0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
RKDVC JO11-6
Teamleden
Spelers | |||||||
Job de Bonth | |||||||
Jerrel van der Geld | |||||||
Lucas Gorter | |||||||
Kaan Guleryuz | |||||||
Stan van Hees | |||||||
Thomas Meesters | |||||||
Niyazi Kerem Soncan | |||||||
Bob van Strien | |||||||
Mika Verhoeven | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Folkert Gorter | Leider/Trainer | ||||||
Husnu Guleryuz | Leider | ||||||
Bart Verhoeven | Jeugdcoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-06-2018 18:30 | BMC JO11-4 | SC Elshout JO11-2 | 119233 | 3-2 | ||
C | 02-06-2018 09:45 | ODC JO11-3 | Nieuwkuijk JO11-2 | 121830 | 11-1 | ||
C | 02-06-2018 09:30 | Essche Boys JO11-2 | RKDVC JO11-6 | 120460 | 7-1 | ||
C | 02-06-2018 10:15 | Real Lunet JO11-1G | Boxtel JO11-3 | 120156 | 3-4 | ||
C | 31-05-2018 18:15 | Haarsteeg JO11-4 | Real Lunet JO11-1G | 122375 | 3-4 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | Nieuwkuijk JO11-2 | Den Dungen JO11-4 | 118363 | 0-18 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | RKDVC JO11-6 | Sint Michielsgestel JO11-4 | 120168 | 9-3 | ||
C | 26-05-2018 10:45 | SC Elshout JO11-2 | Essche Boys JO11-2 | 119209 | 0-2 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | Boxtel JO11-3 | BMC JO11-4 | 121239 | 10-3 | ||
C | 26-05-2018 08:30 | ODC JO11-3 | Zwaluw VFC JO11-7 | 121809 | 5-3 | ||
C | 23-05-2018 18:30 | Sint Michielsgestel JO11-4 | Den Dungen JO11-4 | 119974 | 4-5 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | Sint Michielsgestel JO11-4 | Haarsteeg JO11-4 | 118845 | 5-0 | ||
C | 19-05-2018 09:30 | Essche Boys JO11-2 | Nieuwkuijk JO11-2 | 121728 | 7-0 | ||
C | 19-05-2018 08:45 | Den Dungen JO11-4 | Boxtel JO11-3 | 117122 | 4-6 | ||
C | 19-05-2018 10:15 | Real Lunet JO11-1G | RKDVC JO11-6 | 121660 | 2-3 | ||
C | 19-05-2018 10:15 | BMC JO11-4 | ODC JO11-3 | 120341 | 5-4 | ||
C | 19-05-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO11-7 | SC Elshout JO11-2 | 122347 | 7-0 | ||
C | 16-05-2018 18:30 | Nieuwkuijk JO11-2 | BMC JO11-4 | 119065 | 3-2 | ||
C | 16-05-2018 18:30 | Zwaluw VFC JO11-7 | Haarsteeg JO11-4 | 117690 | 4-1 | ||
C | 16-05-2018 18:45 | SC Elshout JO11-2 | ODC JO11-3 | 142298 | 0-8 | ||
C | 12-05-2018 10:15 | BMC JO11-4 | Den Dungen JO11-4 | 119627 | 3-4 | ||
C | 12-05-2018 11:30 | Real Lunet JO11-1G | Essche Boys JO11-2 | 117089 | 1-7 | ||
C | 12-05-2018 10:45 | SC Elshout JO11-2 | Sint Michielsgestel JO11-4 | 117255 | 1-5 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | RKDVC JO11-6 | Haarsteeg JO11-4 | 118839 | 3-0 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | Nieuwkuijk JO11-2 | Zwaluw VFC JO11-7 | 119327 | 1-10 | ||
C | 09-05-2018 18:45 | SC Elshout JO11-2 | Nieuwkuijk JO11-2 | 121248 | 7-1 | ||
C | 09-05-2018 18:30 | Boxtel JO11-3 | Zwaluw VFC JO11-7 | 117550 | 7-4 | ||
C | 05-05-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO11-7 | Den Dungen JO11-4 | 121980 | 3-4 | ||
C | 05-05-2018 10:15 | BMC JO11-4 | RKDVC JO11-6 | 117320 | 2-2 | ||
C | 05-05-2018 10:15 | Real Lunet JO11-1G | Sint Michielsgestel JO11-4 | 118948 | 10-3 | ||
C | 05-05-2018 09:30 | Essche Boys JO11-2 | Boxtel JO11-3 | 117441 | 3-1 | ||
C | 05-05-2018 09:45 | ODC JO11-3 | Haarsteeg JO11-4 | 119883 | 8-4 | ||
