0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
RKDVC 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Bauke Bakkers | |||||||
Joran Boswinkel | |||||||
Wessel Brok | |||||||
Koen Douwes | |||||||
Maarten van Kessel | |||||||
Kjell Kooijmans | |||||||
Wouter Rodenburg | |||||||
Simon van der Werff | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Kornel Rzemieniecki | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 12:00 | Beerse Boys 2 | OJC ROSMALEN 3 | 74091 | 1-0 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Helvoirt 2 | Emplina 2 | 73903 | 1-1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | Haarsteeg 2 | 73197 | 2-2 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Rood Wit V 2 | SV Valkenswaard 2 | 73522 | 1-1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | RKDVC 3 | 73454 | 7-0 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | JEKA 2 | ODC 2 | 74621 | 0-0 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | RKVVO 3 | BMC 2 | 73881 | 4-2 | ||
C | 19-05-2019 11:30 | ODC 2 | Helvoirt 2 | 73009 | 3-0 | ||
C | 19-05-2019 11:45 | Emplina 2 | Beerse Boys 2 | 74718 | 7-2 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | JEKA 2 | 74625 | 2-0 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Oirschot Vooruit 2 | 74116 | 2-1 | ||
C | 19-05-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 72751 | 2-1 | ||
C | 19-05-2019 14:00 | RKDVC 3 | RKVVO 3 | 73132 | 1-3 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | BMC 2 | Rood Wit V 2 | 72778 | 2-6 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Helvoirt 2 | Haarsteeg 2 | 74256 | 0-1 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Rood Wit V 2 | ODC 2 | 72824 | 3-2 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | SV Valkenswaard 2 | 74451 | 4-0 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | JEKA 2 | 72983 | 2-3 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Beerse Boys 2 | BMC 2 | 73880 | 2-3 | ||
C | 12-05-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | RKDVC 3 | 73765 | 1-0 | ||
C | 12-05-2019 11:30 | RKVVO 3 | Emplina 2 | 74239 | 2-0 | ||
C | 05-05-2019 11:30 | ODC 2 | OJC ROSMALEN 3 | 74697 | 4-0 | ||
C | 05-05-2019 13:00 | Helvoirt 2 | Oirschot Vooruit 2 | 74321 | 0-0 | ||
C | 05-05-2019 11:30 | RKVVO 3 | JEKA 2 | 106651 | 1-0 | ||
C | 28-04-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | JEKA 2 | 73569 | 2-3 | ||
C | 28-04-2019 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Beerse Boys 2 | 73519 | 1-0 | ||
C | 28-04-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | RKVVO 3 | 73159 | 2-1 | ||
C | 22-04-2019 12:00 | BMC 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 72762 | 1-2 | ||
C | 22-04-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | RKVVO 3 | 73086 | 1-2 | ||
C | 22-04-2019 11:30 | ODC 2 | Oirschot Vooruit 2 | 73175 | 2-2 | ||
C | 22-04-2019 11:30 | JEKA 2 | Rood Wit V 2 | 73761 | 1-0 | ||
C | 22-04-2019 11:45 | Emplina 2 | OJC ROSMALEN 3 | 73989 | 1-1 | ||
C | 22-04-2019 11:45 | RKDVC 3 | Beerse Boys 2 | 73461 | 3-3 | ||
C | 22-04-2019 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Helvoirt 2 | 73910 | 4-1 | ||
C | 20-04-2019 18:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | RKVVO 3 | 73532 | 0-0 | ||
C | 14-04-2019 11:30 | RKVVO 3 | SV Valkenswaard 2 | 72993 | 3-0 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Beerse Boys 2 | Haarsteeg 2 | 73049 | 3-0 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | RKDVC 3 | Emplina 2 | 73919 | 2-3 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Helvoirt 2 | JEKA 2 | 74136 | 1-0 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | ODC 2 | 73356 | 3-1 | ||
C | 14-04-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | BMC 2 | 73043 | 4-0 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Rood Wit V 2 | Oirschot Vooruit 2 | 74492 | 2-1 | ||
