0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
RKDVC JO19-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Geert Bertens | |||||||
Joep Buitenhek | |||||||
Pieter van Erp | |||||||
Sam van Esch | |||||||
Kars van Gorkum | |||||||
Yuri Houtriet | |||||||
Pim van Hulten | |||||||
Luc Koevoets | |||||||
Luuk de Kort | |||||||
Thijs Lammers | |||||||
Kevin van der Lee | |||||||
Tijmen Pelle | |||||||
Sam Pietersen | |||||||
Gijs Stevens | |||||||
Rody Stupers | |||||||
Menno Vassallo | |||||||
Bas van der Velden | |||||||
Sam Vraets | |||||||
Rob Vreeken | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Thijs Elshout | Leider/Trainer | ||||||
Lars Kievits | Leider | ||||||
Andre Poel | Jeugdcoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 15:00 | SCG'18 JO19-2 | GDC JO19-1 | 108058 | 4-2 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Essche Boys JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 107663 | 4-1 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | OSC'45 JO19-1 | 108543 | 1-9 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Baardwijk JO19-1 | FC Drunen JO19-1 | 108988 | 5-1 | ||
C | 25-05-2019 11:30 | Achilles Veen JO19-1 | SV BLC JO19-2 | 108444 | 4-2 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | Vlijmense Boys JO19-1 | SV BLC JO19-2 | 152661 | 3-0 | ||
C | 18-05-2019 12:15 | GDC JO19-1 | Achilles Veen JO19-1 | 108314 | 5-3 | ||
C | 18-05-2019 12:45 | RKDVC JO19-2 | Baardwijk JO19-1 | 108607 | 1-0 | ||
C | 18-05-2019 12:45 | SV BLC JO19-2 | SCG'18 JO19-2 | 107547 | 1-8 | ||
C | 18-05-2019 14:00 | FC Drunen JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 108376 | 2-5 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | OSC'45 JO19-1 | Den Dungen JO19-2 | 107649 | 1-3 | ||
C | 11-05-2019 12:15 | GDC JO19-1 | FC Drunen JO19-1 | 107234 | 11-0 | ||
C | 11-05-2019 12:30 | Baardwijk JO19-1 | Den Dungen JO19-2 | 107284 | 9-2 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | Vlijmense Boys JO19-1 | SV BLC JO19-2 | 108831 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Essche Boys JO19-1 | OSC'45 JO19-1 | 108427 | 3-2 | ||
C | 11-05-2019 14:45 | SCG'18 JO19-2 | RKDVC JO19-2 | 108163 | 2-1 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | OSC'45 JO19-1 | Achilles Veen JO19-1 | 152570 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 12:45 | RKDVC JO19-2 | Vlijmense Boys JO19-1 | 108332 | 5-1 | ||
C | 04-05-2019 12:45 | SV BLC JO19-2 | GDC JO19-1 | 108448 | 0-5 | ||
C | 04-05-2019 14:00 | FC Drunen JO19-1 | SCG'18 JO19-2 | 108649 | 0-5 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | OSC'45 JO19-1 | Achilles Veen JO19-1 | 107362 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | Den Dungen JO19-2 | Essche Boys JO19-1 | 107211 | 1-5 | ||
C | 20-04-2019 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 107453 | 0-0 | ||
C | 20-04-2019 14:00 | FC Drunen JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 108639 | 2-3 | ||
C | 15-04-2019 18:45 | OSC'45 JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 107911 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | Achilles Veen JO19-1 | FC Drunen JO19-1 | 108904 | 7-0 | ||
C | 13-04-2019 12:30 | GDC JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 108924 | 5-2 | ||
C | 13-04-2019 12:30 | Baardwijk JO19-1 | Essche Boys JO19-1 | 107167 | 4-1 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | Den Dungen JO19-2 | 107601 | 2-0 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | SCG'18 JO19-2 | OSC'45 JO19-1 | 107618 | 7-2 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | SV BLC JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 108933 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | Den Dungen JO19-2 | GDC JO19-1 | 107182 | 0-3 | ||
C | 06-04-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | SCG'18 JO19-2 | 108156 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Essche Boys JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 108352 | 2-3 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | OSC'45 JO19-1 | Baardwijk JO19-1 | 108690 | 6-1 | ||
C | 06-04-2019 14:00 | FC Drunen JO19-1 | SV BLC JO19-2 | 108807 | 2-2 | ||
C | 06-04-2019 12:45 | RKDVC JO19-2 | Achilles Veen JO19-1 | 108537 | 4-0 | ||
C | 30-03-2019 12:15 | GDC JO19-1 | Essche Boys JO19-1 | 107253 | 1-0 | ||
C | 30-03-2019 11:30 | Achilles Veen JO19-1 | Vlijmense Boys JO19-1 | 108303 | 4-1 | ||
C | 30-03-2019 14:00 | FC Drunen JO19-1 | Den Dungen JO19-2 | 109028 | 1-2 | ||
C | 23-03-2019 12:15 | GDC JO19-1 | OSC'45 JO19-1 | 108004 | 4-2 | ||
