0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
RKDVC JO13-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Jesse Van Humbeeck | Keeper | ||||||
Sem Biesheuvel | |||||||
Mees van Helvert | |||||||
Jaron de Jong | |||||||
Bram Schalken | |||||||
Teun Van Sluisveld | |||||||
Maikel van de Wiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dennis Biesheuvel | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-06-2018 18:30 | RKDVC JO13-5 | RKDVC JO13-4 | 113768 | 4-3 | ||
C | 05-06-2018 19:00 | Jan van Arckel JO13-2 | BMC JO13-3 | 115368 | 6-0 | ||
C | 02-06-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | OJC ROSMALEN JO13-9 | 113050 | 9-0 | ||
C | 02-06-2018 11:00 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | Wilhelmina JO13-4 | 115167 | 18-0 | ||
C | 02-06-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | OSC'45 JO13-2 | 114412 | 0-1 | ||
C | 02-06-2018 13:00 | Den Dungen JO13-2 | DSC JO13-3 | 113189 | 5-0 | ||
C | 30-05-2018 18:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | 142720 | 1-1 | ||
C | 30-05-2018 19:30 | DSC JO13-3 | OSC'45 JO13-2 | 112862 | 3-5 | ||
C | 26-05-2018 11:30 | Wilhelmina JO13-4 | RKDVC JO13-5 | 114598 | 2-12 | ||
C | 26-05-2018 11:15 | Den Dungen JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-6 | 113984 | 1-5 | ||
C | 26-05-2018 11:15 | RKDVC JO13-4 | Jan van Arckel JO13-2 | 111899 | 2-3 | ||
C | 26-05-2018 11:15 | BMC JO13-3 | Haarsteeg JO13-4 | 115844 | 2-2 | ||
C | 26-05-2018 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-9 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | 114290 | 2-7 | ||
C | 23-05-2018 18:30 | RKDVC JO13-5 | BMC JO13-3 | 112381 | 3-0 | ||
C | 19-05-2018 11:00 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | BMC JO13-3 | 115052 | 6-1 | ||
C | 19-05-2018 11:15 | RKDVC JO13-5 | Den Dungen JO13-2 | 114074 | 6-0 | ||
C | 19-05-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | RKDVC JO13-4 | 113854 | 8-1 | ||
C | 19-05-2018 11:30 | OSC'45 JO13-2 | Wilhelmina JO13-4 | 114181 | 16-1 | ||
C | 19-05-2018 11:30 | Jan van Arckel JO13-2 | DSC JO13-3 | 112866 | 3-1 | ||
C | 19-05-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | OJC ROSMALEN JO13-9 | 114899 | 1-0 | ||
C | 16-05-2018 19:00 | Jan van Arckel JO13-2 | Wilhelmina JO13-4 | 112592 | 9-0 | ||
C | 16-05-2018 19:30 | DSC JO13-3 | RKDVC JO13-5 | 112696 | 1-8 | ||
C | 14-05-2018 18:30 | Den Dungen JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-9 | 113384 | 1-4 | ||
C | 12-05-2018 11:15 | Den Dungen JO13-2 | Wilhelmina JO13-4 | 114433 | 10-1 | ||
C | 12-05-2018 11:15 | RKDVC JO13-4 | Haarsteeg JO13-4 | 114938 | 5-7 | ||
C | 12-05-2018 11:15 | RKDVC JO13-5 | OSC'45 JO13-2 | 112854 | 0-1 | ||
C | 12-05-2018 11:15 | BMC JO13-3 | OJC ROSMALEN JO13-9 | 115823 | 7-1 | ||
C | 12-05-2018 11:00 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | Jan van Arckel JO13-2 | 115544 | 5-3 | ||
C | 09-05-2018 19:00 | Jan van Arckel JO13-2 | RKDVC JO13-5 | 114529 | 1-3 | ||
C | 07-05-2018 19:00 | Wilhelmina JO13-4 | Zwaluw VFC JO13-6 | 113583 | 0-10 | ||
C | 05-05-2018 11:15 | RKDVC JO13-4 | DSC JO13-3 | 114105 | 9-4 | ||
C | 05-05-2018 11:00 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | Haarsteeg JO13-4 | 112057 | 1-4 | ||
C | 05-05-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | OSC'45 JO13-2 | 112293 | 3-4 | ||
C | 28-04-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | Jan van Arckel JO13-2 | 112578 | 2-4 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | OJC ROSMALEN JO13-9 | DSC JO13-3 | 111993 | 4-3 | ||
C | 21-04-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | 115177 | 1-1 | ||
C | 21-04-2018 11:30 | OSC'45 JO13-2 | BMC JO13-3 | 112692 | 4-2 | ||
C | 21-04-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | Den Dungen JO13-2 | 114741 | 2-3 | ||
C | 21-04-2018 11:30 | Wilhelmina JO13-4 | RKDVC JO13-4 | 114881 | 0-5 | ||
C | 18-04-2018 19:30 | DSC JO13-3 | Zwaluw VFC JO13-6 | 115833 | 1-15 | ||
