 2 | Zwaluw VFC 2 | 31535 | 4-1 | ||
C | 09-04-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | WSC 3 | 31500 | 0-0 | ||
C | 09-04-2017 11:45 | VOAB 3 | ODC 3 | 31744 | 4-1 | ||
C | 02-04-2017 10:00 | ODC 3 | Baardwijk 2 | 30366 | 5-2 | ||
C | 02-04-2017 11:00 | Den Dungen 2 | OJC ROSMALEN 4 | 31704 | 0-2 | ||
C | 02-04-2017 11:00 | WSC 3 | VOAB 3 | 30387 | 2-1 | ||
C | 02-04-2017 11:00 | Zwaluw VFC 2 | CHC 2 | 32038 | 8-0 | ||
C | 02-04-2017 12:00 | TGG 2 | Helvoirt 2 | 31483 | 0-0 | ||
C | 26-03-2017 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | TGG 2 | 30587 | 5-1 | ||
C | 26-03-2017 12:30 | RKDVC 4 | Zwaluw VFC 2 | 31382 | 3-2 | ||
C | 26-03-2017 12:00 | Baardwijk 2 | Den Dungen 2 | 31590 | 3-3 | ||
C | 26-03-2017 12:00 | VOAB 3 | Helvoirt 2 | 31153 | 1-4 | ||
C | 26-03-2017 11:00 | CHC 2 | WSC 3 | 31560 | 1-1 | ||
C | 19-03-2017 11:00 | WSC 3 | RKDVC 4 | 31448 | 1-1 | ||
C | 19-03-2017 11:00 | Den Dungen 2 | VOAB 3 | 31978 | 3-0 | ||
C | 19-03-2017 11:45 | Helvoirt 2 | OJC ROSMALEN 4 | 31109 | 0-1 | ||
C | 19-03-2017 12:00 | TGG 2 | Baardwijk 2 | 32193 | 2-0 | ||
C | 19-03-2017 11:00 | ODC 3 | CHC 2 | 30685 | 7-0 | ||
C | 12-03-2017 11:00 | Zwaluw VFC 2 | WSC 3 | 30877 | 2-3 | ||
C | 12-03-2017 11:00 | CHC 2 | TGG 2 | 31973 | 0-13 | ||
C | 12-03-2017 12:00 | Baardwijk 2 | Helvoirt 2 | 31311 | 0-3 | ||
C | 12-03-2017 12:00 | VOAB 3 | OJC ROSMALEN 4 | 30691 | 2-5 | ||
C | 12-03-2017 12:30 | RKDVC 4 | ODC 3 | 30776 | 3-2 | ||
C | 05-03-2017 11:00 | Zwaluw VFC 2 | ODC 3 | 30800 | 0-3 | ||
C | 05-03-2017 11:00 | CHC 2 | VOAB 3 | 30592 | 0-0 | ||
C | 05-03-2017 11:00 | WSC 3 | Den Dungen 2 | 32150 | 2-0 | ||
C | 05-03-2017 12:00 | Baardwijk 2 | OJC ROSMALEN 4 | 30565 | 0-1 | ||
C | 19-02-2017 11:00 | Den Dungen 2 | CHC 2 | 30581 | 9-0 | ||
C | 19-02-2017 11:00 | ODC 3 | WSC 3 | 32256 | 2-2 | ||
C | 19-02-2017 11:45 | Helvoirt 2 | RKDVC 4 | 30873 | 2-1 | ||
C | 19-02-2017 12:00 | TGG 2 | Zwaluw VFC 2 | 31956 | 4-3 | ||
C | 19-02-2017 12:00 | VOAB 3 | Baardwijk 2 | 30883 | 4-2 | ||
C | 12-02-2017 12:30 | RKDVC 4 | TGG 2 | 30287 | 3-4 | ||
C | 11-12-2016 11:00 | Den Dungen 2 | Zwaluw VFC 2 | 32188 | 2-2 | ||
C | 11-12-2016 11:30 | TGG 2 | WSC 3 | 30335 | 1-3 | ||
C | 11-12-2016 12:00 | Baardwijk 2 | RKDVC 4 | 30586 | 2-6 | ||
C | 11-12-2016 12:00 | Helvoirt 2 | CHC 2 | 31816 | 14-0 | ||
C | 11-12-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | ODC 3 | 31502 | 1-0 | ||
C | 04-12-2016 11:00 | CHC 2 | OJC ROSMALEN 4 | 32354 | 1-8 | ||
C | 04-12-2016 11:00 | WSC 3 | Helvoirt 2 | 30764 | 2-3 | ||
C | 04-12-2016 11:00 | ODC 3 | TGG 2 | 31930 | 1-1 | ||
C | 04-12-2016 11:00 | Zwaluw VFC 2 | VOAB 3 | 32324 | 1-2 | ||
C | 04-12-2016 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Baardwijk 2 | 30336 | 0-0 | ||
C | 04-12-2016 11:30 | RKDVC 4 | Den Dungen 2 | 32063 | 2-2 | ||