C | 23-03-2019 12:45 | SV BLC JO19-2 | Den Dungen JO19-2 | 108876 | 1-0 | ||
C | 23-03-2019 14:45 | SCG'18 JO19-2 | Essche Boys JO19-1 | 108119 | 3-1 | ||
C | 16-03-2019 15:00 | Den Dungen JO19-2 | SCG'18 JO19-2 | 108890 | 0-6 | ||
C | 16-03-2019 12:45 | RKDVC JO19-2 | SV BLC JO19-2 | 108281 | 4-0 | ||
C | 16-03-2019 12:30 | Baardwijk JO19-1 | GDC JO19-1 | 109004 | 1-2 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | Essche Boys JO19-1 | FC Drunen JO19-1 | 108553 | 3-2 | ||
C | 09-03-2019 12:45 | SV BLC JO19-2 | OSC'45 JO19-1 | 107841 | 0-4 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | Baardwijk JO19-1 | 108603 | 3-2 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | SCG'18 JO19-2 | Achilles Veen JO19-1 | 108413 | 3-1 | ||
C | 23-02-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | RKDVC JO19-2 | 108852 | 1-3 | ||
C | 23-02-2019 12:45 | SV BLC JO19-2 | Baardwijk JO19-1 | 109022 | 0-3 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | Baardwijk JO19-1 | SCG'18 JO19-2 | 108580 | 1-2 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | Vlijmense Boys JO19-1 | GDC JO19-1 | 108255 | 1-4 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | OSC'45 JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 108916 | 4-2 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | Essche Boys JO19-1 | SV BLC JO19-2 | 109025 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | FC Drunen JO19-1 | 107628 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | Den Dungen JO19-2 | Achilles Veen JO19-1 | 108371 | 2-3 | ||
C | 09-02-2019 15:00 | SCG'18 JO19-2 | Vlijmense Boys JO19-1 | 107227 | 5-1 | ||
C | 09-02-2019 14:00 | FC Drunen JO19-1 | OSC'45 JO19-1 | 108121 | 1-7 | ||
C | 09-02-2019 12:45 | RKDVC JO19-2 | Den Dungen JO19-2 | 108835 | 4-2 | ||
C | 09-02-2019 12:15 | GDC JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 108085 | 6-0 | ||
C | 09-02-2019 11:30 | Achilles Veen JO19-1 | Essche Boys JO19-1 | 107563 | 2-2 | ||
C | 02-02-2019 11:30 | Achilles Veen JO19-1 | Baardwijk JO19-1 | 108299 | 3-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 14:30 | Emplina JO19-2 | Helvoirt JO19-1 | 34451 | 2-1 | ||
C | 15-12-2018 12:15 | Nivo Sparta JO19-2 | RKDVC JO19-2 | 78987 | 2-4 | ||
C | 15-12-2018 14:45 | Sarto JO19-3 | Zwaluw VFC JO19-2 | 34108 | 2-2 | ||
C | 08-12-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | Zwaluw VFC JO19-2 | 32772 | 2-1 | ||
C | 08-12-2018 12:00 | GVV'63 JO19-1 | Sarto JO19-3 | 34116 | 3-2 | ||
C | 01-12-2018 12:45 | RKDVC JO19-2 | SCG'18 JO19-2 | 78986 | 8-2 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | Nivo Sparta JO19-2 | 34566 | 8-1 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Sarto JO19-3 | Emplina JO19-2 | 34292 | 2-1 | ||
C | 01-12-2018 14:45 | Helvoirt JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 32937 | 3-0 | ||
C | 01-12-2018 15:00 | ODC JO19-2 | GVV'63 JO19-1 | 34308 | 0-5 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Nivo Sparta JO19-2 | Sarto JO19-3 | 33512 | 0-2 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | ODC JO19-2 | 32857 | 3-4 | ||
C | 24-11-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | RKDVC JO19-2 | 78985 | 3-1 | ||
C | 24-11-2018 15:00 | SCG'18 JO19-2 | Helvoirt JO19-1 | 34355 | 2-2 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | SCG'18 JO19-2 | Nivo Sparta JO19-2 | 34046 | 6-2 | ||
C | 17-11-2018 14:45 | Helvoirt JO19-1 | ODC JO19-2 | 33035 | 2-2 | ||
C | 17-11-2018 12:45 | RKDVC JO19-2 | Emplina JO19-2 | 78984 | 0-1 | ||
C | 10-11-2018 12:00 | GVV'63 JO19-1 | SCG'18 JO19-2 | 34543 | 7-1 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | Helvoirt JO19-1 | 34050 | 1-1 | ||
C | 10-11-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | Sarto JO19-3 | 33445 | 1-4 | ||
C | 10-11-2018 14:45 | ODC JO19-2 | RKDVC JO19-2 | 78983 | 5-0 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | SCG'18 JO19-2 | ODC JO19-2 | 32715 | 1-4 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Emplina JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-2 | 32983 | 1-0 | ||
C | 03-11-2018 12:15 | Nivo Sparta JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 34210 | 4-4 | ||
C | 03-11-2018 12:00 | GVV'63 JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 78982 | 2-1 | ||
C | 27-10-2018 14:45 | ODC JO19-2 | Nivo Sparta JO19-2 | 33858 | 2-0 | ||
C | 27-10-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | Emplina JO19-2 | 32896 | 1-5 | ||