C | 14-04-2018 11:15 | Den Dungen JO13-2 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | 115994 | 0-6 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | DSC JO13-3 | BMC JO13-3 | 115475 | 5-3 | ||
C | 14-04-2018 11:15 | RKDVC JO13-5 | Haarsteeg JO13-4 | 115903 | 0-4 | ||
C | 14-04-2018 11:15 | RKDVC JO13-4 | OSC'45 JO13-2 | 112545 | 3-4 | ||
C | 14-04-2018 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-9 | Wilhelmina JO13-4 | 114653 | 4-1 | ||
C | 14-04-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Jan van Arckel JO13-2 | 115864 | 6-0 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | Haarsteeg JO13-4 | Zwaluw VFC JO13-6 | 115038 | 4-5 | ||
C | 07-04-2018 11:30 | Wilhelmina JO13-4 | DSC JO13-3 | 115444 | 3-2 | ||
C | 07-04-2018 11:00 | BMC JO13-3 | RKDVC JO13-4 | 115559 | 0-5 | ||
C | 07-04-2018 11:00 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | RKDVC JO13-5 | 114064 | 2-1 | ||
C | 07-04-2018 11:30 | Jan van Arckel JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-9 | 112966 | 3-3 | ||
C | 07-04-2018 11:30 | OSC'45 JO13-2 | Den Dungen JO13-2 | 115574 | 6-1 | ||
C | 05-04-2018 19:00 | BMC JO13-3 | Den Dungen JO13-2 | 115235 | 3-3 | ||
C | 31-03-2018 11:30 | OSC'45 JO13-2 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | 115044 | 7-1 | ||
C | 31-03-2018 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-9 | RKDVC JO13-4 | 115496 | 1-9 | ||
C | 24-03-2018 13:00 | DSC JO13-3 | Haarsteeg JO13-4 | 112766 | 2-5 | ||
C | 24-03-2018 11:15 | RKDVC JO13-4 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | 113725 | 0-4 | ||
C | 24-03-2018 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-9 | OSC'45 JO13-2 | 112642 | 3-0 | ||
C | 24-03-2018 11:15 | RKDVC JO13-5 | Zwaluw VFC JO13-6 | 112973 | 0-6 | ||
C | 24-03-2018 11:15 | Den Dungen JO13-2 | Jan van Arckel JO13-2 | 113113 | 2-3 | ||
C | 24-03-2018 11:15 | BMC JO13-3 | Wilhelmina JO13-4 | 114418 | 8-2 | ||
C | 10-03-2018 11:30 | Wilhelmina JO13-4 | Haarsteeg JO13-4 | 111877 | 0-4 | ||
C | 10-03-2018 11:15 | BMC JO13-3 | Zwaluw VFC JO13-6 | 113610 | 1-7 | ||
C | 10-03-2018 11:30 | OSC'45 JO13-2 | Jan van Arckel JO13-2 | 112210 | 1-1 | ||
C | 10-03-2018 11:15 | RKDVC JO13-4 | Den Dungen JO13-2 | 115495 | 3-0 | ||
C | 10-03-2018 11:30 | DSC JO13-3 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | 114692 | 2-8 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | OJC ROSMALEN JO13-9 | RKDVC JO13-5 | 113838 | 3-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 10:15 | Audacia JO13-2 | Taxandria JO13-3 | 99417 | 2-3 | ||
C | 16-12-2017 11:15 | RKDVC JO13-5 | Wilhelmina JO13-4 | 95808 | 6-0 | ||
C | 16-12-2017 11:15 | Den Dungen JO13-2 | SVSSS JO13-3 | 64749 | 0-2 | ||
C | 16-12-2017 10:30 | WSC JO13-4 | Wilhelmina JO13-5 | 66305 | 8-0 | ||
C | 09-12-2017 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-10 | Zwaluw VFC JO13-6 | 68189 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:15 | Nemelaer JO13-2 | Den Dungen JO13-2 | 68320 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:30 | Taxandria JO13-3 | Wilhelmina JO13-4 | 95818 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 11:15 | RKDVC JO13-5 | Haarsteeg JO13-4 | 66523 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 11:30 | SVSSS JO13-3 | Audacia JO13-2 | 99426 | 0-7 | ||
C | 02-12-2017 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | Taxandria JO13-3 | 64884 | 0-8 | ||
C | 02-12-2017 11:30 | Wilhelmina JO13-4 | WSC JO13-4 | 95817 | 0-14 | ||
C | 02-12-2017 11:30 | Wilhelmina JO13-5 | OJC ROSMALEN JO13-10 | 67012 | 3-2 | ||
C | 02-12-2017 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | RKDVC JO13-5 | 65812 | 5-2 | ||
C | 02-12-2017 10:15 | Audacia JO13-2 | Nemelaer JO13-2 | 99425 | 4-0 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | Taxandria JO13-3 | Wilhelmina JO13-5 | 65684 | 10-2 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | Nemelaer JO13-2 | Haarsteeg JO13-4 | 65464 | 5-2 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | WSC JO13-4 | OJC ROSMALEN JO13-10 | 65617 | 14-0 | ||