C | 07-04-2019 11:30 | JEKA 2 | RKVVO 3 | 74247 | 0-1 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | BMC 2 | RKDVC 3 | 73946 | 5-2 | ||
C | 07-04-2019 11:30 | ODC 2 | Beerse Boys 2 | 73719 | 3-1 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | Helvoirt 2 | 74480 | 1-0 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | SV Valkenswaard 2 | OJC ROSMALEN 3 | 73930 | 5-2 | ||
C | 07-04-2019 11:45 | Emplina 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 74264 | 3-1 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | Rood Wit V 2 | 72859 | 3-2 | ||
C | 31-03-2019 12:00 | Beerse Boys 2 | ODC 2 | 74378 | 4-0 | ||
C | 31-03-2019 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Helvoirt 2 | 73724 | 0-2 | ||
C | 24-03-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | ODC 2 | 74276 | 0-6 | ||
C | 24-03-2019 14:00 | RKDVC 3 | SV Valkenswaard 2 | 73048 | 0-4 | ||
C | 24-03-2019 11:30 | RKVVO 3 | Oirschot Vooruit 2 | 73537 | 1-0 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Haarsteeg 2 | 73294 | 0-1 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Beerse Boys 2 | JEKA 2 | 73206 | 1-5 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Rood Wit V 2 | Helvoirt 2 | 73050 | 1-3 | ||
C | 24-03-2019 11:45 | Emplina 2 | BMC 2 | 74255 | 0-1 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Helvoirt 2 | Beerse Boys 2 | 73222 | 4-0 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | BMC 2 | 73608 | 5-2 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 74192 | 3-0 | ||
C | 17-03-2019 11:30 | ODC 2 | RKDVC 3 | 73288 | 5-0 | ||
C | 17-03-2019 11:30 | RKVVO 3 | OJC ROSMALEN 3 | 73510 | 0-1 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Rood Wit V 2 | Emplina 2 | 73999 | 3-1 | ||
C | 17-03-2019 11:30 | JEKA 2 | SV Valkenswaard 2 | 73774 | 2-0 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Beerse Boys 2 | Rood Wit V 2 | 73090 | 2-2 | ||
C | 10-03-2019 14:00 | RKDVC 3 | Oirschot Vooruit 2 | 74542 | 0-3 | ||
C | 10-03-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | Haarsteeg 2 | 73792 | 1-3 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | SV Valkenswaard 2 | ODC 2 | 73766 | 2-1 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | BMC 2 | Helvoirt 2 | 72723 | 1-3 | ||
C | 10-03-2019 11:45 | Emplina 2 | JEKA 2 | 73348 | 3-3 | ||
C | 24-02-2019 14:00 | RKDVC 3 | Haarsteeg 2 | 72985 | 1-2 | ||
C | 24-02-2019 11:45 | Emplina 2 | ODC 2 | 72758 | 2-5 | ||
C | 24-02-2019 12:00 | Beerse Boys 2 | Oirschot Vooruit 2 | 72970 | 2-1 | ||
C | 24-02-2019 12:00 | BMC 2 | SV Valkenswaard 2 | 74654 | 5-2 | ||
C | 24-02-2019 11:30 | RKVVO 3 | Rood Wit V 2 | 73435 | 1-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Beerse Boys 2 | RKVVO 3 | 72905 | 1-3 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Rood Wit V 2 | OJC ROSMALEN 3 | 73784 | 1-4 | ||
C | 17-02-2019 11:30 | ODC 2 | Haarsteeg 2 | 74228 | 3-3 | ||
C | 17-02-2019 11:30 | JEKA 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 72679 | 2-1 | ||
C | 17-02-2019 11:45 | Helvoirt 2 | RKDVC 3 | 74425 | 5-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Emplina 2 | 74131 | 4-0 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | BMC 2 | 72844 | 1-2 | ||
C | 10-02-2019 12:00 | BMC 2 | JEKA 2 | 73273 | 1-2 | ||
C | 10-02-2019 11:30 | RKVVO 3 | ODC 2 | 73635 | 6-1 | ||
C | 10-02-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | SV Valkenswaard 2 | 73550 | 1-0 | ||
C | 10-02-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | Helvoirt 2 | 72621 | 2-0 | ||
C | 10-02-2019 11:45 | Emplina 2 | Oirschot Vooruit 2 | 74523 | 0-2 | ||
C | 10-02-2019 14:00 | RKDVC 3 | Rood Wit V 2 | 72899 | 2-0 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | Rood Wit V 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 74109 | 2-1 | ||
C | 03-02-2019 11:30 | ODC 2 | BMC 2 | 74170 | 1-2 | ||