C | 27-10-2018 14:45 | Helvoirt JO19-1 | GVV'63 JO19-1 | 34045 | 0-1 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | SCG'18 JO19-2 | 32892 | 2-0 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Sarto JO19-3 | RKDVC JO19-2 | 78980 | 4-2 | ||
C | 13-10-2018 12:00 | GVV'63 JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 32960 | 5-2 | ||
C | 13-10-2018 12:15 | Nivo Sparta JO19-2 | Helvoirt JO19-1 | 34130 | 2-3 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | Boxtel JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-2 | 33457 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | SCG'18 JO19-2 | Emplina JO19-2 | 34072 | 2-8 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | GVV'63 JO19-1 | 34561 | 3-3 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Emplina JO19-2 | Nivo Sparta JO19-2 | 33117 | 6-2 | ||
C | 06-10-2018 14:45 | Helvoirt JO19-1 | Boxtel JO19-1 | 33495 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | SCG'18 JO19-2 | 32787 | 1-6 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | ODC JO19-2 | Sarto JO19-3 | 34496 | 2-2 | ||
C | 29-09-2018 12:00 | GVV'63 JO19-1 | Nivo Sparta JO19-2 | 33987 | 5-3 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | RKDVC JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-2 | 78978 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Essche Boys JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 33906 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Sarto JO19-3 | Helvoirt JO19-1 | 33474 | 1-0 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | Boxtel JO19-1 | SCG'18 JO19-2 | 34059 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | ODC JO19-2 | Emplina JO19-2 | 33497 | 1-2 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | SCG'18 JO19-2 | Sarto JO19-3 | 34106 | 1-2 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | Helvoirt JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 78977 | 2-0 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-3 | ODC JO19-2 | 33285 | 4-4 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Emplina JO19-2 | GVV'63 JO19-1 | 32795 | 4-2 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | Zwaluw VFC JO19-2 | Essche Boys JO19-1 | 34061 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 12:15 | Nivo Sparta JO19-2 | Boxtel JO19-1 | 32835 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 12:45 | RKDVC JO19-2 | Wilhelmina JO19-1 | 4330 | 1-3 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | RWB JO19-1 | WSC JO19-1 | 4474 | 3-4 | ||
B | 10-09-2018 20:00 | WSC JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 4528 | 11-0 | ||
B | 08-09-2018 12:45 | RKDVC JO19-2 | RWB JO19-1 | 4091 | 1-3 | ||
B | 08-09-2018 14:45 | Wilhelmina JO19-1 | WSC JO19-1 | 4148 | 0-8 | ||
B | 01-09-2018 14:30 | RWB JO19-1 | Wilhelmina JO19-1 | 4349 | 0-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 22-09-2018 14:30 | RWB JO19-1 | RKDVC JO19-2 | 32306 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Uno Animo JO19-1 | DESK JO19-1 | 32543 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Were Di JO19-1 | 32628 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | Waspik JO19-1 | Nieuwkuijk JO19-1 | 32331 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 13:45 | SV Reeshof JO19-1 | SCO JO19-1 | 32552 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCG'18 JO19-2 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 45 | 10 | 35 | 0 |
2 | GDC JO19-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 42 | 13 | 29 | 0 |
3 | RKDVC JO19-2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 27 | 20 | 7 | 0 |
4 | Achilles Veen JO19-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 27 | 20 | 7 | 0 |
5 | Essche Boys JO19-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 23 | 20 | 3 | 0 |
6 | OSC'45 JO19-1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 37 | 22 | 15 | 0 |
7 | Vlijmense Boys JO19-1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 21 | 33 | -12 | 0 |
8 | Baardwijk JO19-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 27 | 21 | 6 | 0 |
9 | Den Dungen JO19-2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 12 | 35 | -23 | 0 |
10 | SV BLC JO19-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 7 | 35 | -28 | 0 |
11 | FC Drunen JO19-1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 11 | 50 | -39 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emplina JO19-2 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 30 | 11 | 19 | 0 |
2 | GVV'63 JO19-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 33 | 16 | 17 | 0 |