C | 28-04-2018 08:45 | Den Dungen JO11-4 | Real Lunet JO11-1G | 122090 | 6-2 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | Sint Michielsgestel JO11-4 | Essche Boys JO11-2 | 119660 | 0-10 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-4 | SC Elshout JO11-2 | 118991 | 1-4 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | RKDVC JO11-6 | ODC JO11-3 | 119344 | 3-3 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | Den Dungen JO11-4 | RKDVC JO11-6 | 119745 | 0-4 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Sint Michielsgestel JO11-4 | ODC JO11-3 | 121755 | 5-4 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-4 | Nieuwkuijk JO11-2 | 121102 | 8-0 | ||
C | 21-04-2018 09:30 | Essche Boys JO11-2 | BMC JO11-4 | 122490 | 13-1 | ||
C | 21-04-2018 10:00 | Boxtel JO11-3 | SC Elshout JO11-2 | 117601 | 13-2 | ||
C | 21-04-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO11-7 | Real Lunet JO11-1G | 119128 | 3-11 | ||
C | 16-04-2018 18:30 | ODC JO11-3 | Boxtel JO11-3 | 122176 | 0-7 | ||
C | 14-04-2018 10:45 | SC Elshout JO11-2 | Den Dungen JO11-4 | 117198 | 1-4 | ||
C | 14-04-2018 10:15 | BMC JO11-4 | Sint Michielsgestel JO11-4 | 120516 | 3-3 | ||
C | 14-04-2018 10:15 | Zwaluw VFC JO11-7 | Essche Boys JO11-2 | 121477 | 1-4 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Nieuwkuijk JO11-2 | RKDVC JO11-6 | 117744 | 0-7 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-4 | Boxtel JO11-3 | 120989 | 0-7 | ||
C | 14-04-2018 08:30 | ODC JO11-3 | Real Lunet JO11-1G | 122376 | 4-1 | ||
C | 07-04-2018 09:30 | Essche Boys JO11-2 | Haarsteeg JO11-4 | 117788 | 9-2 | ||
C | 07-04-2018 08:45 | Den Dungen JO11-4 | ODC JO11-3 | 121600 | 8-2 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | RKDVC JO11-6 | SC Elshout JO11-2 | 121449 | 4-0 | ||
C | 07-04-2018 10:00 | Boxtel JO11-3 | Nieuwkuijk JO11-2 | 117890 | 21-0 | ||
C | 07-04-2018 10:15 | Real Lunet JO11-1G | BMC JO11-4 | 121756 | 5-4 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Sint Michielsgestel JO11-4 | Zwaluw VFC JO11-7 | 117067 | 2-1 | ||
C | 24-03-2018 10:45 | SC Elshout JO11-2 | Real Lunet JO11-1G | 121354 | 0-7 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | RKDVC JO11-6 | Boxtel JO11-3 | 117887 | 2-3 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | ODC JO11-3 | Essche Boys JO11-2 | 120175 | 1-7 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Nieuwkuijk JO11-2 | Sint Michielsgestel JO11-4 | 121532 | 1-3 | ||
C | 24-03-2018 10:15 | BMC JO11-4 | Zwaluw VFC JO11-7 | 120817 | 1-1 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-4 | Den Dungen JO11-4 | 122437 | 0-6 | ||
C | 10-03-2018 10:45 | SC Elshout JO11-2 | ODC JO11-3 | 122677 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | Den Dungen JO11-4 | Essche Boys JO11-2 | 119433 | 2-4 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Nieuwkuijk JO11-2 | Real Lunet JO11-1G | 121273 | 1-9 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Haarsteeg JO11-4 | BMC JO11-4 | 120314 | 1-5 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | RKDVC JO11-6 | Zwaluw VFC JO11-7 | 122109 | 1-2 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | Boxtel JO11-3 | Sint Michielsgestel JO11-4 | 118447 | 7-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 09:00 | Uno Animo JO11-2 | RKDVC JO11-6 | 69845 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 09:45 | ODC JO11-3 | Essche Boys JO11-2 | 73304 | 1-4 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | SVSSS JO11-4 | Haarsteeg JO11-3 | 73129 | 2-3 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Sint Michielsgestel JO11-3 | Helvoirt JO11-3 | 74725 | 7-0 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Jong Brabant JO11-6 | Uno Animo JO11-2 | 71939 | 2-4 | ||
