0290 Onder 10 (4e fase)
RKDVC JO10-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Sid van den Bogaard | |||||||
Roan van Bokhoven | |||||||
Mikail Celik | |||||||
Vic van Delft | |||||||
Vince Van Halder | |||||||
Jop van den Hoven | |||||||
Jayden Snoek | |||||||
Luuk Wennekes | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Carline van Miltenburg | Leider/Trainer | ||||||
Jordy Rzemieniecki | Leider |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 227346 | Sportpark aan de Duinweg | 2-B (k.gr.) | 3 | 17 | ||
C | 18-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | RKDVC JO10-4 | 228561 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 11:30 | FC Engelen JO10-3 | NOAD'32 JO10-2 | 227991 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | Vlijmense Boys JO10-2 | 226887 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:30 | Wilhelmina'26 JO10-1 | Haarsteeg JO10-7 | 228801 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | FC Engelen JO10-3 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 226771 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | RKDVC JO10-4 | 228591 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | Haarsteeg JO10-7 | 226634 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | FC Engelen JO10-3 | 226884 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | NOAD'32 JO10-2 | 225826 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | Wilhelmina'26 JO10-1 | Vlijmense Boys JO10-2 | 228740 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | NOAD'32 JO10-1 | 173203 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | Vlijmense Boys JO10-3 | Baardwijk JO10-3 | 171726 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | Well JO10-1 | 171721 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | Achilles Veen JO10-1 | 169456 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | RKDVC JO10-4 | 169317 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Well JO10-1 | Baardwijk JO10-3 | 172517 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | NOAD'32 JO10-1 | Vlijmense Boys JO10-3 | 173489 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:45 | Achilles Veen JO10-1 | HHC'09 JO10-1 | 172940 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Haarsteeg JO10-6 | 171328 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:45 | Baardwijk JO10-3 | NOAD'32 JO10-1 | 173293 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-3 | Achilles Veen JO10-1 | 172515 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | Well JO10-1 | 170492 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Achilles Veen JO10-1 | Baardwijk JO10-3 | 171718 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Well JO10-1 | NOAD'32 JO10-1 | 170248 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | Vlijmense Boys JO10-3 | 171242 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | HHC'09 JO10-1 | 171425 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Well JO10-1 | 173363 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:45 | Baardwijk JO10-3 | Haarsteeg JO10-6 | 173122 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-3 | RKDVC JO10-4 | 170202 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | NOAD'32 JO10-1 | Achilles Veen JO10-1 | 169767 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | Baardwijk JO10-3 | 172657 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | NOAD'32 JO10-1 | 173253 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | Well JO10-1 | Achilles Veen JO10-1 | 172458 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Vlijmense Boys JO10-3 | 170220 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:45 | Baardwijk JO10-3 | HHC'09 JO10-1 | 172511 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:30 | Vlijmense Boys JO10-3 | Well JO10-1 | 171826 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | Achilles Veen JO10-1 | Haarsteeg JO10-6 | 173091 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | NOAD'32 JO10-1 | RKDVC JO10-4 | 169428 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 10:15 | RFC JO10-3 | SSC'55 JO10-2JM | 119058 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | Blauw Wit'81 JO10-1JM | Baardwijk JO10-4 | 118897 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | RKDVC JO10-4 | WSC JO10-2 | 119221 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 12:30 | Waspik JO10-1 | Berkdijk JO10-1JM | 118753 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | Baardwijk JO10-4 | RFC JO10-3 | 118472 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | SSC'55 JO10-2JM | Waspik JO10-1 | 118188 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | Berkdijk JO10-1JM | RKDVC JO10-4 | 118140 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:45 | WSC JO10-2 | Blauw Wit'81 JO10-1JM | 118527 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | RFC JO10-3 | WSC JO10-2 | 117936 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Blauw Wit'81 JO10-1JM | RKDVC JO10-4 | 117786 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Berkdijk JO10-1JM | SSC'55 JO10-2JM | 117694 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | Waspik JO10-1 | Baardwijk JO10-4 | 117493 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:45 | WSC JO10-2 | Waspik JO10-1 | 116965 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | Blauw Wit'81 JO10-1JM | RFC JO10-3 | 117171 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-4 | SSC'55 JO10-2JM | 117331 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | Baardwijk JO10-4 | Berkdijk JO10-1JM | 116910 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | RFC JO10-3 | RKDVC JO10-4 | 116690 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Berkdijk JO10-1JM | WSC JO10-2 | 116434 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | Waspik JO10-1 | Blauw Wit'81 JO10-1JM | 116233 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | SSC'55 JO10-2JM | Baardwijk JO10-4 | 116488 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-4 | Baardwijk JO10-4 | 116071 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Blauw Wit'81 JO10-1JM | Berkdijk JO10-1JM | 115747 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:45 | WSC JO10-2 | SSC'55 JO10-2JM | 115541 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:15 | RFC JO10-3 | Waspik JO10-1 | 115908 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | Berkdijk JO10-1JM | RFC JO10-3 | 115148 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Waspik JO10-1 | RKDVC JO10-4 | 114962 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | SSC'55 JO10-2JM | Blauw Wit'81 JO10-1JM | 115202 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Baardwijk JO10-4 | WSC JO10-2 | 115486 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 10:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | Haarsteeg JO10-6 | 36062 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Well JO10-2 | RKDVC JO10-4 | 36379 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | GDC JO10-2 | 36110 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | Baardwijk JO10-4 | HHC'09 JO10-1 | 36547 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | Baardwijk JO10-4 | NOAD'32 JO10-2 | 34461 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-4 | Vlijmense Boys JO10-2 | 34563 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-6 | GDC JO10-2 | 34127 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Well JO10-2 | 34214 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | Baardwijk JO10-4 | 34776 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | GDC JO10-2 | RKDVC JO10-4 | 35178 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Well JO10-2 | Haarsteeg JO10-6 | 35098 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | HHC'09 JO10-1 | 34824 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Vlijmense Boys JO10-2 | 35662 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | GDC JO10-2 | Well JO10-2 | 35335 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-6 | NOAD'32 JO10-2 | 35574 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-4 | Baardwijk JO10-4 | 35849 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | Baardwijk JO10-4 | GDC JO10-2 | 37672 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-4 | NOAD'32 JO10-2 | 37773 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | Well JO10-2 | 37346 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Haarsteeg JO10-6 | 37427 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | GDC JO10-2 | HHC'09 JO10-1 | 38228 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-6 | RKDVC JO10-4 | 38462 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Well JO10-2 | Baardwijk JO10-4 | 38148 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | Vlijmense Boys JO10-2 | 37875 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlijmense Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | NOAD'32 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Engelen JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKDVC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HHC'09 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Vlijmense Boys JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Baardwijk JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | NOAD'32 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Achilles Veen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Haarsteeg JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKDVC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Well JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waspik JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Berkdijk JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SSC'55 JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Baardwijk JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | WSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Blauw Wit'81 JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RFC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RKDVC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlijmense Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | NOAD'32 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Well JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Haarsteeg JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | HHC'09 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Baardwijk JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKDVC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 2-B (k.gr.) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|