C | 25-11-2017 11:15 | RKDVC JO13-5 | Audacia JO13-2 | 99424 | 3-1 | ||
C | 25-11-2017 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Den Dungen JO13-2 | 67717 | 8-0 | ||
C | 25-11-2017 11:30 | SVSSS JO13-3 | Wilhelmina JO13-4 | 95816 | 2-1 | ||
C | 18-11-2017 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-10 | Taxandria JO13-3 | 68332 | 3-3 | ||
C | 18-11-2017 11:15 | Den Dungen JO13-2 | RKDVC JO13-5 | 66520 | 1-5 | ||
C | 18-11-2017 11:30 | Wilhelmina JO13-4 | Zwaluw VFC JO13-6 | 95815 | 1-9 | ||
C | 18-11-2017 11:30 | SVSSS JO13-3 | WSC JO13-4 | 66511 | 0-4 | ||
C | 18-11-2017 11:30 | Wilhelmina JO13-5 | Nemelaer JO13-2 | 68321 | 3-7 | ||
C | 18-11-2017 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | Audacia JO13-2 | 99423 | 0-4 | ||
C | 11-11-2017 09:30 | WSC JO13-4 | Haarsteeg JO13-4 | 66470 | 8-0 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | Taxandria JO13-3 | SVSSS JO13-3 | 65489 | 6-1 | ||
C | 11-11-2017 10:15 | Nemelaer JO13-2 | Wilhelmina JO13-4 | 95814 | 3-1 | ||
C | 11-11-2017 11:15 | RKDVC JO13-5 | OJC ROSMALEN JO13-10 | 65051 | 4-1 | ||
C | 11-11-2017 10:15 | Audacia JO13-2 | Den Dungen JO13-2 | 99422 | 5-0 | ||
C | 11-11-2017 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Wilhelmina JO13-5 | 68280 | 1-1 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-10 | Audacia JO13-2 | 99421 | 0-1 | ||
C | 04-11-2017 11:30 | Wilhelmina JO13-5 | Wilhelmina JO13-4 | 95813 | 3-0 | ||
C | 04-11-2017 11:30 | SVSSS JO13-3 | Haarsteeg JO13-4 | 65905 | 4-1 | ||
C | 04-11-2017 09:45 | WSC JO13-4 | Den Dungen JO13-2 | 65304 | 8-0 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | Nemelaer JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-6 | 68159 | 1-4 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-10 | Helvoirt JO13-3G | 65196 | 0-0 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | Taxandria JO13-3 | RKDVC JO13-5 | 64487 | 4-1 | ||
C | 28-10-2017 11:15 | Den Dungen JO13-2 | Taxandria JO13-3 | 65966 | 1-2 | ||
C | 28-10-2017 11:30 | Wilhelmina JO13-4 | OJC ROSMALEN JO13-10 | 95812 | 2-6 | ||
C | 28-10-2017 11:15 | RKDVC JO13-5 | Nemelaer JO13-2 | 66111 | 2-0 | ||
C | 28-10-2017 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | SVSSS JO13-3 | 66471 | 3-0 | ||
C | 28-10-2017 11:30 | Helvoirt JO13-3G | WSC JO13-4 | 68269 | 0-0 | ||
C | 28-10-2017 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | Wilhelmina JO13-5 | 68542 | 2-5 | ||
C | 28-10-2017 10:15 | Audacia JO13-2 | WSC JO13-4 | 99420 | 0-3 | ||
C | 21-10-2017 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Audacia JO13-2 | 99416 | 5-1 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Taxandria JO13-3 | Nemelaer JO13-2 | 67469 | 4-5 | ||
C | 14-10-2017 08:45 | OJC ROSMALEN JO13-10 | Haarsteeg JO13-4 | 65075 | 3-0 | ||
C | 14-10-2017 10:30 | WSC JO13-4 | Zwaluw VFC JO13-6 | 65490 | 4-3 | ||
C | 14-10-2017 11:30 | SVSSS JO13-3 | RKDVC JO13-5 | 68360 | 3-1 | ||
C | 14-10-2017 12:00 | Wilhelmina JO13-5 | Den Dungen JO13-2 | 66072 | 2-5 | ||
C | 14-10-2017 12:00 | Wilhelmina JO13-4 | Helvoirt JO13-3G | 95811 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 11:30 | Wilhelmina JO13-4 | Audacia JO13-2 | 99419 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 11:30 | Helvoirt JO13-3G | Wilhelmina JO13-5 | 67962 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 11:15 | RKDVC JO13-5 | WSC JO13-4 | 66849 | 0-7 | ||
C | 07-10-2017 11:15 | Den Dungen JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-10 | 65826 | 0-1 | ||
C | 07-10-2017 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | SV BLC JO13-3 | 67016 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Taxandria JO13-3 | 68132 | 3-4 | ||
C | 07-10-2017 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | Wilhelmina JO13-4 | 95810 | 3-3 | ||
C | 07-10-2017 10:15 | Nemelaer JO13-2 | SVSSS JO13-3 | 67180 | 3-1 | ||