3 | Sarto JO19-3 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 21 | 12 | 9 | 0 |
4 | ODC JO19-2 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 24 | 19 | 5 | 0 |
5 | Helvoirt JO19-1 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 14 | 11 | 3 | 0 |
6 | Zwaluw VFC JO19-2 | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 20 | 14 | 6 | 0 |
7 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 18 | 33 | -15 | 0 |
8 | RKDVC JO19-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 16 | 21 | -5 | 0 |
9 | SCG'18 JO19-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 21 | 36 | -15 | 0 |
10 | Nivo Sparta JO19-2 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 16 | 40 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO19-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 23 | 3 | 20 | 0 |
2 | Wilhelmina JO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 9 | -5 | 0 |
3 | RWB JO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 |
4 | RKDVC JO19-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 17 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Nieuwkuijk JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV Reeshof JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RFC JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RKDVC JO19-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RWB JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SCO JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Uno Animo JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Waspik JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Were Di JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:45 - 21:15 | 4-B | 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
Geplande trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 20-08-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 27-08-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 03-09-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 10-09-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 17-09-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 24-09-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 01-10-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 08-10-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 15-10-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 22-10-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 29-10-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 05-11-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 12-11-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 19-11-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 26-11-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 03-12-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 10-12-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 17-12-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 24-12-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 31-12-18 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 07-01-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 14-01-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 21-01-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 28-01-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-02-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-02-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-02-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-02-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-03-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-03-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-03-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-03-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 01-04-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 08-04-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 15-04-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 22-04-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 29-04-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 06-05-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 13-05-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 20-05-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 27-05-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 03-06-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 10-06-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 17-06-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 24-06-19 | 19:45 - 21:15 | 2-B (k.gr.) | 2 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|