C | 27-11-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | RKDVC 4 | 31694 | 6-2 | ||
C | 27-11-2016 12:00 | Baardwijk 2 | WSC 3 | 32253 | 0-3 | ||
C | 27-11-2016 12:00 | VOAB 3 | TGG 2 | 30813 | 0-1 | ||
C | 27-11-2016 11:45 | Helvoirt 2 | Zwaluw VFC 2 | 31587 | 2-2 | ||
C | 27-11-2016 11:30 | Vlijmense Boys 2 | CHC 2 | 32176 | 0-0 | ||
C | 27-11-2016 11:00 | Den Dungen 2 | ODC 3 | 31269 | 3-3 | ||
C | 13-11-2016 11:00 | ODC 3 | Helvoirt 2 | 31262 | 3-5 | ||
C | 13-11-2016 11:00 | Zwaluw VFC 2 | OJC ROSMALEN 4 | 32380 | 3-4 | ||
C | 13-11-2016 11:00 | CHC 2 | Baardwijk 2 | 32333 | 2-4 | ||
C | 13-11-2016 11:00 | WSC 3 | Vlijmense Boys 2 | 30970 | 0-0 | ||
C | 13-11-2016 12:00 | TGG 2 | Den Dungen 2 | 30927 | 2-2 | ||
C | 13-11-2016 12:30 | RKDVC 4 | VOAB 3 | 31207 | 2-0 | ||
C | 06-11-2016 11:00 | WSC 3 | Zwaluw VFC 2 | 31122 | 4-2 | ||
C | 06-11-2016 11:00 | ODC 3 | RKDVC 4 | 31176 | 4-1 | ||
C | 06-11-2016 11:00 | Den Dungen 2 | Vlijmense Boys 2 | 32075 | 10-0 | ||
C | 06-11-2016 11:45 | Helvoirt 2 | Baardwijk 2 | 31772 | 1-2 | ||
C | 06-11-2016 12:00 | TGG 2 | CHC 2 | 31469 | 5-0 | ||
C | 06-11-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | VOAB 3 | 31084 | 1-1 | ||
C | 30-10-2016 12:00 | Helvoirt 2 | TGG 2 | 30924 | 5-2 | ||
C | 30-10-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Den Dungen 2 | 30485 | 3-1 | ||
C | 30-10-2016 12:00 | Baardwijk 2 | ODC 3 | 30597 | 1-1 | ||
C | 30-10-2016 12:00 | VOAB 3 | WSC 3 | 32160 | 1-2 | ||
C | 30-10-2016 11:30 | Vlijmense Boys 2 | RKDVC 4 | 30549 | 1-5 | ||
C | 30-10-2016 11:00 | CHC 2 | Zwaluw VFC 2 | 31487 | 3-5 | ||
C | 27-10-2016 19:30 | ODC 3 | Vlijmense Boys 2 | 30930 | 2-2 | ||
C | 16-10-2016 12:30 | RKDVC 4 | CHC 2 | 32114 | 14-1 | ||
C | 16-10-2016 12:00 | TGG 2 | Vlijmense Boys 2 | 31819 | 6-1 | ||
C | 16-10-2016 11:00 | WSC 3 | OJC ROSMALEN 4 | 31917 | 3-2 | ||
C | 16-10-2016 11:00 | Den Dungen 2 | Helvoirt 2 | 31187 | 3-1 | ||
C | 16-10-2016 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Baardwijk 2 | 32396 | 2-4 | ||
C | 16-10-2016 11:00 | ODC 3 | VOAB 3 | 30895 | 2-0 | ||
C | 09-10-2016 11:00 | CHC 2 | ODC 3 | 30747 | 1-4 | ||
C | 09-10-2016 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Zwaluw VFC 2 | 31724 | 2-1 | ||
C | 09-10-2016 12:00 | VOAB 3 | Den Dungen 2 | 30854 | 2-2 | ||
C | 09-10-2016 12:00 | Baardwijk 2 | TGG 2 | 31733 | 3-3 | ||
C | 09-10-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Helvoirt 2 | 30381 | 4-2 | ||
C | 09-10-2016 12:30 | RKDVC 4 | WSC 3 | 30477 | 0-0 | ||
C | 02-10-2016 11:00 | Zwaluw VFC 2 | RKDVC 4 | 30454 | 1-4 | ||
C | 02-10-2016 11:00 | Den Dungen 2 | Baardwijk 2 | 30495 | 2-1 | ||
C | 02-10-2016 11:00 | WSC 3 | CHC 2 | 31326 | 9-1 | ||
C | 02-10-2016 11:45 | Helvoirt 2 | VOAB 3 | 30614 | 2-1 | ||
C | 02-10-2016 12:00 | TGG 2 | OJC ROSMALEN 4 | 32410 | 0-3 | ||
C | 25-09-2016 11:00 | WSC 3 | ODC 3 | 31582 | 2-1 | ||