C | 03-02-2019 11:30 | JEKA 2 | RKDVC 3 | 72686 | 3-0 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | Helvoirt 2 | RKVVO 3 | 73548 | 2-1 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | Emplina 2 | 73868 | 2-1 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Beerse Boys 2 | 73762 | 4-2 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | OJC ROSMALEN 3 | 74059 | 4-1 | ||
C | 20-01-2019 11:30 | JEKA 2 | Beerse Boys 2 | 72860 | 3-3 | ||
C | 20-01-2019 12:15 | Helvoirt 2 | Rood Wit V 2 | 73616 | 5-1 | ||
C | 20-01-2019 12:00 | BMC 2 | Emplina 2 | 72992 | 0-0 | ||
C | 20-01-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 73271 | 2-1 | ||
C | 20-01-2019 12:00 | SV Valkenswaard 2 | RKDVC 3 | 73160 | 3-2 | ||
C | 23-12-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | Haarsteeg 2 | 74575 | 1-7 | ||
C | 23-12-2018 14:00 | RKDVC 3 | BMC 2 | 73823 | 2-6 | ||
C | 23-12-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | SV Valkenswaard 2 | 74030 | 3-1 | ||
C | 23-12-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Emplina 2 | 72638 | 3-1 | ||
C | 16-12-2018 11:30 | RKVVO 3 | JEKA 2 | 72921 | 0-0 | ||
C | 09-12-2018 11:30 | JEKA 2 | Helvoirt 2 | 74578 | 0-1 | ||
C | 09-12-2018 11:30 | Emplina 2 | RKDVC 3 | 73894 | 3-4 | ||
C | 09-12-2018 11:30 | ODC 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 74243 | 1-3 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | RKVVO 3 | 73688 | 1-5 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | Rood Wit V 2 | 74705 | 5-4 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | Beerse Boys 2 | 74562 | 3-0 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | BMC 2 | OJC ROSMALEN 3 | 74452 | 2-4 | ||
C | 02-12-2018 11:30 | RKVVO 3 | Haarsteeg 2 | 74267 | 0-0 | ||
C | 02-12-2018 11:45 | Helvoirt 2 | SV Valkenswaard 2 | 72790 | 1-1 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | BMC 2 | 73935 | 1-3 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Beerse Boys 2 | RKDVC 3 | 72714 | 3-0 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | JEKA 2 | 74474 | 1-0 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | ODC 2 | 72606 | 1-0 | ||
C | 02-12-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | Emplina 2 | 74104 | 2-2 | ||
C | 25-11-2018 11:30 | JEKA 2 | Oirschot Vooruit 2 | 74075 | 1-5 | ||
C | 25-11-2018 11:30 | ODC 2 | Rood Wit V 2 | 73000 | 4-3 | ||
C | 25-11-2018 11:45 | Emplina 2 | RKVVO 3 | 73205 | 0-2 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | BMC 2 | Beerse Boys 2 | 72815 | 4-0 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | Helvoirt 2 | 74560 | 2-0 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 73265 | 3-2 | ||
C | 25-11-2018 13:00 | RKDVC 3 | OJC ROSMALEN 3 | 73922 | 2-3 | ||
C | 18-11-2018 11:30 | RKVVO 3 | Helvoirt 2 | 74162 | 1-1 | ||
C | 18-11-2018 11:45 | Emplina 2 | Haarsteeg 2 | 74556 | 2-6 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Rood Wit V 2 | 74327 | 4-3 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Beerse Boys 2 | SV Valkenswaard 2 | 72799 | 0-2 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | BMC 2 | ODC 2 | 74725 | 1-0 | ||
C | 18-11-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | Oirschot Vooruit 2 | 74184 | 2-5 | ||
C | 18-11-2018 14:00 | RKDVC 3 | JEKA 2 | 73163 | 1-0 | ||
C | 04-11-2018 11:45 | Helvoirt 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 73666 | 2-0 | ||
C | 04-11-2018 11:30 | JEKA 2 | OJC ROSMALEN 3 | 74706 | 4-0 | ||
C | 04-11-2018 11:30 | ODC 2 | Emplina 2 | 74634 | 4-3 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | RKVVO 3 | 73939 | 2-0 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | BMC 2 | 72842 | 3-1 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | RKDVC 3 | 74455 | 4-0 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | Beerse Boys 2 | 72900 | 1-1 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | BMC 2 | Haarsteeg 2 | 72604 | 1-3 | ||
