0329 Onder 8 (4e fase)
RKDVC JO8-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Mauk Elings | |||||||
Samuel Ernst | |||||||
Liam Hagelaars | |||||||
Daley Klijn | |||||||
Thijmen Stelt | |||||||
Xavi Stolwijk | |||||||
Yagiz Efe Toksoy | |||||||
Teun van Tongerlo | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Danny Hagelaars | Leider/Trainer | ||||||
Sanne Stelt | Leider/Trainer | ||||||
Yusuf Toksoy | Leider/Trainer | ||||||
Tessa in 't Veen | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK RKDVC | KK gast | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:15 | RKDVC JO8-1 | FC Engelen JO8-1 | 235067 | Sportpark aan de Duinweg | 2-A (k.gr.) | 2 | 18 | ||
C | 13-05-2024 18:30 | ODC JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 234699 | Sportpark Molenwijk | - | - | |||
C | 18-05-2024 08:30 | SCG'18 JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 234443 | Sportpark Zegenwerp | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 08:30 | SCG'18 JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 233710 | 0-0 | ||
C | 17-04-2024 18:00 | Best Vooruit JO8-1 | FC Engelen JO8-1 | 234445 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | FC Engelen JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 233793 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | ODC JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 234672 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | RKDVC JO8-1 | Best Vooruit JO8-1 | 233292 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | SCG'18 JO8-1 | FC Engelen JO8-1 | 235359 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 233634 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | Best Vooruit JO8-1 | ODC JO8-1 | 234859 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 08:45 | RKDVC JO8-1 | Achilles Veen JO8-1JM | 161062 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | Were Di JO8-1 | RWB JO8-1JM | 161627 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | Essche Boys JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-2 | 162360 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | NEO'25 JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 161886 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | RWB JO8-1JM | RKDVC JO8-1 | 163656 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-1 | Achilles Veen JO8-1JM | 163178 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO8-2 | Were Di JO8-1 | 161785 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | NEO'25 JO8-1 | Essche Boys JO8-1 | 162698 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | RKDVC JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-2 | 161390 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | Achilles Veen JO8-1JM | RWB JO8-1JM | 160636 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | Were Di JO8-1 | NEO'25 JO8-1 | 164261 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | Essche Boys JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 163674 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Essche Boys JO8-1 | Were Di JO8-1 | 161826 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO8-2 | Achilles Veen JO8-1JM | 161441 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-1 | RWB JO8-1JM | 163627 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | NEO'25 JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 162367 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:15 | RKDVC JO8-1 | Essche Boys JO8-1 | 160488 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | RWB JO8-1JM | Zwaluw VFC JO8-2 | 160180 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | Achilles Veen JO8-1JM | NEO'25 JO8-1 | 159998 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | Were Di JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 161209 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | NEO'25 JO8-1 | RWB JO8-1JM | 163681 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-2 | 160818 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | Essche Boys JO8-1 | Achilles Veen JO8-1JM | 160000 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | Were Di JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 160238 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | RKDVC JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 160765 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | Achilles Veen JO8-1JM | Were Di JO8-1 | 160433 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO8-2 | NEO'25 JO8-1 | 161282 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | RWB JO8-1JM | Essche Boys JO8-1 | 163581 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 08:30 | TSC JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 108638 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:15 | Boeimeer JO8-1 | DIA JO8-1 | 109406 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:15 | RKDVC JO8-1 | SSC'55 JO8-1 | 109884 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | SC 't Zand JO8-2 | 109674 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | TSC JO8-1 | Were Di JO8-2 | 109534 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | SSC'55 JO8-1 | TSC JO8-1 | 109302 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | SC 't Zand JO8-2 | Boeimeer JO8-1 | 109006 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | Were Di JO8-2 | TSV Gudok JO8-1 | 109193 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | DIA JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 108901 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | DIA JO8-1 | SC 't Zand JO8-2 | 108522 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | SSC'55 JO8-1 | 108764 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | Boeimeer JO8-1 | Were Di JO8-2 | 108378 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:15 | RKDVC JO8-1 | SC 't Zand JO8-2 | 108342 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | Were Di JO8-2 | DIA JO8-1 | 107915 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | TSC JO8-1 | TSV Gudok JO8-1 | 108124 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | SSC'55 JO8-1 | Boeimeer JO8-1 | 108024 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | Boeimeer JO8-1 | TSC JO8-1 | 107350 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 107749 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | DIA JO8-1 | SSC'55 JO8-1 | 107494 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | SC 't Zand JO8-2 | Were Di JO8-2 | 107610 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | SSC'55 JO8-1 | SC 't Zand JO8-2 | 106864 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | TSC JO8-1 | DIA JO8-1 | 106964 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | Boeimeer JO8-1 | 107104 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:15 | RKDVC JO8-1 | Were Di JO8-2 | 107314 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | Boeimeer JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 106321 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | DIA JO8-1 | TSV Gudok JO8-1 | 106452 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Were Di JO8-2 | SSC'55 JO8-1 | 106755 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | SC 't Zand JO8-2 | TSC JO8-1 | 106568 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 92672 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | FC Engelen JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 27432 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | SC 't Zand JO8-1 | Sarto JO8-1 | 27383 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | VOAB JO8-1 | 27675 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:15 | FC Tilburg JO8-1 | SC 't Zand JO8-2 | 91429 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:45 | VOAB JO8-1 | FC Tilburg JO8-1 | 91428 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | TSV Gudok JO8-1 | OJC ROSMALEN JO8-1 | 92671 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | Sarto JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 25846 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | TSV Gudok JO8-1 | FC Engelen JO8-1 | 26089 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | SC 't Zand JO8-2 | SC 't Zand JO8-1 | 26211 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | SC 't Zand JO8-1 | TSV Gudok JO8-1 | 26410 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:15 | RKDVC JO8-1 | SC 't Zand JO8-2 | 26782 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | FC Engelen JO8-1 | VOAB JO8-1 | 26460 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO8-1 | VOAB JO8-1 | 92670 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:15 | FC Tilburg JO8-1 | Sarto JO8-1 | 91427 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | Sarto JO8-1 | FC Engelen JO8-1 | 26940 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:45 | VOAB JO8-1 | SC 't Zand JO8-1 | 27102 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | SC 't Zand JO8-2 | TSV Gudok JO8-1 | 27185 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | SC 't Zand JO8-2 | FC Engelen JO8-1 | 28645 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | VOAB JO8-1 | Sarto JO8-1 | 28443 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 28527 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | Sarto JO8-1 | SC 't Zand JO8-2 | 29134 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:15 | RKDVC JO8-1 | VOAB JO8-1 | 29097 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | FC Engelen JO8-1 | SC 't Zand JO8-1 | 28772 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Engelen JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKDVC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ODC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Best Vooruit JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SCG'18 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Were Di JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKDVC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Achilles Veen JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RWB JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Zwaluw VFC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | NEO'25 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Essche Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Haarsteeg JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boeimeer JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DIA JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SC 't Zand JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Were Di JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SSC'55 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | TSC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | TSV Gudok JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RKDVC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC 't Zand JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Tilburg JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKDVC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sarto JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | VOAB JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | TSV Gudok JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SC 't Zand JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 18:15 - 19:30 | 1-B (k.gr.) | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|