0388 Onder 15 (3e fase)
RKDVC JO15-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Max Schuurman | Keeper | ||||||
Khtab Al-anesi | |||||||
Vic van Bokhoven | |||||||
Daan van Delft | |||||||
Lisa den Dulk | |||||||
Jayden Haibah | |||||||
Steffen Kouwenberg | |||||||
Guus Lambrechts | |||||||
Lotte Lameijn | |||||||
Jens Meesters | |||||||
Milan van de Pol | |||||||
Eray Sayin | |||||||
Roel Vrolijk | |||||||
Max Wientjens | |||||||
Kerem Yilmaz | |||||||
Abdullah Zreikat | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Maarten van Bokhoven | Teammanager | ||||||
Vincent van Delft | Leider/Trainer | ||||||
Johan Meesters | Leider/Trainer | ||||||
Milan Wiggers | Trainer - Stage |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 13:00 | RKDVC JO15-4 | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | 191337 | Sportpark aan de Duinweg | 2 (k.gr.) | 2 | 18 | ||
C | 25-05-2024 13:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | RKDVC JO15-4 | M. (Margo) v.d. Velden | 190686 | Sportpark Prins W. Alexander | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:00 | VOAB JO15-3 | Irene JO15-1 | 189238 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 13:00 | Helvoirt JO15-2JM | Nulandia JO15-2 | 191541 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 13:00 | Nemelaer JO15-2 | ODC JO15-2 | 191520 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 13:00 | Avesteyn JO15-3JM | Emplina JO15-5 | 190262 | 0-0 | ||
C | 04-05-2024 10:00 | VOAB JO15-3 | RKDVC JO15-4 | 189732 | 2-4 | ||
C | 04-05-2024 13:15 | Nulandia JO15-2 | Avesteyn JO15-3JM | 190483 | 4-2 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Nemelaer JO15-2 | Nulandia JO15-2 | 190789 | 4-1 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Avesteyn JO15-3JM | Irene JO15-1 | 189051 | 2-3 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 188988 | 0-4 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | ODC JO15-2 | 190445 | 1-3 | ||
C | 13-04-2024 12:00 | Irene JO15-1 | Nemelaer JO15-2 | 189704 | 3-4 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | RKDVC JO15-4 | Helvoirt JO15-2JM | 191304 | 1-6 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | VOAB JO15-3 | 190832 | 1-7 | ||
C | 13-04-2024 13:15 | Nulandia JO15-2 | Emplina JO15-5 | 189593 | 8-1 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | Emplina JO15-5 | Irene JO15-1 | 191350 | 3-2 | ||
C | 06-04-2024 11:45 | ODC JO15-2 | Nulandia JO15-2 | 191358 | 1-4 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | Avesteyn JO15-3JM | RKDVC JO15-4 | 188694 | 4-4 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | Helvoirt JO15-2JM | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 190137 | 5-2 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | VOAB JO15-3 | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | 188614 | 1-1 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | Avesteyn JO15-3JM | 189391 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | RKDVC JO15-4 | Nemelaer JO15-2 | 192046 | 1-6 | ||
C | 23-03-2024 12:00 | Irene JO15-1 | Nulandia JO15-2 | 190732 | 3-6 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | Helvoirt JO15-2JM | 189924 | 2-1 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Helvoirt JO15-2JM | VOAB JO15-3 | 190394 | 1-1 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Nemelaer JO15-2 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 190956 | 7-3 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Avesteyn JO15-3JM | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | 190519 | 5-6 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | Emplina JO15-5 | RKDVC JO15-4 | 192045 | 3-1 | ||
C | 16-03-2024 11:45 | ODC JO15-2 | Irene JO15-1 | 190552 | 2-1 | ||
C | 02-03-2024 12:00 | Irene JO15-1 | RKDVC JO15-4 | 190851 | 3-1 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | Emplina JO15-5 | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | 188728 | 6-0 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | Nemelaer JO15-2 | VOAB JO15-3 | 188765 | 1-0 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | Avesteyn JO15-3JM | Helvoirt JO15-2JM | 189354 | 3-7 | ||