C | 25-09-2016 11:00 | Zwaluw VFC 2 | TGG 2 | 31384 | 4-4 | ||
C | 25-09-2016 11:00 | CHC 2 | Den Dungen 2 | 30525 | 1-1 | ||
C | 25-09-2016 11:30 | Vlijmense Boys 2 | OJC ROSMALEN 4 | 30991 | 1-6 | ||
C | 25-09-2016 12:00 | Baardwijk 2 | VOAB 3 | 32213 | 3-0 | ||
C | 25-09-2016 12:30 | RKDVC 4 | Helvoirt 2 | Hagelaars, P.H. | 31688 | 1-3 | |
C | 18-09-2016 11:45 | Helvoirt 2 | Vlijmense Boys 2 | 31723 | 3-1 | ||
C | 18-09-2016 11:00 | ODC 3 | Zwaluw VFC 2 | 31285 | 2-4 | ||
C | 18-09-2016 11:00 | Den Dungen 2 | WSC 3 | 30989 | 1-2 | ||
C | 18-09-2016 12:00 | VOAB 3 | CHC 2 | Rijsemus, D.J. | 32077 | 1-1 | |
C | 18-09-2016 12:00 | TGG 2 | RKDVC 4 | Brouwer, W. | 31666 | 1-2 | |
C | 18-09-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | Baardwijk 2 | 31406 | 2-0 | ||
C | 11-09-2016 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Den Dungen 2 | 31159 | 0-1 | ||
C | 11-09-2016 11:00 | WSC 3 | TGG 2 | 31568 | 4-1 | ||
C | 11-09-2016 11:00 | ODC 3 | OJC ROSMALEN 4 | 32267 | 1-3 | ||
C | 11-09-2016 11:30 | Vlijmense Boys 2 | VOAB 3 | 31529 | 0-1 | ||
C | 11-09-2016 12:30 | RKDVC 4 | Baardwijk 2 | 30698 | 4-2 | ||
C | 11-09-2016 11:00 | CHC 2 | Helvoirt 2 | 31642 | 0-3 | ||
C | 04-09-2016 11:00 | Den Dungen 2 | RKDVC 4 | 32072 | 1-4 | ||
C | 04-09-2016 12:30 | OJC ROSMALEN 4 | CHC 2 | 30620 | 7-2 | ||
C | 04-09-2016 12:00 | VOAB 3 | Zwaluw VFC 2 | 31204 | 3-1 | ||
C | 04-09-2016 12:00 | TGG 2 | ODC 3 | 30388 | 3-0 | ||
C | 04-09-2016 12:00 | Helvoirt 2 | WSC 3 | 30893 | 0-3 | ||
C | 04-09-2016 12:00 | Baardwijk 2 | Vlijmense Boys 2 | 30572 | 6-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 28-08-2016 11:00 | OSC'45 2 ZO | ODC 2 ZO | Cakir, H. | 10591 | 0-3 | |
B | 25-08-2016 19:30 | RKDVC 4 ZO | OSC'45 2 ZO | Logten, H van | 9185 | 3-1 | |
B | 21-08-2016 11:00 | OSC'45 2 ZO | Zwaluw VFC 3 ZO | 10590 | 0-0 | ||
B | 21-08-2016 11:30 | ODC 2 ZO | RKDVC 4 ZO | Bokhoven, A.A.J.L. van | 10695 | 1-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN 4 | 20 | 17 | 2 | 1 | 53 | 67 | 21 | 46 | 0 |
2 | WSC 3 | 20 | 14 | 5 | 1 | 47 | 52 | 23 | 29 | 0 |
3 | Helvoirt 2 | 20 | 12 | 3 | 5 | 39 | 59 | 30 | 29 | 0 |
4 | RKDVC 4 | 20 | 11 | 3 | 6 | 36 | 70 | 40 | 30 | 0 |
5 | TGG 2 | 20 | 8 | 5 | 7 | 29 | 52 | 40 | 12 | 0 |
6 | Den Dungen 2 | 20 | 7 | 7 | 6 | 28 | 43 | 33 | 10 | 0 |
7 | ODC 3 | 20 | 6 | 5 | 9 | 23 | 45 | 43 | 2 | 0 |
8 | Baardwijk 2 | 20 | 6 | 3 | 11 | 21 | 50 | 49 | 1 | 0 |
9 | VOAB 3 | 20 | 5 | 3 | 12 | 18 | 29 | 44 | -15 | 0 |
10 | Zwaluw VFC 2 | 20 | 3 | 3 | 14 | 12 | 44 | 62 | -18 | 0 |
11 | CHC 2 | 20 | 0 | 3 | 17 | 0 | 16 | 142 | -126 | 3 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | OSC'45 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKDVC 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zwaluw VFC 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 2 | 4 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|