C | 28-10-2018 11:45 | Emplina 2 | Rood Wit V 2 | 74003 | 2-2 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | JEKA 2 | 72849 | 2-1 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Oirschot Vooruit 2 | 73905 | 0-5 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | Beerse Boys 2 | Helvoirt 2 | 73552 | 1-1 | ||
C | 28-10-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | RKVVO 3 | 74299 | 2-2 | ||
C | 28-10-2018 14:00 | RKDVC 3 | ODC 2 | 72887 | 2-2 | ||
C | 21-10-2018 11:30 | RKVVO 3 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 73164 | 2-0 | ||
C | 21-10-2018 11:30 | JEKA 2 | Emplina 2 | 72737 | 0-0 | ||
C | 21-10-2018 11:30 | ODC 2 | SV Valkenswaard 2 | 74404 | 2-1 | ||
C | 21-10-2018 11:45 | Helvoirt 2 | BMC 2 | 72755 | 2-2 | ||
C | 21-10-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | Beerse Boys 2 | 73733 | 1-5 | ||
C | 21-10-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | OJC ROSMALEN 3 | 73702 | 0-0 | ||
C | 21-10-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | RKDVC 3 | 74526 | 5-1 | ||
C | 14-10-2018 11:30 | ODC 2 | JEKA 2 | 74630 | 2-0 | ||
C | 14-10-2018 11:45 | Emplina 2 | Helvoirt 2 | 74390 | 2-4 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | BMC 2 | RKVVO 3 | 74283 | 1-4 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | Oirschot Vooruit 2 | 73177 | 1-0 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Rood Wit V 2 | 73158 | 4-6 | ||
C | 14-10-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | Beerse Boys 2 | 74115 | 0-0 | ||
C | 14-10-2018 14:00 | RKDVC 3 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 74644 | 1-2 | ||
C | 07-10-2018 11:30 | RKVVO 3 | RKDVC 3 | 72863 | 3-0 | ||
C | 07-10-2018 11:30 | JEKA 2 | Haarsteeg 2 | 73214 | 3-2 | ||
C | 07-10-2018 11:45 | Helvoirt 2 | ODC 2 | 73759 | 0-2 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | OJC ROSMALEN 3 | 72775 | 1-3 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Beerse Boys 2 | Emplina 2 | 73573 | 0-1 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | BMC 2 | 72641 | 3-2 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | SV Valkenswaard 2 | 74249 | 2-1 | ||
C | 30-09-2018 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | Rood Wit V 2 | 73406 | 1-2 | ||
C | 30-09-2018 11:30 | RKVVO 3 | Beerse Boys 2 | 74680 | 2-1 | ||
C | 30-09-2018 11:45 | Emplina 2 | SV Valkenswaard 2 | 73139 | 3-2 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | JEKA 2 | 72692 | 2-2 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | BMC 2 | Oirschot Vooruit 2 | 73314 | 1-4 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | Haarsteeg 2 | ODC 2 | 74664 | 0-3 | ||
C | 30-09-2018 14:00 | RKDVC 3 | Helvoirt 2 | 72612 | 2-0 | ||
C | 23-09-2018 11:30 | JEKA 2 | BMC 2 | 73693 | 2-0 | ||
C | 23-09-2018 11:45 | Helvoirt 2 | OJC ROSMALEN 3 | 72853 | 2-2 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | SV Valkenswaard 2 | Haarsteeg 2 | 72640 | 1-1 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Rood Wit V 2 | RKDVC 3 | 73712 | 6-2 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Oirschot Vooruit 2 | Emplina 2 | 73914 | 4-1 | ||
C | 23-09-2018 11:30 | ODC 2 | RKVVO 3 | 73398 | 2-0 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Beerse Boys 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 74611 | 3-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 10:00 | Baardwijk 3 | OSC'45 2 | 18948 | 2-3 | ||
B | 16-09-2018 14:00 | RKDVC 3 | WSC 2 | 18945 | 0-6 | ||
B | 09-09-2018 10:00 | Baardwijk 3 | RKDVC 3 | 19282 | 3-2 | ||
B | 09-09-2018 11:00 | OSC'45 2 | WSC 2 | 19157 | 2-3 | ||
B | 02-09-2018 11:00 | WSC 2 | Baardwijk 3 | 20148 | 4-1 | ||
B | 02-09-2018 14:30 | RKDVC 3 | OSC'45 2 | 20239 | 0-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg 2 | 26 | 17 | 5 | 4 | 56 | 57 | 29 | 28 | 0 |
2 | RKVVO 3 | 26 | 17 | 4 | 5 | 55 | 50 | 21 | 29 | 0 |
3 | Oirschot Vooruit 2 | 26 | 15 | 4 | 7 | 49 | 62 | 31 | 31 | 0 |
4 | ODC 2 | 26 | 13 | 4 | 9 | 43 | 59 | 42 | 17 | 0 |
5 | Helvoirt 2 | 26 | 11 | 7 | 8 | 40 | 41 | 31 | 10 | 0 |