C | 02-03-2024 13:15 | Nulandia JO15-2 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 190066 | 4-0 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | Nulandia JO15-2 | 189729 | 1-5 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Avesteyn JO15-3JM | ODC JO15-2 | 191437 | 3-2 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | Irene JO15-1 | 191452 | 3-4 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Helvoirt JO15-2JM | Nemelaer JO15-2 | 189641 | 1-4 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | VOAB JO15-3 | Emplina JO15-5 | 190807 | 3-1 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | ODC JO15-2 | RKDVC JO15-4 | 189697 | 3-1 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | Emplina JO15-5 | Helvoirt JO15-2JM | 191046 | 0-5 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Nemelaer JO15-2 | Avesteyn JO15-3JM | 191434 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 12:00 | Irene JO15-1 | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | 191010 | 5-0 | ||
C | 03-02-2024 13:15 | Nulandia JO15-2 | VOAB JO15-3 | 189874 | 3-0 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | VOAB JO15-3 | Avesteyn JO15-3JM | 192068 | 5-0 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Helvoirt JO15-2JM | ODC JO15-2 | 190548 | 3-1 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | Emplina JO15-5 | 188772 | 0-1 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | RKDVC JO15-4 | Nulandia JO15-2 | 189839 | 0-6 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | Nemelaer JO15-2 | 191504 | 2-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 12:30 | Blauw Wit'81 JO15-1JM | RKDVC JO15-4 | 132526 | 0-4 | ||
C | 16-12-2023 12:30 | Oosterhout JO15-3 | JEKA JO15-7 | 131657 | 8-0 | ||
C | 09-12-2023 13:00 | RKDVC JO15-4 | JEKA JO15-7 | 133470 | 2-2 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | Olympia'60 JO15-2 | RFC JO15-3 | 133349 | 4-0 | ||
C | 09-12-2023 12:30 | DIA JO15-2 | Oosterhout JO15-3 | 133592 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 13:00 | Blauw Wit'81 JO15-1JM | Gilze JO15-2 | 133444 | 1-2 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | RFC JO15-3 | DIA JO15-2 | 132994 | 2-1 | ||
C | 02-12-2023 11:45 | Gilze JO15-2 | RKDVC JO15-4 | 133104 | 11-0 | ||
C | 02-12-2023 10:45 | JEKA JO15-7 | Olympia'60 JO15-2 | 133027 | 4-3 | ||
C | 02-12-2023 12:30 | Oosterhout JO15-3 | Blauw Wit'81 JO15-1JM | 133247 | 5-0 | ||
C | 25-11-2023 13:00 | Blauw Wit'81 JO15-1JM | DIA JO15-2 | 132841 | 0-6 | ||
C | 25-11-2023 13:00 | RKDVC JO15-4 | Oosterhout JO15-3 | 132865 | 8-4 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | Olympia'60 JO15-2 | Gilze JO15-2 | 132677 | 1-4 | ||
C | 25-11-2023 12:15 | RFC JO15-3 | JEKA JO15-7 | 132769 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | DIA JO15-2 | JEKA JO15-7 | 132584 | 10-1 | ||
C | 18-11-2023 13:15 | Gilze JO15-2 | RFC JO15-3 | 132276 | 6-1 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | Oosterhout JO15-3 | Olympia'60 JO15-2 | 132419 | 4-3 | ||
C | 11-11-2023 10:45 | JEKA JO15-7 | Gilze JO15-2 | 132131 | 1-6 | ||
C | 11-11-2023 13:00 | RKDVC JO15-4 | DIA JO15-2 | 132214 | 1-1 | ||
C | 11-11-2023 11:35 | Olympia'60 JO15-2 | Blauw Wit'81 JO15-1JM | 132005 | 4-1 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | RFC JO15-3 | Oosterhout JO15-3 | 132097 | 2-1 | ||
C | 04-11-2023 13:00 | RKDVC JO15-4 | Olympia'60 JO15-2 | 131791 | 1-3 | ||
C | 04-11-2023 12:30 | DIA JO15-2 | Gilze JO15-2 | 131912 | 2-6 | ||
C | 04-11-2023 15:00 | Blauw Wit'81 JO15-1JM | RFC JO15-3 | 131765 | 6-3 | ||
C | 28-10-2023 11:45 | Gilze JO15-2 | Oosterhout JO15-3 | 131514 | 5-0 | ||
C | 28-10-2023 10:45 | JEKA JO15-7 | Blauw Wit'81 JO15-1JM | 131436 | 3-1 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | Olympia'60 JO15-2 | DIA JO15-2 | 131314 | 1-3 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | RFC JO15-3 | RKDVC JO15-4 | 131402 | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | Irene JO15-1 | 92162 | 3-14 | ||
C | 14-10-2023 13:00 | RKDVC JO15-4 | Vorstenbossche Boys JO15-1 | 83971 | 1-9 | ||
C | 14-10-2023 13:45 | FC Engelen JO15-3 | Avesteyn JO15-3JM | 51972 | 0-0 | ||
C | 10-10-2023 19:00 | Nooit Gedacht JO15-2 | Emplina JO15-4 | 52023 | 1-9 | ||
C | 07-10-2023 12:00 | Irene JO15-1 | RKDVC JO15-4 | 92161 | 5-2 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Avesteyn JO15-3JM | Schijndel/DE WIT JO15-4 | 52156 | 3-2 | ||
C | 07-10-2023 12:30 | Emplina JO15-4 | FC Engelen JO15-3 | 52409 | 3-2 | ||
C | 07-10-2023 12:00 | Vorstenbossche Boys JO15-1 | Nooit Gedacht JO15-2 | 83970 | 15-0 | ||
