Nieuwsarchief
Filter overzicht
Indeling bostocht 2011
05 januari 2011De indeling voor de bostocht die op 8 januari 2011 wordt gehouden is bekend. Download hier de excelsheet met vertrektijden en groepsindeling! Of zie hieronder.
Indeling bostocht 08-01-2011 | ||||
Starttijd: | 09.30 | Aanmeldtijd: | 09.15 | Nr. |
Naam groep: | ||||
Ajax | Wouter Broeren | V | 1 | |
Ajax | Bram Geradts | V+M | ||
Ajax | Broertje of zusje Geradts | |||
Ajax | Tijn van der Heijden | V+M | ||
Ajax | Broertje of zusje van der Heijden | |||
Ajax | Max Hoogenboom | |||
Ajax | Stan de Peffer | V+M | ||
Ajax | Broertje van Stan de Peffer | |||
Ajax | Zusje van Stan de Peffer | |||
Ajax | Furkan Tuncal | |||
Starttijd: | 09.35 | Aanmeldtijd: | 09.20 | Nr. |
Naam groep: | ||||
AZ | Bjorn Dumont | M | 2 | |
AZ | Lara Dumont | |||
AZ | Matthijs van den Elshout | V | ||
AZ | Luc van Gogh | |||
AZ | Stein van Gogh | V | ||
AZ | Maarten-Jan Visser | |||
Starttijd: | 09.40 | Aanmeldtijd: | 09.25 | Nr. |
Naam groep: | ||||
Cambuur | Joey van Alphen | V+M | 3 | |
Cambuur | Lisa van Alphen | |||
Cambuur | Henk Floren | |||
Cambuur | Siem van Gorcum | |||
Cambuur | Teun van Gorcum | V+M | ||
Cambuur | Lisa van Helvoirt | |||
Cambuur | Tygo van Helvoirt | V+M | ||
Cambuur | Iben Pollmann | |||
Cambuur | Sivar Pollmann | V | ||
Starttijd: | 09.45 | Aanmeldtijd: | 09.30 | Nr. |
Naam groep: | ||||
Fc Groningen | Teun Fitters | V | 4 | |
Fc Groningen | Femke Nass | |||
Fc Groningen | Joris Nass | V+M | ||
Fc Groningen | Wieteke Nass | |||
Fc Groningen | Bengt Vermeulen | V+M | ||
Fc Groningen | Marijn Kouwenberg | V | ||
Fc Groningen | Rens Kouwenberg | V | ||
Fc Groningen | Casper Lommers | V | ||
Fc Groningen | Jacco v.d. Sande | |||
Starttijd: | 09.50 | Aanmeldtijd: | 09.35 | Nr. |
Naam groep: | ||||
Fc Utrecht 1 | Dirk van Geffen | V+M | 5 | |
Fc Utrecht 1 | Guus van Geffen | |||
Fc Utrecht 1 | Sofie van Geffen | |||
Fc Utrecht 1 | Luc van Hees | V | ||
Fc Utrecht 1 | Anouk Lambrechts | |||
Fc Utrecht 1 | Luuk Lambrechts | V+M | ||
Fc Utrecht 1 | Jordy van der Velden | |||
Starttijd: | 09.55 | Aanmeldtijd: | 09.40 | Nr. |
Naam groep: | ||||
Fc Utrecht 2 | Goof van Bokhoven | V | 6 | |
Fc Utrecht 2 | Mats van Bokhoven | |||
Fc Utrecht 2 | Jordy van der Velden | |||
Fc Utrecht 2 | Siem van den Velden | V | ||
Fc Utrecht 2 | Tijn van den Velden | |||
Fc Utrecht 2 | Tycho van der Velden | V | ||
Starttijd: | 10.00 | Aanmeldtijd: | 09.45 | Nr. |
Naam groep: | ||||
Heracles | Kyan Cordes | 7 | ||
Heracles | Zacharij Gagel | |||
Heracles | Xamira Gagel | V | ||
Heracles | Thijmen van Gelder | |||
Heracles | Koen van Helvert | V | ||
Heracles | Gert-Jan Kuijsten | V | ||
Heracles | Ruben Verhoeven | |||
Starttijd: | 10.05 | Aanmeldtijd: | 09.50 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKC 1 | Bram Molenschot | 8 | ||
RKC 1 | Jasper Molenschot | V | ||
RKC 1 | Eva Schapendonk | |||
RKC 1 | Malou Schapendonk | |||