6 | SV Valkenswaard 2 | 26 | 12 | 3 | 11 | 39 | 53 | 52 | 1 | 0 |
7 | JEKA 2 | 26 | 11 | 5 | 10 | 38 | 40 | 34 | 6 | 0 |
8 | Rood Wit V 2 | 26 | 11 | 3 | 12 | 36 | 58 | 65 | -7 | 0 |
9 | OJC ROSMALEN 3 | 26 | 10 | 6 | 10 | 36 | 43 | 52 | -9 | 0 |
10 | BMC 2 | 26 | 10 | 2 | 14 | 32 | 51 | 62 | -11 | 0 |
11 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 26 | 9 | 2 | 15 | 29 | 41 | 48 | -7 | 0 |
12 | Beerse Boys 2 | 26 | 7 | 6 | 13 | 27 | 41 | 55 | -14 | 0 |
13 | Emplina 2 | 26 | 5 | 7 | 14 | 22 | 42 | 62 | -20 | 0 |
14 | RKDVC 3 | 26 | 4 | 2 | 20 | 14 | 30 | 84 | -54 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 13 | 3 | 10 | 0 |
2 | OSC'45 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 5 | 2 | 0 |
3 | Baardwijk 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 9 | -3 | 0 |
4 | RKDVC 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 11 | -9 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:10 - 21:45 | 1-A (k.gr.) | 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 19:45 - 21:30 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
Geplande trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
di 21-08-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 28-08-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 04-09-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 11-09-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 18-09-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 25-09-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 02-10-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 09-10-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 16-10-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 23-10-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 30-10-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 06-11-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 13-11-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 20-11-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 27-11-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 04-12-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 11-12-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 18-12-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 25-12-18 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 01-01-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 08-01-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 15-01-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 22-01-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 29-01-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 05-02-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 12-02-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 19-02-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 26-02-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 05-03-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 12-03-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 19-03-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 26-03-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 02-04-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 09-04-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 16-04-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 23-04-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 30-04-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 07-05-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 14-05-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 21-05-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 28-05-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 04-06-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 11-06-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 18-06-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 25-06-19 | 20:10 - 21:45 | 2-B (k.gr.) | 3 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|