C | 04-10-2023 19:00 | Irene JO15-1 | FC Engelen JO15-3 | 92159 | 2-6 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | Emplina JO15-4 | Irene JO15-1 | 92160 | 6-1 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | RKDVC JO15-4 | 51070 | 4-8 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | Avesteyn JO15-3JM | 51327 | 1-10 | ||
C | 30-09-2023 13:45 | FC Engelen JO15-3 | Vorstenbossche Boys JO15-1 | 83969 | 1-3 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | Avesteyn JO15-3JM | Emplina JO15-4 | 51463 | 1-9 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | RKDVC JO15-4 | Nooit Gedacht JO15-2 | 51673 | 10-0 | ||
C | 23-09-2023 12:00 | Vorstenbossche Boys JO15-1 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | 83968 | 11-0 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | FC Engelen JO15-3 | 52711 | 2-10 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | Emplina JO15-4 | 52626 | 1-16 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | RKDVC JO15-4 | Avesteyn JO15-3JM | 52535 | 4-5 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | Avesteyn JO15-3JM | Vorstenbossche Boys JO15-1 | 83967 | 2-13 | ||
C | 09-09-2023 12:30 | Emplina JO15-4 | RKDVC JO15-4 | 53015 | 8-2 | ||
C | 09-09-2023 13:30 | FC Engelen JO15-3 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | 52922 | 8-0 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Nooit Gedacht JO15-2 | FC Drunen JO15-1 | 53057 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 12:00 | Vorstenbossche Boys JO15-1 | Emplina JO15-4 | 83966 | 7-3 | ||
C | 02-09-2023 11:15 | RKDVC JO15-4 | FC Engelen JO15-3 | 53314 | 3-6 | ||
C | 02-09-2023 12:30 | FC Drunen JO15-1 | Avesteyn JO15-3JM | 53212 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | Nooit Gedacht JO15-2 | 53406 | 7-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nulandia JO15-2 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 46 | 16 | 30 | 0 |
2 | Nemelaer JO15-2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 34 | 15 | 19 | 0 |
3 | Helvoirt JO15-2JM | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 33 | 19 | 14 | 0 |
4 | VOAB JO15-3 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 28 | 16 | 12 | 0 |
5 | ODC JO15-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 14 | 14 | 0 | 0 |
6 | Emplina JO15-5 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 17 | 24 | -7 | 0 |
7 | Irene JO15-1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 28 | 30 | -2 | 0 |
8 | Avesteyn JO15-3JM | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 27 | 38 | -11 | 0 |
9 | Schijndel/DE WIT JO15-3JM | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 13 | 35 | -22 | 0 |
10 | Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 16 | 29 | -13 | 0 |
11 | RKDVC JO15-4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 13 | 33 | -20 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gilze JO15-2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 40 | 6 | 34 | 0 |
2 | DIA JO15-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 25 | 12 | 13 | 0 |
3 | RKDVC JO15-4 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 21 | 22 | -1 | 0 |
4 | Oosterhout JO15-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 23 | 20 | 3 | 0 |
5 | Olympia'60 JO15-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 19 | 17 | 2 | 0 |
6 | JEKA JO15-7 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 11 | 30 | -19 | 0 |
7 | RFC JO15-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 9 | 23 | -14 | 0 |
8 | Blauw Wit'81 JO15-1JM | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 9 | 27 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vorstenbossche Boys JO15-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 58 | 7 | 51 | 0 |
2 | Emplina JO15-4 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 48 | 14 | 34 | 0 |
3 | FC Engelen JO15-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 27 | 11 | 16 | 0 |
4 | Avesteyn JO15-3JM | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 21 | 29 | -8 | 0 |
5 | RKDVC JO15-4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 28 | 32 | -4 | 0 |
6 | Schijndel/DE WIT JO15-4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 | 47 | -33 | 0 |
7 | Nooit Gedacht JO15-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 5 | 61 | -56 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-A | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 2-B (k.gr.) | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|