C | 30-09-2017 10:30 | WSC JO13-4 | Nemelaer JO13-2 | 66912 | 2-0 | ||
C | 30-09-2017 09:30 | SV BLC JO13-3 | Den Dungen JO13-2 | 66351 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 11:30 | Wilhelmina JO13-4 | Den Dungen JO13-2 | 95809 | 1-4 | ||
C | 30-09-2017 11:30 | Wilhelmina JO13-5 | RKDVC JO13-5 | 64606 | 3-2 | ||
C | 30-09-2017 11:30 | Helvoirt JO13-3G | Taxandria JO13-3 | 68262 | 0-14 | ||
C | 30-09-2017 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-10 | SVSSS JO13-3 | 67539 | 1-3 | ||
C | 30-09-2017 11:30 | Haarsteeg JO13-4 | Zwaluw VFC JO13-6 | 65814 | 1-7 | ||
C | 23-09-2017 11:30 | Zwaluw VFC JO13-6 | Helvoirt JO13-3G | 68337 | 12-0 | ||
C | 23-09-2017 11:30 | SVSSS JO13-3 | Wilhelmina JO13-5 | 67544 | 1-4 | ||
C | 23-09-2017 11:15 | Den Dungen JO13-2 | Haarsteeg JO13-4 | 66297 | 9-3 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Nemelaer JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-10 | 68107 | 4-3 | ||
C | 23-09-2017 10:00 | RKDVC JO13-5 | SV BLC JO13-3 | 67671 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | Taxandria JO13-3 | WSC JO13-4 | 65791 | 0-7 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO13-6 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 75 | 13 | 62 | 0 |
2 | OSC'45 JO13-2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 49 | 18 | 31 | 0 |
3 | BVV/Timmermans Infra JO13-3 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 59 | 21 | 38 | 0 |
4 | Jan van Arckel JO13-2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 36 | 25 | 11 | 0 |
5 | Haarsteeg JO13-4 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 35 | 23 | 12 | 0 |
6 | RKDVC JO13-5 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 37 | 23 | 14 | 0 |
7 | OJC ROSMALEN JO13-9 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 25 | 41 | -16 | 0 |
8 | RKDVC JO13-4 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 45 | 35 | 10 | 0 |
9 | Den Dungen JO13-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 26 | 39 | -13 | 0 |
10 | BMC JO13-3 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 27 | 44 | -17 | 0 |
11 | DSC JO13-3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 24 | 68 | -44 | 0 |
12 | Wilhelmina JO13-4 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 10 | 98 | -88 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO13-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 23 | 1 | 22 | 0 |
2 | WSC JO13-5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 3 | 11 | 0 |
3 | RKDVC JO13-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 13 | -3 | 0 |
4 | GDC JO13-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 32 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO13-4 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 79 | 3 | 76 | 0 |
2 | Zwaluw VFC JO13-6 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 48 | 15 | 33 | 0 |
3 | Taxandria JO13-3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 44 | 25 | 19 | 0 |
4 | Nemelaer JO13-2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 28 | 26 | 2 | 0 |
5 | Wilhelmina JO13-5 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 26 | 38 | -12 | 0 |
6 | Audacia JO13-2 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 25 | 14 | 11 | 0 |
7 | RKDVC JO13-5 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 26 | 25 | 1 | 0 |
8 | SVSSS JO13-3 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 17 | 31 | -14 | 0 |
9 | OJC ROSMALEN JO13-10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 20 | 34 | -14 | 0 |
10 | Den Dungen JO13-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 20 | 37 | -17 | 0 |
11 | Wilhelmina JO13-4 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 9 | 50 | -41 | 0 |
12 | Haarsteeg JO13-4 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 12 | 56 | -44 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 1-B (k.gr.) | 16 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 16 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|