RKC 1 | Pim Schapendonk | V+M | ||
RKC 1 | Stan Schapendonk | V+M | ||
RKC 1 | Thijs van de Wiel | V | ||
Starttijd: | 10.10 | Aanmeldtijd: | 09.55 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKC 2 | Jelle van Hofwegen | V+M | 9 | |
RKC 2 | Lars Houtriet | V | ||
RKC 2 | Lars de Jong | V | ||
RKC 2 | Brandon Kooij | V | ||
RKC 2 | Can Poelsma | V | ||
Starttijd: | 10.15 | Aanmeldtijd: | 10.00 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC F1 | Bram van Delft | V | 10 | |
RKDVC F1 | Geert van Delft | V | ||
RKDVC F1 | Pascal van Helvoort | V | ||
RKDVC F1 | Stef van den Hoven | V | ||
RKDVC F1 | Matthijs Kamps | V | ||
RKDVC F1 | Willem Kuijsten | M | ||
RKDVC F1 | Bart Scholte | V | ||
Starttijd: | 10.20 | Aanmeldtijd: | 10.05 | Nr. |
Naam groep: | ||||
Zwolle 1 | Aymeric Crusson | V | 11 | |
Zwolle 1 | Bart van Iersel | V | ||
Zwolle 1 | Gijs van Iersel | |||
Zwolle 1 | Jop van de Wiel | V | ||
Zwolle 1 | Luuk van Zwam | V | ||
Starttijd: | 10.25 | Aanmeldtijd: | 10.10 | Nr. |
Naam groep: | ||||
Zwolle 2 | Finn van Loon | V | 12 | |
Zwolle 2 | Bas Vingerhoets | M | ||
Zwolle 2 | Manon Vingerhoets | |||
Zwolle 2 | Tobias Wientjens | V | ||
Zwolle 2 | Gok Deniz Yazici | V | ||
Starttijd: | 10.30 | Aanmeldtijd: | 10.15 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC D1 1 | Stijn de Bijl | 13 | ||
RKDVC D1 1 | Timo Boomsluiter | |||
RKDVC D1 1 | Osman Bostanci | |||
RKDVC D1 1 | Joran Boswinkel | |||
RKDVC D1 1 | Ralph de Bruin | |||
RKDVC D1 1 | Wouter Buijs | 1 Rob Holtslag | ||
Starttijd: | 10.35 | Aanmeldtijd: | 10.20 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC D1 2 | Thom van den Elshout | 1 Kornel | 14 | |
RKDVC D1 2 | Sander van Engelen | |||
RKDVC D1 2 | Joris van Heesbeen | |||
RKDVC D1 2 | Nick Koevoets | |||
RKDVC D1 2 | Jay van Kuik | |||
RKDVC D1 2 | Rick van de Ven | |||
Starttijd: | 10.40 | Aanmeldtijd: | 10.25 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC D2 1 | Bauke Bakkers | 15 | ||
RKDVC D2 1 | Ruud van Bokhoven | M | ||
RKDVC D2 1 | Martijn van Boxel | |||
RKDVC D2 1 | Ryan van Damme | |||
RKDVC D2 1 | Kevin Heijmans | |||
RKDVC D2 1 | Bas van Kuik | V+M | ||
RKDVC D2 1 | Koen van Kuik | |||
RKDVC D2 1 | Jasper Poel | |||
Starttijd: | 10.45 | Aanmeldtijd: | 10.30 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC D2 2 | Luuk Coolen | V | 16 | |
RKDVC D2 2 | Jelle Frikkee | |||
RKDVC D2 2 | Melvin van Gogh | |||
RKDVC D2 2 | Issam Harit | |||
RKDVC D2 2 | Dani van Kuik | M | ||
RKDVC D2 2 | Jasper Liefting | M | ||
RKDVC D2 2 | Evi Liefting | V | ||
RKDVC D2 2 | Jelte van der Linden | |||
RKDVC D2 2 | Sven van Selst | V+M | ||
RKDVC D2 2 | Loek Spijkers | |||
Starttijd: | 10.50 | Aanmeldtijd: | 10.35 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC D3 1 | Rik Lijbers | M+V | 17 | |
RKDVC D3 1 | Lijbers 1 kind extra | |||
RKDVC D3 1 | Lijbers 1 kind extra | |||
RKDVC D3 1 | Tim Willemse | M+V | ||