C | 02-12-2017 10:15 | Zwaluw VFC JO11-7 | Boxtel JO11-3 | 71327 | 6-3 | ||
C | 02-12-2017 10:45 | Nevelo JO11-3 | RKDVC JO11-6 | 75140 | 1-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Essche Boys JO11-2 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 73 | 10 | 63 | 0 |
2 | Boxtel JO11-3 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 86 | 24 | 62 | 0 |
3 | Den Dungen JO11-4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 61 | 29 | 32 | 0 |
4 | RKDVC JO11-6 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 39 | 22 | 17 | 0 |
5 | Real Lunet JO11-1G | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 55 | 38 | 17 | 0 |
6 | ODC JO11-3 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 50 | 44 | 6 | 0 |
7 | Sint Michielsgestel JO11-4 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 36 | 51 | -15 | 0 |
8 | Zwaluw VFC JO11-7 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 39 | 37 | 2 | 0 |
9 | BMC JO11-4 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 32 | 48 | -16 | 0 |
10 | SC Elshout JO11-2 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 17 | 55 | -38 | 0 |
11 | Haarsteeg JO11-4 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 20 | 55 | -35 | 0 |
12 | Nieuwkuijk JO11-2 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 8 | 103 | -95 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Essche Boys JO11-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 4 | 13 | 0 |
2 | SVSSS JO11-3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10 | 9 | 1 | 0 |
3 | RKDVC JO11-6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 16 | -5 | 0 |
4 | Jong Brabant JO11-5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 14 | -9 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Essche Boys JO11-2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 67 | 21 | 46 | 0 |
2 | Boxtel JO11-3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 51 | 28 | 23 | 0 |
3 | ODC JO11-3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 48 | 28 | 20 | 0 |
4 | Haarsteeg JO11-3 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 40 | 29 | 11 | 0 |
5 | SVSSS JO11-4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 46 | 28 | 18 | 0 |
6 | Zwaluw VFC JO11-7 | 10 | 4 | 4 | 2 | 16 | 47 | 28 | 19 | 0 |
7 | Jong Brabant JO11-6 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 39 | 35 | 4 | 0 |
8 | RKDVC JO11-6 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 27 | 23 | 4 | 0 |
9 | Sint Michielsgestel JO11-3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 23 | 44 | -21 | 0 |
10 | Helvoirt JO11-3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 23 | 63 | -40 | 0 |
11 | Uno Animo JO11-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 28 | 54 | -26 | 0 |
12 | Nevelo JO11-3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 19 | 77 | -58 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 17:45 - 18:00 | 2-A (k.gr.) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|