RKDVC D3 1 | Willemse 1 kind extra | |||
RKDVC D3 1 | Willemse 1 kind extra | |||
Starttijd: | 10.55 | Aanmeldtijd: | 10.40 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC D3 2 | Dennis van der Aa | 18 | ||
RKDVC D3 2 | Hugo Galesloot | |||
RKDVC D3 2 | Mika Goossens | |||
RKDVC D3 2 | Rick Hansen | |||
RKDVC D5 | Lorenzo Saidane | |||
Starttijd: | 11.00 | Aanmeldtijd: | 10.45 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC D4 | Luc Driesprong | 19 | ||
RKDVC D4 | Cas Driesprong ? | V | ||
RKDVC D4 | Lieke Driesprong | |||
RKDVC D4 | Pieter van Erp | |||
RKDVC D4 | Bram Tausch | |||
RKDVC D4 | Simon van der Werff | |||
Starttijd: | 11.15 | Aanmeldtijd: | 11.00 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC E1 | Yuri Houtriet | V | 20 | |
RKDVC E1 | Pim van Hulten | V+M | ||
RKDVC E1 | Jip Klerks | V+M | ||
RKDVC E1 | Zusje Jip Klerks | |||
RKDVC E1 | Sam Pietersen | V+M | ||
RKDVC E1 | Daan Wensink | |||
RKDVC E1 | Broertje Daan Wensink | |||
Starttijd: | 11.20 | Aanmeldtijd: | 11.05 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC E2 | Lucas van den Elshout | 21 | ||
RKDVC E2 | Bram Hansen | V+M | ||
RKDVC E2 | Cas de Jong | V+M | ||
RKDVC E3 | Gijs Aerts | |||
RKDVC E3 | Lars van Bruggen | V | ||
RKDVC E3 | Bas van Delft | |||
RKDVC E3 | Lars Verhoeven | |||
Starttijd: | 11.25 | Aanmeldtijd: | 11.10 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC E4 | Derk van Eggelen | M | 22 | |
RKDVC E4 | Ilke van Kuik | V+M | ||
RKDVC E4 | Jan van Kuik | |||
RKDVC E4 | Bas van Sluisveld | V | ||
RKDVC E4 | Menno Vassallo | V | ||
RKDVC E4 | Dennis van de Ven | M | ||
Starttijd: | 11.30 | Aanmeldtijd: | 11.15 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC E5 | Cas Aerts | 23 | ||
RKDVC E5 | Jochem Klerks | |||
RKDVC E5 | Yorn van Loon | |||
RKDVC E5 | Rick Timmermans | |||
RKDVC E5 | Mike Verhoeven | V | ||
Starttijd: | 11.35 | Aanmeldtijd: | 11.20 | Nr. |
Naam groep: | ||||
RKDVC E6 | Robin van de Geer | V | 24 | |
RKDVC E6 | Lars van Luijpen | V+M | ||
RKDVC E6 | Sanne van Luijpen | |||
RKDVC E6 | Joris van Luijpen | |||
RKDVC E6 | Imre van Luijpen | |||
RKDVC E6 | Bart van Mensfoort | V+M | ||
RKDVC E6 | Marloes van Mensfoort | |||
RKDVC E6 | Tijmen Pelle | V | ||
Wanneer men zich nog wil aanmelden, is dit alsnog mogelijk op 08-01-2011 in het clubhuis. | ||||
F-pupillen tot 10.00 uur | ||||
E-en D-pupillen tot 11.00 uur | ||||
Aan de leiders nogmaals het verzoek om tijdig in het clubhuis aanwezig te zijn (08.00 uur) | ||||
voor het ontvangen van instructies. Hiervoor bij voorbaat dank. |
Rectificatie uitslag Bostocht
30 januari 2011
In de uitslag van de Bostocht zijn 2 teams vergeten, namelijk F1 en Groningen, waarvoor ons excuus . F1 heeft 1282 punten behaald en…
Meer >
Verplaatsing afsluiting F-pupillen
29 januari 2011
In verband met de algehele afgelasting door de KNVB van de wedstrijden van zaterdag 29 januari a.s. wordt de afsluiting van de…
Meer >